Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félvér férfiak. (aki mocskolód...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félvér férfiak. (aki mocskolódna, meg se nyissa! ) (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mostanában azt vettem magamon észre, hogy egyre jobban tetszenek a félvér férfiak. A néger félvérek. Ilyen például Kállay-Saunder András, bár lehet, hogy neki a hangja ragadott meg nagyon a külsején kívül. :)

Tetszik a szemük, a hajuk, a bőrük színe... szenvedélyesnek tűnnek- ez nagyon tetszik bennük.


Azt gondolom, hogy van bennük valami varázs... és nem, nem "a nagy f@rkuk" miatt vonzanak, ennél többre tartom magam, és komolyabbak a szándékaim.


Hogy lehet ilyen férfival megismerkedni?

Van abban igazság, hogy nekik leginkább a szőke kék szemű nők tetszenek?

Igaz az, hogy visszaélnek a helyzetükkel? (Sok nőt vonzanak a különlegességük miatt.)

Mennyire udvariasak?


Tudom, ezek közül van általánosításból fakadó tudatlanság, de éppen ezért várom ide ilyen férfiak válaszait, illetve akiknek volt már velük (bármilyen) kapcsolata.


Előre is köszönöm! :)


2012. febr. 9. 16:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
4%
ha fehér vagy, fehér f@sz kelljen... vannak nagyfaszú férfiak is... ne keverd a fehéret feketével mert akkor undorító mocskos k:U:rvaként a pokolra jutsz... ha feketével vagy barnával dugnál inkább öld meg magad, ne csináld a korcsokat ribanc
2012. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Okosabb lennék, ha erre nem reagálnék, de muszáj vagyok...

Azt gondolom, hogy te az emberiség legaljához tartozol, remélem, hogy sosem lesz melletted senki ezen a világon, vagy egy legalábbis egy hozzád hasonlóval fogod leélni a nyomorúságos életed.

Szerintem aki most elolvasta a hozzászólásodat, szívesebben lenne együtt bármilyen nemzetiségű férfival, minthogy egy olyannal legyen, mint te.


És most NAGYON visszafogtam magam.


(És még valami: legközelebb a kérdésre válaszolj.)

2012. febr. 11. 11:06
 23/27 anonim válasza:

Igazat adok annak aki azt irta hogy a felvereknek jellegzetes szaguk van.(valoszinüleg egyeseknel kevesebb, masoknal több).

Itt nemetorszagban van egy jo baratnöm akinek felver (neger felver) baratja van.

Ismerem jol, egy nagyon helyes srac. Apja nigeriai , anyukaja feher.

De akkor is ha neki elegge vilagos börszine van (sokan azt gondoljak hogy arab) , ezt a jellegzetes szagot megörökölte a nigeriai apjatol. A baratnöm ezt olyan savanykas szagnak irta le es föleg ejszaka ha izzad lehet erezni. Mindegy hogy lefekves elött zuhanyozik vagy nem, ez a szag jön mindig ha izzad.

De a baratnömnek ez nem baj, szereti öt ugy amilyen.

Mar 5 eve együtt vannak.Es nem a srac "merete" miatt, hanem mert megertik es szeretik egymast.

2012. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :) Legalább tudom, mire készüljek, ha esetleg ilyen párom lesz. Köszi a segítséget! :)


(Ha van, aki még írna, nyugodtan tegye meg! :)

2012. febr. 20. 17:09
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különös nincs bennünk, legalábbis én nem érzem magam többnek, azért mert félvér vagyok. Ezek sztereotípiák, mint pl a szenvedélyesnek tűnnek nagy általánosítás. Mondjuk a szőke, kék szemű lányok bejönnek. A pénisz mizéria új fent hatalmas nagy kamu. Nem rohangál minden néger/félvér lószerszámmal a lába között. Az egoizmus vmennyire igaz a többségre, mert sok lányt megkaphatnak, de ez főleg a városban (Budapest) élőkre igaz. Mori2 a Mamutban lévő szórakozóhelyen pl gyakran megfordulnak. Am félvéreket nem értem mért övezi misztikum. Itt nőttünk fel Mo-n, így ránk is az itt elvárt viselkedési minták igazak. Gondolok pl az udvariasságra. Én alapjáraton udvariasnak tartom magam, de pl ha nagyon sietek, akkor pofátlanul bevágok mások elé a sorban, vagy esetleg figyelmetlenségből nekimegyek vkinek. De a nőket mindig előre engedem az ajtóban, átadom, a helyem az idősebbeknek stb. A hajtapizás az elég kiakasztó tud lenni, ha tudod, akkor azt pl kerüld. Akik ezt csinálják elég pitsásnak tűnnek és vhogy az jön le az embernek, na, ez is csak azért van itt, mert különlegesnek tart. A szagról is szót ejtsek, nekem is mondták már, hogy más az illatom, nem rossz, de más. Szóval igen, más az illatunk, mint a fehéreknek, de minden rassznak van egy jellegzetes illata.
2012. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

