Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes leszek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal együtt voltunk kb. 2 percig védelem nélkül(igen tudom, h nem szabad stb.).. ő a közelében sem volt semminek... nekem viszont orgazmusom volt.. és most nagyon félek, h teherbe estem..

azért izgulok leginkább,mert már két hónapja 3 hetente jön meg a menstruációm... és most nem tudom mikor van pontosan ovulációm :(

Már most nagyon ideges vagyok miatta :( hány nap után vegyek tesztet? vagy várjam meg míg megjön? 2-3-a környékén kell elvileg mert a feb. 29 napos :(


Csak normális válaszokat kérek... szerintetek teherbe eshettem, mennyi esélyt láttok rá?

24/L


2012. febr. 16. 23:31
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ha jól látom az a kérdésed, hogy mennyi esélyt látunk rá, hogy terhes vagy. Én leírtam, hogy mennyit! Meg is indokoltam! Ennél normálisabb választ ilyen kérdésre nem kaphatsz.

Az iróniát meg nem érted: édes, kicsi lányom! Szerinted ki mondja meg neked, hogy mennyi az esély? Vagy ha megmondja, akkor mi alapján???


Na a másik: tudtam, hogy apámnak volt pár nője, de azt nem, hogy az ilyen friss husit is szereti. Majd teszek egy csokor virágot a sírjára az üdvözleteddel!


Ja, igen egy pár apróság a sorszámaidból:

1., azzal, hogy kiírtad ide, feljogosítottál bárkit, hogy válaszoljon rá

3., valóban férfi vagyok, de ha az vigasztal elég sok nővel, elég sokszor izgultam már ilyesmi miatt :-P

2012. febr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
*szerette
2012. febr. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Persze.. bele lehet kötni, de én csak megnyugtatás szeretnék kapni, mert nagyon aggódom... és ha valaki mástól olvasok itt véleményt, h volt hasonló cipőben akkor megnyugszik a lelkem és nem kapok agyvérzést a sok idegeskedéstől..

Vagy ha csak annyit írnak, h nem valószínűleg nem vagy terhes stb... erre kiforgatják, kigúnyolják a nekem igenis fontos kérdést... viccet csinálnak abból, ami engem bánt, ami zavar..

senki nem kérte, h válaszoljatok, ez egy olyan oldal, ahol bármilyen jellegű kérdést fel lehet tenni, ezért regisztráltam én is és ezért tettem fel a számotokra lehet, h már számtalanszor átrágott és unalmas kérdést..

de még egyszer írom.. senkinek nem kell ide választ írnia, főleg nem ilyeneket...

Retardált bunkónak tüntettek fel, holott csak egy egyszerű kérdésre vártam megnyugtató válaszokat.. ez ennyire egyszerű..Mac8 pedig ebből csinál poént.. szép (: köszönöm (:

2012. febr. 17. 01:16
 24/39 A kérdező kommentje:
ne haragudj, nem akartam édesapádat sem téged megsérteni, de egy számomra fontos kérdést, te kifiguráztál és debilnek tüntetsz fel, ami nem esik jól, mivel,h nem is ismersz , ahogy én sem téged..
2012. febr. 17. 01:17
 25/39 anonim ***** válasza:

Hiába próbálsz benne bűntudatot kelteni :)

Egyébként igaza van, semmi rosszat nem írt, mondtam, a spontán ovulációban is igaza volt részben, a többiben egészben.

Majdnem 0 az esélye, hogy valaki így legyen terhes. Ne idegeskedj. A menstruációdat pedig vezesd ha kell online naptáron. Jó azt tudni, hogy nagyjából mikor fog megjönni.

2012. febr. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
de egyébként így a "vitázás" útján teljesen elterelődött a figyelmem a dologról... tehát nem feltétlenül rossz ez :D
2012. febr. 17. 01:20
 27/39 anonim ***** válasza:

Amúgy egy kérdés, ez amolyan női kíváncsiság.

Mi a jó édes francot tud a barátod, hogy 2 perc alatt elmentél? :D

2012. febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:
nem tudom :D soha nem volt még ilyen :D alapban is nagyon nehezen megyek el, mert nagyon nehezen lazulok el.. de valahogy most minden összejött + nagyon fel voltam izgulva és mikor már betette akkor éreztem, h most "szerencsém" lesz (: ennyi (: plusz lehet, h ovulációm volt, mert olyankor jobban kívánom a szexet és jobban élvezem is :D (ugye ez természetes) és ezért is félek...
2012. febr. 17. 01:29
 29/39 anonim ***** válasza:

Most erre azt kellene mondanom, hogy azért csináltam, mert tudtam, hogy így lesz.


Az online naptárat most felejtsd el! A 3. gyerekem egy online naptár miatt lett! :-P


De egyébkén erre nem lehet mit mondani, az első gyerekem az első alkalommal megfogant, amint eldöntöttük, hogy próbálkozunk. A másodikkal meg fél évig küzdöttünk, hőmérőztünk, rohantam haza munkából peteérésre, orvoshoz, vajákos asszonyhoz jártunk.


Igen, persze tankönyv szerint nagyon, nagyon kicsi az esélyed! Nyugodj meg!

2012. febr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam, hogy naptármódszerrel védekezzen, hanem azt, hogy vezesse hogy tudja mikor fog megjönni :)

Évek óta nincs párom, mégis van naptáram, azért jó tudni az ilyesmit :)

2012. febr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!