Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félvér férfiak. (aki mocskolód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félvér férfiak. (aki mocskolódna, meg se nyissa! ) (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában azt vettem magamon észre, hogy egyre jobban tetszenek a félvér férfiak. A néger félvérek. Ilyen például Kállay-Saunder András, bár lehet, hogy neki a hangja ragadott meg nagyon a külsején kívül. :)

Tetszik a szemük, a hajuk, a bőrük színe... szenvedélyesnek tűnnek- ez nagyon tetszik bennük.


Azt gondolom, hogy van bennük valami varázs... és nem, nem "a nagy f@rkuk" miatt vonzanak, ennél többre tartom magam, és komolyabbak a szándékaim.


Hogy lehet ilyen férfival megismerkedni?

Van abban igazság, hogy nekik leginkább a szőke kék szemű nők tetszenek?

Igaz az, hogy visszaélnek a helyzetükkel? (Sok nőt vonzanak a különlegességük miatt.)

Mennyire udvariasak?


Tudom, ezek közül van általánosításból fakadó tudatlanság, de éppen ezért várom ide ilyen férfiak válaszait, illetve akiknek volt már velük (bármilyen) kapcsolata.


Előre is köszönöm! :)


2012. febr. 9. 16:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem neked K-S András tetszik és pont, a többi csak kivetítés.
2012. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dr.Sámán Samy ***** válasza:

Ne általánosíts. Ha te szőke vagy akkor csak a kék szemű pasik jönnek be? Ha fehér a bőröd akkor csak a barna bőrű pasik?...stb

Ez mindenkinek a saját ízlése. Szokták mondani, hogy ízlések és pofonok. Menj az utcán meglátsz egyet szólítsad le. Társkeresőn vagy facebookon is találhatsz.

2012. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
31%

"Sok nőt vonzanak a különlegességük miatt."


Nálunk lehet, hogy különlegesnek számítanak, de máshol a világon úgy tekintenek rájuk mint mi a romák többségére. Egy ideig kint éltem az államokban és azóta értékelem, hogy fehér vagyok. Amúgy egészségedre.

2012. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
A Dokk Room a Mammutban a hozzád hasonló lányok és a célpasik gyűjtőhelye, szóval én ott próbálnám meg a dolgot. Mivel sokan közülük magyarok, ugyanolyanok, mint bármelyik magyar srác. Kicsit talán szerényebbek. Sok sikert!
2012. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszi 2. válaszoló, Te hasznos választ adtál! =)

Első és 3., a Ti válaszaitokat is értékelem! : )

2012. febr. 9. 17:01
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszi negyedik! :)
2012. febr. 9. 17:02
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom a szüleidet!
2012. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Utolsó, a válaszod hasznavehetetlen, és úgy tűnik, nem tudsz olvasni. Remélem, azért van több örömöd is az életben, mint hogy másnak beszólsz.
2012. febr. 9. 17:14
 9/27 anonim ***** válasza:
Hmm... engem rendszeresen környékeznek meg arabok, feketék, stb., de én nem bírnám elképzelni, hogy akár csak a kezük is megfogjam. Téged hogyhogy nem taszítanak? Nem vagyok rasszista, emberileg nincs velük bajom, de nem érzed a "szagukat"?:DD Tudod, van egy kifejezetten különös szaga a bőrüknek (és ez sem bántás, de így van). Egyébként tényleg szeretik (általában) a szőke, kék szemű lányokat. De én pl. dolgoztam már együtt félvér sráccal, és ő konkrétan megmondta, h neki komoly kapcsolatra nem kellene európai csaj, mert kiakasztja a hozzáállása az élethez. Más a felfogásuk (persze ebben is vannak kivételek).
2012. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Júúúj köszönöm utolsó :)

Mivel néger félvérrel még nem volt kapcsolatom (félvér arabbal igen), nem tudom, milyen "szaguk" van. Amikor elmegyek egy ilyen férfi mellett (ami sajnos mostanában pont nem fordul elő :D), nem szoktam érezni. Ez milye szaghoz hasonlít? (Valaki egyébként azt mondja, ez a szagos dolog hülyeség).

2012. febr. 9. 17:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!