Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartunk, de teljesen leállt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartunk, de teljesen leállt, MIÉRT?

Figyelt kérdés
kavartam egy fiúval sulinkból,úgy tűnt hogy bejövök neki,és elkezdett egyre jobban közeledni hozzám,de én valahogy nem akartam vele összejönni, nem is azért mert nem jött volna be,csak olyan zűrös pasinak tűnt. na mindegy és elég elutasító voltam vele, de konkrétan persze nem utasítottam el,csak kicsit visszaléptem. Nos viszont most az van,h hirtelen teljesen eltűnt, teljesen megszüntette a kapcsolatot velem, elérte h egyáltalán még csak lehetőség se legyen rá h találkozzunk, és nekem igazából hiányzik, csak most azt nem értem miért tűnt el teljesen , ez azt jelenti,h már semmit sem akar tőlem?
2012. febr. 27. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy tisztában a jó meg rossz fiú fogalmával, vagy a srácot nem ismerted egyáltalán. Vagy ez a két fogalom hülyeség.
2012. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Elutasitod, aztan azt varod hogy utana is fusson utanad? Jajj de kis naiv vagy :) sok hal uszkalmeg a tengerben, es ezt o js tudja, ezert nem erdekled mar. Apropo eleg erdekes: a noknek mindig az kell amit nem kaphatnak meg, amig futott utanad addig nem erdekelt, most, hogy le se szar ugy erzed meg kell szerezned :D
2012. febr. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!