az én nővérem összeházasodott egy Nigériai származású férfival nagyon rendes srác már van egy gyerekük nagyon gyönyörű félvér unokahúgom van :) visszatérve a srác nagyon rendes nagyon sokat beszélgetünk angolul, ráadásul az ő segítségével tudtam tanulni angolt, sajnos még nem volt szerencsém találkozni vele de amint tudnak a kicsinek hivatalnál szerezni útlevelet, azonnal haza látogatnat. feltettem egy eléggé kínos kérdést a nővéremnek róla a szagáról: azt mondta hogy nincs semmi jellegzetes szaga, szerinte hülyeség a bőrszín alapján hogy jellegzetes szaga lenne... én a bőrszínes szagról nekem is ez a véleményem, én egyszer találkoztam egy feketével kezet is fogtam vele, (nem féltem tőle nem harapott :)) semmi szagot nem éreztem belőle pedig még parfümöt sem használt...


17/F

2012. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő!

Sajnos privat üzenetben nem volt lehetőségem válaszolni a kérdésedre!

Mivel én egy félvér ferfi vagyok ugy gondolom, hogy en erdemleges valaszt tudok adni neked.

Nos eloszor talan jellemeznem mirol is van szo.

Alapjaban veve a kulselye attol is fugg, hogy Afrika (ha afrikai az egyik

szulo)mely reszerol szarmazik a szulo.Altalaban az apa.Nyugat, kelet, eszek.Pl az eszakiak vilagosabb boruek.Ez tobbnyire attol fugg, hogy az egyenlito kozeleben nyilvan erosebb a napsugarzas es a bornek egy termeszetes reakcioja az eros napsutes ellen, hogy a pigmentek festekanyagot termelnek.A kulturajuk is kulonbozo.A szuloktol fugg, hogy menyire ismertetik meg az o kulturajukat.Ez normalis.Mivel az ember magatartasa a gyermekkori nevelestol fugg es az akkori kornyezetetol ezrt nagyban tukrozodik a felnott ill. A kamszkorban is.Engem pl.az edesanyam jol nevelt es mar egesszen kicsi koromban ettem kessel villaval es illedelmesen koszontem.voltam 3 evs.Az teny, hogy tobbnyire muzikalisak es szeretnek mulatni, vidamak, es az elethez kisse mas a hozzaallasuk.Ezt ertsd ugy, hogy ha itt kimegyek az utcara, sajnos ordit az emberekrol, hogy feszultek es nem boldogok.Pedig kulturalt es magas eletszinvonal jellemzi kozepeuropat. Afrikaban oriassi a szegenyseg de mikor ott jartam nem tapasztaltam azt a fajta ellensegeskedest es irigyseget amit itt.Ezzel nem at aakarom momndani, hogy ott kanan van de megis mas.Aki itt no fel ha tetszik ha nem az Magyar lesz.Kicsit mindig is ereztem, hogy mas de en is annak vallom magam.Gyermekkoromban nagyon energikus es vidam, viccelodo, konyen baratkozo, kezseges gyerek voltam.Vedtem a lany osztalytarsaimat.De sajnos rengeteg problemam is volt a borom szinebol adodoan.Ez mainapig fen all.Amig kicsivoltam?Jaj de szep ez a kis neger baba.Amikor mar nagyob voltam egyszerubb volt.Menj haza.Erre szamits, hogy hol a gyermekedet hol pedig sajnos teged is erhet majd atrocitas.Mert az emberek tobbsegenek nem jut eszebe, hogy attol, hogy valaki nem europai kulseju attol meg születhetett it.Genetikai oroklodestanbol meg az alapdolgokat sem tudjak!Lesz olyan aki elfodul toled.Ellenben ami jo az az, hogy genetiailag sokkal eroseb ellenallobb a szervezetunk, a tobbsegnek genetiailag jobb a testalkatuk is.Az en edesapam magasan qualifikalt szin 5-os diplomaja volt es 4 nyelvet beszel.Egy fenti hozzaszolo megjegyezte, o elt az USA-ban es ugy neznek a feketekre mint itt a romakra.Nos en is eltem es meg voltam 35 orszagban.Az illetonek azt javaslom tegyen egy probat es oltozzon fel elegansan es kulturaltan menjen be mondjuk New Yorkba a J.C Penny-be.Majd ugyanezt tegye meg meleggitoben.Meg lesz az eredmenye:)Sok afro van az USA-ban aki tanult es ertelmes.De van sok aki nem az.Mivel el ott kb 280 millio ember ezert ugy a bunozes is magasabbnak tunik mint a mi kis 9 millios hazankban.Nem?

