Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes leszek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes leszek vagy sem?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal együtt voltunk kb. 2 percig védelem nélkül(igen tudom, h nem szabad stb.).. ő a közelében sem volt semminek... nekem viszont orgazmusom volt.. és most nagyon félek, h teherbe estem..

azért izgulok leginkább,mert már két hónapja 3 hetente jön meg a menstruációm... és most nem tudom mikor van pontosan ovulációm :(

Már most nagyon ideges vagyok miatta :( hány nap után vegyek tesztet? vagy várjam meg míg megjön? 2-3-a környékén kell elvileg mert a feb. 29 napos :(


Csak normális válaszokat kérek... szerintetek teherbe eshettem, mennyi esélyt láttok rá?

24/L


2012. febr. 16. 23:31
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Na mindegy, a pasid mester :D
2012. febr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

köszönöm Mac8 (: ha nem rólam lenne szó, szerintem most hatalmasakat röhögnék, a hozzászólásaidon :D (de rólam van szó-.-) igazad volt a válasszal kapcsolatosan,magát a kérdést is pontatlanul fogalmaztam meg. Alapjáraton nekem is ilyen szarkasztikus, élcelődő humorom van (:

és tényleg még egyszer ne haragudj édesapád miatt.. nem így szántam.

2012. febr. 17. 01:35
 33/39 anonim ***** válasza:

"Persze.. bele lehet kötni, de én csak megnyugtatás szeretnék kapni, mert nagyon aggódom.."


De hidd már el, hogy erre ez a fórum alkalmatlan. Tudom mit jelent f.sni egy lehetséges terhesség miatt, épp tavaly volt, hogy kiszakadt a gumi és be kellett vennem esemény utáni tablettát. Egyedül nevelem a gyerekeimet, egy friss kapcsolatban nem lőcsölhetem rá magam valakire nemcsak a saját gyerekével nem, de plusz kettővel akikhez semmi köze, már végképp nem.

Mégsem jöttem ide sírni, hogy vajon terhes lehetek-e vagy sem, mert erre nincs biztos válasz. Vagy igen, vagy nem. Kicsi az esély, de nem lehetetlen.

Elhiszem hogy aggódsz, én sem voltam nyugodt, de külső szemmel így elég vicces és gyerekes a kérdés. Ennek a párja a terhesség rovatban van, hogy "tegnap lefeküdtünk, szerintetek terhes lettem végre?" Hát honnan tudjuk, akkor se tudnánk ha mi tartottuk volna a gyertyát.

2012. febr. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

persze, h alkalmatlan, de jól esik, megnyugtató, mások véleményét is olvasni (:

egy nőgyógyász sem tudná megmondani, h mennyi az esélye vagy megtörtént-e, lehet h 2 hét múlva sem.. de akkor is megnyugszik az ember, én legalább is igen. Embere választja.

2012. febr. 17. 01:43
 35/39 anonim ***** válasza:

Jóvanna, akkor nyugodj meg, kicsi az esély. :-)

Ha mégis most befigyel a manócska, akkor vendégem vagy egy plüssállatkára, egy zenélő forgóra az ágy fölé és egy óriáscsomagos pelenkára.

2012. febr. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szétmennétek a pasiddal, dobjon már egy üzenetet..Ez a két perc utáni orgazmus engem is izgat, valamit tudhat ez a gyerek. :-)
2012. febr. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha terhes akarsz lenni akkor várj mig késik egy hetet és utána tesztelj, ha pedig nem a biztonság kedvéért 72 órás tabletta.

DE EZT NE FELEJTSD EL SE TE SE A SOK KÉRDEZGETŐ SEM:


A tévhitekkel ellentétben:

1: nem igaz hogy mensi előtt és utáni 5 napban nem lehet gyerek, barátnőmnek 2 gyereke is így lett, sőt én is.

2:az előváladéktól simán lehetsz terhes

3: az én párom is percek alatt csúcsra juttat, nem kell ahoz agytrösztnek lenni, ha eltaláljátok a megfelelő szöget és a többit, ja meg amikor ki van éhezve annál jobban kíván annál keményebb stb.

4: ha ki volt éhezve mégha visszatartja is akkor is tartalmaz az előváladék spermát

5: ha nem akarsz gyereket védekezz, ha nem védekezel, akkor meg viseld a következményét.


Mennyivel jobb és könnyebb elmenni az orvoshoz aki ajánl fogamzásgátlót, vagy 100 más eszközt hogy ne ess teherbe, bár vannak olyan buták is akik bár elolvassák a használati utmutatót, mégis képesek ide írni, hogy lehet e terhes ha nyilvánvaló hogy nem. Ez miatt izguljon az aki nem védekezett sehogy!


A másik szomorú tény: Hány nő van aki nem akar gyereket és egyböl besikerül neki és elveteti, és hány nő ül az ovrvosnál hátha valami csoda folytán teherbe esik. és ha lát egy nőt akinek nekivánt adódott csak irigyli és mérges amiért ő eldobja mikor neki olyan szüksége volna rá.

2012. febr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Hány nő van aki nem akar gyereket és egyböl besikerül neki és elveteti, és hány nő ül az ovrvosnál hátha valami csoda folytán teherbe esik. "


Na és hány embernek (mozgássérült, sérült gyerekét vinni kell rendszeresen orvoshoz) kellene autó, de nem is álmodhat róla, más meg röhög, ha beszakad a jég a Hummere alatt... Igazságtalan az élet, evvan..

2012. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy terhes vagy. De ha 3 hetente jön meg, lehet érdemes lenne egy nődokit meglátogatni. Nekem is hasonló volt, rendszertelen aztán, majd gyógyszer nélkül már meg sem jött:// Nem ijesztgetlek, de legalább tudnád, nincs e ezzel probléma. Csak jó tanács. Egy vizsgálat nem kerül semmibe:)
2012. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!