Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy összejöjjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit látásból ismerek és mindig ő jár az eszemben már nagyon rég. Egyszerűen úgy érzem MEGŐRÜLÖK ha nem láthatom ! A baj az, hogy ő már gimnazista(2x év vesztes vagyok) de én még általánosba járok. De valamikor látom az iskolámban és akkor egyszerűen összeomlok.

Olyan barátai vannak akik nekem nem valami szimpatikusak, de

a lányért megőrülök.


2012. febr. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de egy gimis csaj nem fog járni egy ált.sulissal. De ha mindenképp meg akarod próbálni, hogy ne legyen olyan "mi lett volna ha..." érzésed, akkor beszélned kell vele.
2012. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen próbáld meg...velem forditva van...egy gimis fiúért megőrülök és én csak alapsulis vagyok...nem mindenkinél számit a kor..tudd meg hogy milyen filmeket szeret vagy zenéket és ha találsz valami olyat ami közös bennetek akkor beszélges vele arról :) sok sikert
2012. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remélem elérek majd nála valamit.

(egyébként egyidősek vagyunk)

A 2x évveszteséget pedig inkább ne is kérdezzétek.

2012. febr. 12. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!