Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen vagyok így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen vagyok így leírás alapján?

Figyelt kérdés

belsore vv kinga es vv attila keverek (tehat nehezen mutatom ki az erzeseim) stbstb.

kulsore vv csaba test es michelle rodriguez fej(tenyleg) magas homlok, kerek arc, szelles all.


ezen kivul azt gondolom magarol a szexrol, hogy nagyon jo leszek majd az agyban, de ugyanakkor fosok is, mert megsem szeretnem es nem tudom elkepzelni magam. tehat azt gondolom jo leszek, de elkepzelni mar kevesbbe?:S:D


szeretem a jo kajakat, annyit eszek mint egy ambras cet, nem beszelek foloslegesen csak ha kerdeznek. majdnem verem a 2metert, es 80kg vagyok :D


hosszuak a karjaim.... ez nem tudom gond-e, mert altalaban ez olyan noies...XD 92cm...:S


allandoan nyugodt es mosolygos alak vagyok, szinte mindig leszarok mindent, csak ami nem tud holnapig varni :) ja es nem vagyok olyan izmos sem.


ezek alapjan inkabb jo vagy rossz ember jut eszetekbe?:D


2012. febr. 26. 00:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Magyarul: lesz.rod a véleményünket, de azért ajnározzunk. :)
2012. febr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
nem 1-1 vagyok vv attila lol XD
2012. febr. 26. 00:17
 13/24 anonim ***** válasza:
Nyilván leszärja, ha percenként benéz a kérdésbe...
2012. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Hát. Mutass inkább 1 képet. A leírás kiábrándító...
2012. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem nézed a vv-t, de tudod a játékosok tulajdonságait? Hmm...

1.hazug vagy!

2.csaba teste? Háát szerintem gáz a fapálcika lábaival, nem jön be!

3.Beképzeltnek tűnsz az írásod alapján

4. Honnan tudod, hogy jó leszel az ágyban? Mert vv csaba tested van, vagy mert jól kézimunkázol magadon? Nem értem, nekem ez magas! De biztos én vagyok a h*lye!

Nagyon unszimpi vagy! Ez a véleményem!

25/l

2012. febr. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

utolso: a labamra mar nem akartam meg + 1 szemelyt irni XD csak felso test aranyairol beszeltem :) labam az vastag es szoros :D


a tulajdonsagokat hmmm, talan mar a csapbol is ez folyik azert tudom...

2012. febr. 26. 00:31
 17/24 A kérdező kommentje:

ja es nem tudom hogy jo leszek az agyban, csak gondolom. kepet tuti nem fogok tenni.

meg a munkahelyem sem mondom el, mert megismernenek mar a legiras alapjan.


haverok szerint durva fazon vagyok, csaj haverok szerint meg aranyos :D

de keresem a tarsam, ugyhogy potyogesre fel!

2012. febr. 26. 00:33
 18/24 anonim ***** válasza:
de te vagy a passzív remélem.
2012. febr. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 mus musculus ***** válasza:

Vázlatszerűen:


"amugy csak unalmamba tettem fela kerdest kulonosebb jelentoseget nem tulajdonitok neki, de amugy komolyan kerdezem" -> ellentmondás -> nem lehetsz túl értelmes


Zavarosan és helyesírási hibáktól nyüzsgően írsz -> nem lehetsz túl értelmes


A VV szereplőkkel példálózol -> nézed a VV-t -> nem lehetsz túl értelmes


Azt gondolod, a küllemed jellemzése több mindenre enged következtetni, mint a jellemedé -> nem lehetsz túl értelmes


És akkor finoman fogalmaztam.

2012. febr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

fura, mindenki ertelmesnek gondol az ismerettsegi korombol. es itt is kapok neha leveket h ismerkednek veled stb stb.


ja es ketlem hogy gond van a helyesirasommal, az mitszamit hogy nem hasznalok ekezetet? max neha 1-1 vesszo marad le :)


es ujra mondom hogy nem nezem a vv-t :D


de karnak tettem fel a kerdest, tudhattam volna hogy ilyenkor csak troll valaszok erkeznek, de mindjart felteszek meg 1et:D

2012. febr. 26. 01:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!