Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit igyak buliba hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit igyak buliba hogy úgy rugjak be hogy ne szédüljek ne hányjak ne legyen csak ne legyenek gátlásaim és bárkire rámerjek nyomulni?

Figyelt kérdés
És ennek van köze a szerelem/szex-hez :D :D

2012. febr. 28. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a tömény jön be tisztán, esetleg jéggel. Jager, Absinth, Unicum, Ouzo
2012. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 aszomszedneni ***** válasza:
bármit , de azt lassan, meg előtte egyél rendesen egész nap , meg ha tudsz közbe is ...
2012. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
pezsgő
2012. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. febr. 28. 18:52
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Vodka bevált - Vegyél egy boltba ilyen 2,5 decis Royal vodkát. Vegyél egy 1 literes narancsos cappy-t igyál le belőle 2,5 decit és öntsd bele a vodkát 1/4, 3/4 aránytól nem kéne, hogy bajod legyen :D

Nekem mindig bevált, baromi jó kedvem volt de nem voltam matt részeg. De kísérletezgetni kell, ki hogy bírja mi a jó neki. De ahogy anyukám tanította (nagyon bírom :D) ha iszol, lányom vodkát igyál mert attól másnap se lesz semmi bajod. És igaza van, én még életemben nem voltam másnapos vodkától.

2012. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szilvapálinkát de igazi házit attól nem fáj a fejed és nem vagy másnapos viszont belehet tőle csikarni az bisztos
2012. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
füves cigi jobb, attól nem hánysz, és nincs is büdös szesz szagod.
2012. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát igen az utolsó nagyon jogos :D :)
2012. febr. 28. 19:13
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

19:12: Nem a faszt nem hánysz. Simán lehet ettól is, ha tűlzásba viszed. Ugyan ez igaz az alkoholra is. Egyszerűen nem kell sokat inni belőle és nem fogsz hányni.

Tapasztalat.


Amúgy a tewuilát ajánlom :) Kellően erős, jól becsiccsentesz tőle, elég belőle kis mennyiség.


A lényeg a mérsékletesség. Ha szeretsz marha sokat inni, akkor hígított piát kell venni, de a whiskey + kóla kombónál jobb hánytató biztos nincs. Igyál egyfélét, jó töményet és keveset. Ha már azt érzed, hogy még egy és kidobod a taccsot, rossz úton jársz :P



21F

2012. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:D
2012. febr. 28. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!