Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok így leírás alapján?

Figyelt kérdés

belsore vv kinga es vv attila keverek (tehat nehezen mutatom ki az erzeseim) stbstb.

kulsore vv csaba test es michelle rodriguez fej(tenyleg) magas homlok, kerek arc, szelles all.


ezen kivul azt gondolom magarol a szexrol, hogy nagyon jo leszek majd az agyban, de ugyanakkor fosok is, mert megsem szeretnem es nem tudom elkepzelni magam. tehat azt gondolom jo leszek, de elkepzelni mar kevesbbe?:S:D


szeretem a jo kajakat, annyit eszek mint egy ambras cet, nem beszelek foloslegesen csak ha kerdeznek. majdnem verem a 2metert, es 80kg vagyok :D


hosszuak a karjaim.... ez nem tudom gond-e, mert altalaban ez olyan noies...XD 92cm...:S


allandoan nyugodt es mosolygos alak vagyok, szinte mindig leszarok mindent, csak ami nem tud holnapig varni :) ja es nem vagyok olyan izmos sem.


ezek alapjan inkabb jo vagy rossz ember jut eszetekbe?:D


2012. febr. 26. 00:04
1 2 3
 21/24 mus musculus ***** válasza:
Tehát a "szélles" és a "kevésbbé" szavak is teljesen kifogásolhatatlanok helyesírási szempontból, ugye?
2012. febr. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 mus musculus ***** válasza:

"de karnak tettem fel a kerdest, tudhattam volna hogy ilyenkor csak troll valaszok erkeznek, de mindjart felteszek meg 1et"

Itt ismét élbe lép a torpedójelenség.

2012. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

mus musculus en is szeretlek!!!


en ahogy latom nem helyesirasi versenyen vagyunk, foleg nem ott, ahol osztalyozni fognak. latok neha olyan kerdest ahol az en hajam is felall, de azok ettol durvabbak :D

kicsit mar este is van ilyenkor azert el lehet tekinteni.


de ha mar itt tartunk hagy irjak meg vmit....

vannak munkatarsaim, es fonokok is, akik ilyen 25-40 ev koruliek, es nem tudnak ragozni sem, es rengeteg helyesirasi hibat kovetnek el. sokszor mar en arra gondolok akkor, hogy jo bolygora szulettem, hogy ennyi az analfabeta ember?:S nem tudok most peldat irni. Olyan is elofordult mar hogy 30folotti tag megkerdezte tolem, hogy a "mellettet", azt 1 vagy 2 t-vel kell-e irni...ilyenkor eszembe jutnak a regi szem idok amikor a helyesirasom 5os volt nyelvtanbol :D

2012. febr. 26. 01:49
 24/24 anonim ***** válasza:

1. Most komolyan VV-szereplok alapjan epited fel az onkepedet? Maradjunk annyiban, hogy ez erdekes...


2. Tobbszor emlitetted, hogy a kozvetlen kornyezetedben, baratoktol, ismerosoktol, kollegaktol kapsz visszajelzeseket magadrol... Ez miert nem eleg a stabil enkep es az egeszseges onertekeles kialakitasahoz? Miert van meg szukseged teljesen ismeretlen emberek visszajelzesere par vazlatosan felskiccelt kulso es belso tulajdonsag alapjan, amit raadasul mas - egyebkent igencsak megkerdojelezheto stilusu/habitusu/viselkedesu/jellemu - emberekbol olloztal ossze?

2012. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!