Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a lány?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt az interneten, sokat beszélgettünk, megvolt a kölcsönös szimpátia, megkedveltem.Megbeszéltük, hogy találkozunk még tavaly év vége felé, az előtti nap lemondta, nem szóltam rá semmit.Közben elkezdődött a suli, rengeteget kell tanulnom, azt akarta, hogy találkozzunk, én elmondtam, hogy mikor lenne jó amikor túl leszek az első zh időszakomon a félévben, és megkérdezte, hogy találkoznék-e vele suli után, de én mondtam, hogy nekem nem jó, erre megsértődött és csak úgy kilépett.

Nem egy helyen lakunk, így nem olyan egyszerű találkozni.

Most ezt nem értem, eddig nem volt ilyen, pár hetet nem tudott volna várni?Amikor neki nem volt jó én sem voltam ilyen.Hívtam, nem veszi fel.Totál nem értem.


2012. febr. 22. 00:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Na ezert csusztok le a jo csajokrol, ok nem fognak varni ratok, vagy mentek vagy nem. Talalnak mast ;)
2012. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Találnak mást igen, de nem ennyire jót, ha meg nekik mindegy milyen csak sült galambként repüljön a szájukba akkor sajnálom őket.
2012. febr. 22. 18:02
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem mind1 nekik de sztem szeretik ha vkin látszik hogy azért nem azt várja h ő menjen utánna. Tehát ha csak kicsit az eltérés h mondjuk van 2 pasi akit kedvel akk azt fogja választani aki gyorsabban lecsap rá. Ennyi :P
2012. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
18:22 ez fordítva is igaz:P
2012. febr. 22. 20:08
 15/19 anonim ***** válasza:
Miért volt jobb csaj is? :O vagy h érted?
2012. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy én is választhatok egy szebb lányt akihez elmegyek, még sem választok, mert ez így korrekt, hogy mind a 2 fél 50-50% -ban tesz a kapcsolatért ugyan is egyenrangúak.
2012. febr. 22. 20:17
 17/19 anonim ***** válasza:

Csakhogy a csajok máshogy gondolkoznak, én nemigen ismerek olyant aki egyszerre csak 1 pasival ismerkedne :|

Én inkább nem bíznám a véletlenre, de abban is van igazság amit te írsz, h nem hagyod magad ugráltatni.

Én nem kockáztatnék ha oda lennék 1 csajért :$ ;)

2012. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ezzel úgy vagyok, hogy ha nem veszi ki a részét nem futok utána, akkor keresek majd olyat aki hajlandó is tenni értem kölcsönösen.Ha egy lány ez alapján választ könynen kihasználhatják, hisz persze, hogy sokat megtesz neki aki meg akarja csak dugni.
2012. febr. 22. 20:32
 19/19 anonim ***** válasza:
Háááát azért ő kivette a részét azzal h elhívott, tehát nem kellett volna rohanni utánna, ő is benne volt a dologban :)
2012. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!