Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek barátság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátság az ilyen? Ti mit lépnétek most?

Figyelt kérdés

Kissé tanácstalan vagyok, úgy érzem a barátnőim cserben hagytak, sajnos megint. Feltűnt hogy ha nekik kell valami, ill szükségük van rám vagy az érdekük úgy kívánja akkor persze mindig jó vagyok. De ha nekem kellene egy jó barát, akkor csak hátakba és kifogásokba ütközöm holott semmi rosszat nem tettem ellenük. Még arra sem képesek h gúnyos megjegyzések nélkül végig ne hallgassanak, pont ezért eléggé elzárkóztam ígyis tőlük. Évek óta tartó barátság ez, már ha nevezhetem ennek, mert már látom h elég egyoldalú volt eddig is. Kihagynak a hétvégi programokból, sunnyognak előttem, titkolóznak, és hülyére vesznek, utána meg jönnek nyafogni meg lelki támaszért... De én semmiért nem szólhatok, mert ügye akkor én vagyok a hibás és jobb ha kussolok. Sajnálom az eddig eltelt éveket, de én ezt így nem tudom folytatni. Rengeteg komolyabb problémám van e nélkül is, nem okozok plusz feszültséget magamnak. Szeretnék véleményt kérni, és h mit tegyek? hallgassak és szépen szűnjek meg létezni számukra, vagy még előtte mondjam meg a véleményem nekik?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. febr. 12. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos.

1) Te tehetsz róla, eddig tűrted.

2) Állj fel, mondd meg nekik a véleményed.

3) Te lehet olyan típus vagy, aki kiprovokálja a bántást.


Ezek jutottak eszembe.

2012. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszer mindenképp mond meg nekik,különben nem fogják érteni


Amúgy az élet már csak iylen. én például nagyon szerettem egy lányt,és tettem is érte, de neki a barátnői mindig fontosabbak voltak(akik szintén nem is foglalkoztak vele),tehát mindenkienk az a fontos,aki nem foglalkozik vele...én is így voltam ezzel a lánnyal, mostanra már kiábrándultam belőle:/ ahogy majd egyzser ő is ki fog ábrándulni a barátnőiből,és így tovább, tiszta hülyék vagyunk mi mind:)

2012. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem erről csak te tehetsz, sajnos. Olyan ember vagy, akit ki lehet használni. Állj ki magadért, már akkor kellett olyan a problémákról beszélned, mikor jelentkeztek. Ez már nem hinném, hogy nagyon fog változni. Ezek szerint nem sokat jelentesz nekik. Többet érdemelsz, mint amit leírtál. Ne hagyd hogy ezt csinálják veled. Keress más barátokat, és ne szúrd el az elején azzal, hogy hagyod, hogy kiközösítsenek. Ne tegyél csak úgy szívességet.
2012. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*volna
2012. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Belátom, én is tehetek róla, mert hagytam magam... csak épp nem a legjobbnak hit barátoktól vártam volna ezt, miközben én igyekeztem igaz barát lenni.

Mindazonáltal nem én provokáltam ki, ebben teljesen biztos vagyok, mert semmi olyat nem tettem. De tény h én hagytam kihasználni magam, mert nem akartam ezt látni. De ennek vége. Köszönöm a válaszokat.

2012. febr. 12. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:

"mert semmi olyat nem tettem. "

attól még kirpovokálhattad, vannak olyan személyek, akikre szinte rá van írva, hogy könnyű őket bántani, és az emberek nagy része meg is teszi

2012. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!