Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek el fogom felejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el fogom felejteni?

Figyelt kérdés

2007 elején volt a környéken egy tipikus szépfiú. Minden lány odavolt érte. Én a tudatalattimban éreztem iránta valamit, de nem voltam oda érte. Soha nem akartam beleszeretni. Ez sajnos nem történt igy, fél év múlva beleszerettem. Akkor még nem igazán fogtam fel, hogy mi történik velem, viszont 2010 elején azon kaptam magam, hogy nem telik el nap, hogy ne gondoljak rá. Ő közben elköltözött, és egyre ritkábban láttam őt, mégis egyre jobban szerettem. Mikor 3 év után tudatosult bennem, hogy szerelmes vagyok belé, vettem a bátorságot és elmondtam a legjobb barátnőmnek, aki 2007ben szintén úgy odavolt érte, mint a többi lány. Persze akkor ő már rég elflejtette azt a fiút. Minden egyes lány akik odavoltak érte akkor már rég elfelejtették őt. Én is megpróbáltam őt elfelejteni. Nem zárkoztam be, ismerkedtem fiúkkal, mindig nyitott voltam egy kapcsolatra. Összesen 6 fiú úgymond tetszett nekem akikről azt hittem, hogy ők is kedvelnek, és bármi is lehet köztünk. De sajnos mindig én jöttem ki csalódottnak, mert az egész visszautásitott. És még mindig szeretem Őt.

17/L



2012. febr. 24. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

A szerelem kb. 3 évig tart, ez tudományosan be van bizonyítva és igaz is. Én is voltam már szerelmes egyszer és kb. 3 év után fokozatosan kiszerettem a srácból, pedig nagyon szerelmes voltam. :D

Szóval igen el fogod felejteni, max. néha majd eszedbe jut mint egy szép emlék, de ennyi. :)

2012. febr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy már közel 5 éve szeretem, és annak ellenére h minél kevesebbett tudok róla egyre erősebben szeretem, és kicsit sem kezdek belőle kiszeretni.
2012. márc. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!