Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el, ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el, ha csak vele és mellette tudom elképzelni az életemet?

Figyelt kérdés

Őt sem tudom elképzelni mással. Valahogy összetartozunk, teljesen egy a gondolkodásunk és szeretjük is egymást. Annak ellenére tervezgetjük a közös jövőt, hogy még össze sem jöttünk. De nekem már ez így nagyon nem jó, hogy hiába reménykedem, még sem történik semmi.

Mit csináljak?


2012. márc. 3. 08:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jól értem? Össze szeretnétek költözni, de még nincs köztetek semmi?! Hát ez tényleg furcsa, futurisztikus álmodozás. Maj ha rátok talál a boldogság, lehet tovább tervezni. Egyedül nem megy!!!
2012. márc. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De ő is tervezget. Hogy mit vegyünk a lakásba meg ilyeneket... Én nem akarom őt elveszíteni... :( De nem reménykedhetek örökké hogy összejövünk.
2012. márc. 3. 09:33
 13/24 anonim ***** válasza:

09:33

KEdves kerdezo, te annyira eroszakosan akarsz hozzatartozni, de meg nem ismered igazan! En tanacsolnam, hogy figyelj oda, TE mely erzelmeket taplalsz, s mit kapsz ebbol vissza?

Ne akarj nagyon ragaszkodni vakon, mivel ha mar a szemed kifog nyilni, talan keso lesz. Ez igy nem egy normalis viselkedes a baratod reszerol.

Ha nagyon vallasos, akkor ez igy ertheto, de egyebkent nem, erre figyelj oda, mivel fontos!

Ha te vagysz valamire, azt nem akarod magadeva tenni, kibirod azt, hogy csak simogatod, s nezzel ra? Ennyi is kielegit teged? ERdemes ezeken elgondolkoznod!

2012. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Fontos lenne kideritened, hogy te a kozos lakasba hova kerulnel?

A nappaliba, mint egy diszito elem, vagy pedig a kozos agyba, mivel ez nem mindegy.

2012. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Szörnyen nehéz lesz elengedni :( És az is, hogy továbbra is közel lesz hozzám...

Mikor leszek túl rajta? :(

2012. márc. 3. 10:05
 16/24 anonim ***** válasza:

Barátnők, buli, fiúk.

Én ezt tanácsolom, mert most egy ábrándban élsz ami fényévekre van a valóságtól.

Ki kell ebből jönni sürgősen, annyi helyes és rendes fiú van, meg kell próbálni ismerkedni.

Kár a fiatal éveidet ilyen állapotban tölteni, boldog is lehetnél. És hidd el, jobb ha te léped meg, mert ha ez a srác teszi, akkor te úgy összeroppansz, hogy abból nehéz lesz felállni.

2012. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Legyen onbizalmad, es fogadd el ezt a helyzeted! Elegedett vagy, boldognak erzed magad a baratod mellett? BEnned a valasz, tehat ha nem, akkor erezd azt, hogy valojaban mit kapsz most, s mire szamithatsz a jovoben, tehat tartasod, es engedd el, mivel birtokolni egy masik embert nem lehet, neked viszont vannak olyan ertekeid, amit egy masik ember ertekelni fog, ezert fog szeretni. TEhat Tudnodd kell, hogy mire vagysz, mit akarsz? Mit kapsz meg most, s mit szeretnel? Ha ezeket tisztazod onmagadban, akkor mar tudni fogod a valasz a megoldasra. Hiszen nem vagy egy erzeketlen szobor, aki var, s nem tudja mire, csak almodozik egy olyan emberrol, akivel tokeletesen megertik egymast lelkileg, de a szerelemrol szo sincs, ez derult ki a kerdesedbol. TEhat szereted, megfelel, melletted van, de megsem ered el, tavol van. HA a masik is igy erezz, akkor szerinted ez most igy lenne, vagy elne azzal a lehetoseggel, hogy itt van, imadom, es teszek azert, hogy bebizonyitsam azt, hogy mennyire szeretem?

Itt most te mar osszekoltozest emlitettel, s bevallom, hogy te almodozol, hiszen egy lakasban fogtok elni, es dominozni fogtok, mivel ennyivel te megelegedsz. Tisztazd ezt a baratoddal, es mar sokkal okosabb leszel! Viszont ha ugy erzed, hogy csak a lenye eredekel, a jelenlete, akkor fogadd el ilyennek, amilyen.

2012. márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy ha nem akar tőlem semmit, akkor miért pattintotta le rólam a pasikat az elmúlt években? Három pasim is lehetett volna, de közülük kettőt is kiutált. Ő kezdte az egész közeledést.. az összeköltözést is ő dobta fel. A szüleim szerint teljesen másmilyen voltam mielőtt megismertem.

Amúgy ő lány, nem fiú.

2012. márc. 3. 10:45
 19/24 anonim ***** válasza:
Akkor most tisztázzuk már a nemeket, meg a nemi identitásokat! Tehát, Te lány vagy és beleszerettél a legjobb barátnődbe, aki szeretne veled összeköltözni egy közös albérletbe, de neki nincsenek veled kapcsolatban csak baráti érzései. így van?
2012. márc. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
A nagy része így van igen, csak azt a részt nem tudom hogy neki milyen érzései vannak. Mert más barátnőket nem látok úgy viselkedni, ahogy ő viselkedik velem. Azok alapján amiket csinál, már elég sok ismerősünk fura dolgokat gondolt és mondott rólunk...
2012. márc. 3. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!