Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön ez a "kiélés" nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön ez a "kiélés" nevű ócska kifogás?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel az emberek csak az erkölcstelenségeiket akarják legalizálni.

Miért gondolják egyre többen ,hogy ennek be kéne következnie és tök normális dolog?

Ha megtalálom az igazit ,akivel minden szupi, miért kéne nekem bárki más?Kit érdekel milyen lehet azzal ,aki nem tartozik hozzám.

Vagytok még így ezzel ti is?



2012. febr. 12. 19:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled kérdező, ezzel tényleg az erkölcstelenségüket akarják leplezni.

Én fiú vagyok, 20-as éveimben járok, de eddig csak 2 lánnyal voltam együtt (mindkettő komoly kapcsolat volt) és abszolút nem érdekel. Engem az érdekel, hogy megtaláljam a párom, akivel leélhetem az életem, és csak szerelemből tudok valakivel ágyba bújni...

2012. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek, kedves kérdező. Én sem érzem szükségét, hogy minél több pasival bújjak ágyba, inkább tartós, komoly kapcsolatot szeretnék.
2012. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

olyan jó olvasni hogy vannak még ilyen fiúk is...

én is mindig megkapom ezt hogy "most nem élem ki magam, majd később fogok kikacsintgatni a kapcsolatból, vagy bánni, és elhagyni a másikat"

nem. csak egy félévig tartó kapcsolatom volt, de soha mégcsak igényem se volt arra hogy egyáltalán megnézzek egy másik pasit. nem hoztak lázba még a legszebb, legizmosabb férfiak sem.

utána évekig nem tudtam más fiúra gondolni.

nemrég volt 2 kalandom. rájöttem ez nem az én világon. oké, fizikailag talán kielégít a szex. de lelkileg annyira üres, ha nem azzal vagy, akit imádsz...

én komoly kapcsolatot keresek, és ha valakit igazán szeretek nem hagyom el, és nem csalom meg.

aki ezt mondja, az magából indul ki, mert nem tudja elképzelni hogy van, aki máshogy működik, aki tiszteli és becsüli annyira a társát hogy nem bántja és aki nem az ösztöneinek él, és Szeretkezésre, nem Dugásra van igénye.

2012. febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!