Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intelligens lányokkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, de ott nagyjából kétféle "csoport" található:

1.) Nem túl okos, de annál dekoratívabb lány, aki csak a buli miatt jár egyetemre.

2.) Az előző ellentéte. Okos, viszont elhanyagolt, nem túl szép.

Nem azt mondom, hogy nincs kivétel (konkrétan egyet ismertem, de neki van barátja). Hol lehetne intelligens és szép lányokkal ismerkedni? Mondjuk a véletlen találkozásokon kívül.


2012. febr. 23. 18:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értelek kedves kérdező, a jogász a befolyásos, magabiztos, kicsit egoista férfi prototípusa, ha már nektek is problémát jelent normális barátnőt találni, akkor valami hatalmas gáz van a női nemmel.
2012. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok. Általában nem jelent problémát, mert a legtöbb férfitársam az egyetemen a kérdésemben említett 1. kategória lányait részesíti előnyben, nekem viszont fontos (lenne), hogy a lánnyal beszélni is lehessen, ne csak mást csinálni. Mondjuk, ahogy nézem, a mai világban már az én elvárásom a normálistól eltérő.
2012. febr. 23. 20:56
 13/15 anonim ***** válasza:
én is kiirtam egy ugyanilyen kérdést, hogy hol lehet intelligens fiúkkal ismerkedni. nem vagyok egyedül a problémámmal ezek szerint. nem sok igazán jó tanácsot kaptam sajnos, csak olyanokat, amiket én is tudtam. neked sok szerencsét mindenesetre.
2012. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Neked is sok sikert! Igen, kevesen vagyunk, és épp ezért nem is egyszerű a dolog.
2012. febr. 23. 22:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd ha nem is számitasz rá összetalálkozol egy kedves,aranyos, okos csajszival!manapság tényleg nem könnyű párt találni,de ne add fel:)
2012. febr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!