Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírtátok már el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtátok már el magatokat férfi előtt (lányok)? Hogy reagált rá? Milyen kapcsolat volt köztetek (szerelem, tanár-diák, főnök-beosztott stb. )?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 12:50
1 2
 11/16 mus musculus ***** válasza:
76%
Ja, apám előtt kiskoromban és szart rá.
2012. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
egy srác elmondta, hogy járni akar velem, én meg a haverjába voltam belezúgva.. de rendes volt, mert megvigasztalt, azóta is jóban vagyunk :)
2012. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Oföm előtt, amikor megalázóan viselkedett, vagy amikor a zenetanárom a hátamon verte az öklével a ritmust, mert pontatlan voltam...
2012. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy ez nevetségesen fog hangzani, lehet röhögni.. a lényeg, hogy tesiórán soha nem azt csináljuk, amiből kicsit is jó vagyok, mindig azt amiből gyenge, de nagyon. Hetedikben állítólag tananyag a kézilabdában használt felugrásos lövés, amiből én totál K.O. vagyok, valahogy sehogy sem akar kijönni a mozdulat, másoknak persze sikerül. A lényeg, hogy tesin teljesen bepánikoltam, hogy elcseszek mindent, semmit nem tudok normálisan megcsinálni és ott kirobbant belőlem az egy év óta felgyülemlett feszültségem és elsírtam magam, persze nemcsak a tornaórai nem csak a gyatra teljesítményem miatt.

A fiúk szerintem hülyének néztek, lehet a hátam mögött röhögtek is rajtam, mondjuk már eddig is. A rendesebbje azért odajött.. a tanár meg hát nem tudom, az is egy külön történet, eléggé hadilábon állok vele is. Ő oda sem jött meg semmi, pedig máshoz odaszokott, ha látja hogy sír. Persze közvetlenül a sírásom előtt próbált nekem magyarázni, hogy mit hogy, de jól tudja, hogy én ezt így nem igazán értem meg... Lehet, hogy megsajnált, mert hármast kaptam, mondjuk ebben az a szép, hogy a lányok között ez a legrosszabb jegy ebben a feladatban.

Szóval szépen elbőgtem magam tesiórán, és félreértés ne essék nem sajnáltatni akartam magam, sőt igyekeztem minél előbb abbahagyni a sírást.

2012. ápr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen egy tanárom előtt, és ő is velem sírt...
2012. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sajnos tanár előtt...ráadásul pasi. Soha többet!! A frász jön rám amikor meglátom.
2017. dec. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!