Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az interneten, sokat beszélgettünk, megvolt a kölcsönös szimpátia, megkedveltem.Megbeszéltük, hogy találkozunk még tavaly év vége felé, az előtti nap lemondta, nem szóltam rá semmit.Közben elkezdődött a suli, rengeteget kell tanulnom, azt akarta, hogy találkozzunk, én elmondtam, hogy mikor lenne jó amikor túl leszek az első zh időszakomon a félévben, és megkérdezte, hogy találkoznék-e vele suli után, de én mondtam, hogy nekem nem jó, erre megsértődött és csak úgy kilépett.

Nem egy helyen lakunk, így nem olyan egyszerű találkozni.

Most ezt nem értem, eddig nem volt ilyen, pár hetet nem tudott volna várni?Amikor neki nem volt jó én sem voltam ilyen.Hívtam, nem veszi fel.Totál nem értem.


2012. febr. 22. 00:37
1 2
 1/19 étoile et lune ***** válasza:
Lehet, hogy lekoptatva érezte magát a vége felé. Én is megsértődöm amúgy, ha egy barátom előveszi a naptárját, mikor ér rám, és ad egy időpontot a következő hónapra. Írj egy őszinte levélkét a csajnak, hogy Téged még érdekel, sajnálod, hogy nem tudtátok összeegyeztetni óráitokat, azt csak elolvassa. Ha nem reagál rá, nézz más után.
2012. febr. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szabad csinálni, ez olyan mintha besértődtél volna a multkori miatt. Randit csak 1x lehet lemondani és ha 1-ikőtök már lemondta akk a másik már nem teheti meg, a köv alkalommal muszály menni.
2012. febr. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Azt nem mondtad, hogy a lány milyen indokkal mondta le a találkozást, de gondolom valami hihetövel.

Nem vagyok gyanakvó fajta, de olyan kifogást hogy "tanulnom kell" nem fogadnék el ismerkedés során egy lánytól ( pasitól föleg nem , ha lány lennék) , ez nekem annyit jelentene, hogy ejtve vagyok. Ez a lerázós dumák öse, még akkor se mondtam vona ilyet, ha éppen igaz.


Tudom, hogy hülye tanács, de linkeld be a lánynak ezt a kérdést, szerintem meg fog bocsátani neked.


35/F

2012. febr. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 étoile et lune ***** válasza:
Én se hinnék a tanulós kifogásnak. Ez olyan, mint amikor reggel lemond valaki egy délutáni találkát, mert fáj a feje.
2012. febr. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy nem esett jól neki, viszont nekem sem amikor ő visszamondta, hogy nincs pénze utazásra azt mondta.

Hívtam ma, de ki van kapcsolva, még is elmennék, akkor nem megyek be órákra aztán kész, meg félek is, hogy élőben nem tetszem majd neki.Amikor meg ő mondta vissza én nem csináltam ezt, fél éve rendszeresen beszélünk és elég közel került hozzám, nem akarom elhinni, hogy csak úgy megszakít minden kapcsolatot :(

Mit csináljak most?

2012. febr. 22. 00:59
 6/19 anonim ***** válasza:
00:48 vagyok , halál komolyan mondtam, hgoy linkeld be a kérdést neki .
2012. febr. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha már most megy a hiszti, mi lesz később? Tuti ezt akarod?
2012. febr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Át kellett volna vállalnod az úti költséget, meg am se illik h a lány utazzon hozzád, pláne elsőre :|
2012. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amíg nincs törvény erejű rendeletben leírva hogy mit illik, addig pont nem érdekel. Igenis utazhat a lány is.
2012. febr. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én ezzel úgy vagyok, hogy egyenjogúság van, amíg csak én teszek a dolgokért úgy érzem, hogy a lány az érték, neki meg semmit nem kell értem tenni, egy kapcsolatban ketten vannak.
2012. febr. 22. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!