Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes leszek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal együtt voltunk kb. 2 percig védelem nélkül(igen tudom, h nem szabad stb.).. ő a közelében sem volt semminek... nekem viszont orgazmusom volt.. és most nagyon félek, h teherbe estem..

azért izgulok leginkább,mert már két hónapja 3 hetente jön meg a menstruációm... és most nem tudom mikor van pontosan ovulációm :(

Már most nagyon ideges vagyok miatta :( hány nap után vegyek tesztet? vagy várjam meg míg megjön? 2-3-a környékén kell elvileg mert a feb. 29 napos :(


Csak normális válaszokat kérek... szerintetek teherbe eshettem, mennyi esélyt láttok rá?

24/L


2012. febr. 16. 23:31
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyed van, de máskor óvatosabban.
2012. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:

#9:

Én személy szerint már akkor is röhögtem azokon a kérdéseken is :-D


Kérdező:

Gyakorlatilag azt szeretnéd tőlünk megtudni, hogy az orgazmusod által kiváltott hüvelyi perisztaltikád, mekkora eséllyel juttatta célba a barátod előváladékéban lévő spermium mennyiséget. Jól értem? Szerintem az az orvos-biológus-statisztikus-matematikus professzor, aki neked ezt ki tudná számolni, éppen nem a GYK előtt ül.

De mint sokat látott ember megpróbálok neked válaszolni: tehát Te tisztában vagy vele, hogy esélye van a terhességnek az előváladékban lévő spermiumok miatt. Tehát ez az alap, hogy megvan a kockázat. Viszont neked közben orgazmusod volt. Én úgy gondolom, hogy az orgazmusod intenzitásától függően - mert ugye a hüvelyi rángások intenzitása és időtartama ettől függ - körülbelül 2-8%-al nagyobb az esélyed a nem kívánt terhességre, mint ha nem lett volna közben orgazmusod. Remélem elégedett vagy a válasszal.

De egyébként elkeserítelek: nem kell tudnod az ovulációdat. Egy rendesebb orgazmus is kivált azonnali ovulációt. Mivel a tested érzékeli, hogy "párosodás" történt és szaporodni akar, ezért kilök egy petesejtet spontán. :-P

2012. febr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Basszus! Elfelejtettem hozzátenni, hogy persze jobban tudnék számolni, ha tudnám, hogy milyen pózban történt - mert ugye az előrehaladást az is befolyásolja -, illetve a barátod a megelőző 24 órában maszturbált -e, mert akkor nagyobb mennyiségű spermium lehetett az előváladékban.


Lehet még néhány fontos paraméter az eszembe jut, úgyhogy óvatosan kezeld a számításom, mert van benne hibaszázalék!

2012. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Mac8: Ez csillagos ötös! :-DDD
2012. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Van itt még ébren valaki?

Légyszíves szórakoztassatok már, nem tudok aludni és halálra unom magam.

Köszi :)

2012. febr. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Majdnem csillagos ötös, csak nincs kedvem beleokoskodni :)
2012. febr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

Kösz!


Nyugodtan okoskodj, így tanul az ember! :-D

2012. febr. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

nah, figyelj (:

1. senki nem kérte, h írj ide

2. csak megnyugodni szeretnék..mert most aggódom.. érted? (:

3. szerintem, te tuti, h egy fiú/férfi vagy, azért kezeled a helyzetet, így.. tudod, te, hogy mennyit kell egy nőnek izgulni ilyenek miatt?

4. képzeld tudom, h vált ki spontán kilökődést.. (: mert nem vagyok DEBIL!!!

5. nem igaz, h te ebből itt viccet csinálsz, mikor külön megkértem, mindenkit, h: CSAK NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!!

6. ha már ilyen nagyon vicces vagy:

Kérdezd meg apádat, milyen pozíció volt, mert én már nem emlékszem.. :( :*

2012. febr. 17. 00:58
 19/39 anonim ***** válasza:
Csak a spontán ovulációba akartam belekötni :) Az azért nem ilyen szép és egyszerű :) Mire a pete megérik az idő, ha spontán ovulál valaki, akkor az a pete általában éretlen, szóval nem nagyon lesz baba :) De tényleg nem akarok belédkötni, téged kedvellek, majd hátha jön valami marha :D
2012. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Bocs, de tényleg hülyeség a kérdés egy 24 évestől (14-től még érthető) és erre nem lehet normálisan válaszolni. Honnan a francból lehetne tudni? Ha tényleg ennyi történt és biológiaórán figyeltél, akkor tudhatnád: kicsi rá az esély, de nem teljesen lehetetlen. Ennél többet senki sem tud neked mondani, azt se hogy teherbe esel, mert az még akkor se 100%, ha ovulációd van és épp elélvez benned a pasi. Azt se lehet mondani, hogy nem esel teherbe, mert nekem a második gyerekem úgy fogant meg, hogy én elvileg nem eshettem volna teherbe, hónapok óta nem volt menstruációm és orvosi kezelés alatt álltam. A nőgyógyász lecsúszott a székről amikor meglátta az ultrahangfelvételt.
2012. febr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!