A parvalasztasrol.Ismerek olyan fiut aki itt el kb 20-25 eve.Magyar felesege van es 2 gyermeke.Becsulettel do.gozik es eltartja a csaladjat.Nem iszik es nem drogozik.Es mindent megtesz azert, hogy biztositsa ami kell a boldogsaghoz.Es hozzateszem.Tisztalkodik rendesen es nincs semmilyen szaga ahogy fent irtak.Max a tusfurdoe:)Azadras akirol irtal o ne itt nott fel.En azokrol beszelek most akik itt nottek fel.Tobbnyire ismerem oket, sportolok, egyetemet vegezteka tobbseguk.Arrol nem is beszelve, hogy nem olcso.Igaz az itteni oktatas valoban magasan kiemelkedo szintu mint tudjuk.Az emberek tobbsegenek nincs a környezetükben afro vqgy felver szemely.Ezert amit hallanak abbol szurik le az infokat es fecsegnek.Nem mondhatom sajnos, hogy nincs kozottuk rossz ember.Alltalaban azok akik nem az itteni normaszerint nonek fel.A mi jelenlegi eletstilusunk mondjuk ugy kisse szemermetlen es bizonyos orszagokban ez ott megbotrankoztatna az ott eleo embereket.Pl.magazinok, dubai sztorik es a celebvilagrol ne is beszeljunk.Amikor iderkeznek ok szinten nincsenek kelloen informalva es ezert sajnos azokat is egykalapalaveszik akiket bizony nem kellene!Ez sajnalatos tudom.Az en vel3menyem az, hogy mindenkinek megkell adni az eselyt arra, hogy bizonyitson.Ha hibazik nyilvan fegyelmezni kell es az adott orszag torvenyei normai szerint kell, hogy eljen, viselkedjen.Legyen barki, barhol!Ha nem megy vagy nem fogadja el nyilvan elkell tavolitani!A nagymamamat mikor videken meglatogatta az edesanyam,parhonapos voltam megjegyezte a szomszed, hogy ne koszonjon mert akkorneki sem koszonnek az o szomszedai.Van ilyen is.Es bizony elofordult az is, hogy edesanyamat lekoptek es megjegyeztek neger qva.Az iskolaban pedig allandoan problemak voltak.Gondolom mam mar ez nem anyira gyakori de nem regen tapasztaltam, hogy utasitottak arra, hogy menjek haza.A vicc azvo, t az egeszben, hogy en meg katona is voltam bizony es o meg megsem szuletett mikor en mar dolgoztam es adoztam mint barki mas.Egy ismerosomnek pedig az apos azt mondta az en ajtom kilincset egy neger ne fogja meg.Hozzatennem egy eleg ismert sportag szakosztalyvezetoje volt.Ezekkel csak azt akartam szemleltetni, hogy ha komolyan gondolod akkor erre vagy hasonlo dolgokra is szamits es jol gondold at bar en nem alkothatok velemenyt a csaladodorol es nem is tennem de sajnos meg csalodon belul is akadnak ellentetek egy ilyen vegyes házasság miatt.Azonban ami a szep az, hogy csodaltos gyermeked szulethet ami szerintem a legszebb dolog a világon:)

Amit en tanacsolok az, hogy ne az ejszakai szorakozohelyeken keress!

Minnel inteligensebb valaki aannal valoszinubb, hogy az eletvitele is realis es egeszseges mederben folyik.Persze ez sem 100%-os garancia!A gyermekkori nevelteres pedig nagyon fontos de nagyreszt rajtad mulik!

A negativ hozzaszoloknak pedig csak anyit szeretnek mondani, hogy addig amig mashelyzeteben nem volt vagy voltak adsig ne itelkezzenek.Butasag:)

Remelem sokat segitettem es nem bantotta meg senkit.Csak a tenyeket vazoltam.

Szep napot mindenkinek!

2014. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!