Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mér van az hogy valaki könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mér van az hogy valaki könnyen megszerez bármilyen nőt valaki meg ha vért izzad akkor se tud összejönni senkivel?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Valaki ér valamit, más meg looser! :)
2010. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki milyen nőkkel próbálkozik.
2010. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
mert annak a vkinek BMW-je van és baromi nagy háza
2010. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
meg nagy pofája
2010. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
mér van az h nem hollywoodba születtem?
2010. jún. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
mert másoknak van pénze, és bunkó.
2010. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsónál a pont. bár a pénz nem lényeges. azért egy üditőre megtudjon hivni, de ennyi.

sajnos a bunkó pasik a nyerők. tapasztalat. :)

az én pasim bunkón hoditott meg. imádom és rühellem a modorát, de nemtudnám elképzelni, h normális lesz valaha :D

17/L

2010. jún. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%

Na ezaz. Már női barátokból körbe tudnám keríteni a fél országot, de mint pasi egynek se kellek. A bunkókra buknak. Ez van :-/


{ csak az idegesít baromira h minidg hozzám jönnek sírni a bunkó barátjuk miatt, én meg nem elég h nincs csajom még hallgassam ezt........}

2010. jún. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!