Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok?

Figyelt kérdés
Mások szerelmi ügyeiben tudok segíteni, de a sajátomat nem tudom megoldani. :'D Szóval... Lehetséges, hogy azért nem tudok szeretni mert, oylan kapcsolat, mint amilyet szeretnék, csak a "mesékben" van? :D Lehet hogy nincs ilyen szerelem? Nem pontosan tudom, hogy mire is gondolok. Mert nem tudom eldönteni, hogy tényleg jó lenne-e úgy, és hogy valóság vagy álom az elképzelés.. De a lényeg azz, hogy szeretnék kettesben lenni azzal akit szeretek, de akkor nem bírnám ki ha éppen nem lehetnénk ketten, vagy látnám d enem beszélhetnénk úgy, de nem szeretnék hozzánőni se utálom amikor úgy érzem "pórázra vagyok kötve" szabadnak akarom érezni magam. nem akarom hogy annyira birtokoljanak. szeretnék vele beszélgetni és nem mindig csak a szerelemmel foglalkozni. És most egyszerűen nem tudok szeretni, mert nincs szerintem, oylan ember, aki teljesen megfelel az elvárásaimnak. De mit kezdjek, ha egyszer máshogy nem megy. Azok a kapcsolatok amiben nem volt egy kis nyugtom se, és állandóan csak arról szólt h ölelés stb... mást nem is csináltunk.. és még az ölelést se éreztem oylan jónak, csak egy egyszerű ölelésnek...a csókokat meg valahogy sosem tudom élvezni, túlságosna odafigyelek rá, hogy elrontom-e... nem tudom élvezni... van egyáltalán oylan szerelem ami nekem jó lenne? mia baj velem? mit kéne átértelmeznem?
2012. febr. 7. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilas vagy?:D
2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Macs1209 ***** válasza:

Ezzel nincs semmi gond? Korod/nemed? Lehet a

gondolkodásod a fiatalságodból fakad...

Amúgy ezzel semmi gond. Ha indul egy kapcso-

lat, nyisd ki a szád, hogy ezek az igényeid,

és akkor a másik fél is elmondja, mit akar..

Kompromisszumok. És ne harapófogóval kelljen

kihúzni mindent belőled.

2012. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen nyilas vagyok. 17 éves lány. azzal nincs baj hogy az érzéseimről, gondolataimról beszéljek. az csak úgy dől belőlem. :'D csak az idegesít, hogy nem is találok embert. meg alapból nem tudom kivel közölni az igényeimet, mert nem érzem, hogy szeretnék bárkit is. ez olyan egyik akadályoz a másikban dolog... nem tudok szeretni az elvárások miatt. de nem tudom közölni az elvárásokat mert nem tudok szeretni miattuk... remélem értitek.. és ez még sok dologgal kapcsolódik össze...
2012. febr. 7. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban!;) Ugyan ez vagyok, csak 18éves verzióban..:)
2012. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Macs1209 ***** válasza:

Na engem a nyilas szívenszúrt.

Bár pasi vagyok, és már 31 éves, de kb ez illik rám :D

2012. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
idegesítő helyzet.. azt se tudom mit várok, semmi sem jó. -.-'
2012. febr. 7. 21:52
 7/7 A kérdező kommentje:
amúgy jó hogy nem én vagyok csak így ezzel, mert akkor csak nincs akorra baj velem... de senkinek nem kívánnám, hogy így érezze magát. =/
2012. febr. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!