Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az egyik kolléganőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik kolléganőm a munkahelyemen. Hogyan közeledjek felé? Hívjam randira munkaidőn kívül, vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Nem közvetlen munkatársam, de azért szinte napi kapcsolatban állunk. Mindig illedelmesen viselkedek vele, ha lehet meg is nevettetem, imádom a mosolyát. :) Ő a húszas évei közepén jár, én a húszas évei végét taposó férfi vagyok. Gond az, hogy ebben a negyvenezres városban - ahol élünk és dolgozunk - szinte semmi esély a szórakozásra, kávézó konkrétan nincs is, csak egy-két pizzéria.


FB-n már megjelöltem és elfogadta a jelölésem, de nem ott akarom dűlőre vinni a dolgot. Adatlapjából kiderül, hogy nincs jelenleg pasija. Valahogy mégis tartok attól, hogy én lennék az, aki őt igazán érdekli. :(


2012. márc. 7. 09:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy szereti a sört! (Én biztos nem mennék sörözni senkivel)

Végy 3x1 szál virágot, köszöntsd fel őket nőnap alkalmából. Őneki pedig mondd azt, hogy majd felhívod telefonon, mert szeretnél vele valamit megbeszélni.

Visszamégy a saját helyedre, onnét felhívod telefonon, és megmondod neki, hogy szeretnéd elhívni egy randira? Kávé, sör, pizza, mozi, séta, akármi, amihez neki kedve van.

2012. márc. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Csak gondolj bele tesó, állandóan vele lennél, mindíg őt látnád, fél év után megunnád! tapasztalat!
2012. márc. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj, hogy a lányok, akik ide írkálnak ők sem szeretik a virágot stb (csak illedelemből írják le, hogy vigyél azt neki), csak azt hogy már 2 nap után a pasi jól megdöngesse őket.
2012. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi! A virágot egy 63/N írta, aki már nem a döngetésre megy, inkább tapasztalatból tudja, hogy a virágnak minden nő örül.


A negyvenezres kisvárosban szinte mindenki mindenkinek házinyúl, ha így nézzük, akkor sosem fogsz tudni párt találni magadnak. Én harminchatezres kisvárosban élek, férjemmel mi is egy cégnél dolgoztunk. De nem ugyanazon az osztályon, nem ugyanabban a szobában, tehát nem volt olyan érzésünk, hogy örökké egymás nyakán lógunk. Viszont megvolt az az előnye, ha igazán szükség volt rá, még napközben is el tudtuk érni egymást.

Az ilyen elriasztó, visszatartó beszólásokra ne adj!

2012. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is! :)


Egy emelet választ el minket és ahogy írtam is, nem közvetlen munkatársam, látom ha lemegyek hozzájuk, nagy ritka ha az ő főnökasszonyuk jön fel hozzám, hogy valami munkát bízzon rám. Azon kívül az ő szerződése nem végleges, csak ideiglenes, így ha még nem is jönne vele össze a dolog, akkor se látnám sokáig.


Nem vagyok egy nagy virágos amúgy sem, sajnos nem értek hozzájuk és a boltban is rámsózzák a már nem friss növényt. :(


Most arra gondoltam, hogy őt, a kolléganőjét és a főnökasszonyát áthívom holnap reggel a volt irodámba (ami pont az ő emeletükön van, éppen szemben az ő ajtajukkal, de ahogy írtam is itt, már nem az a törzshelyem, hanem egy emelettel feljebb), odaadom nekik a tábla csokit. Utána felkérem a távozásra a főnökasszonyt és a másik fiatal lányt, majd azzal a kolléganőmmel kettesben maradok picit az irodában és akkor adok neki még egy kis apróságot. Egy marcipán rózsára gondoltam, szerintem kedves gesztus, majd megkérdezem tőle, hogy lenne-e kedve velem találkozni munkaidőn kívül is. Aztán a válaszából úgyis kiderül van-e értelme a dolognak vele továbbra is, vagy inkább hagyjam a fenébe. :)


Vélemények a most leírtaimmal kapcsolatban? Életkorral is elláthatnátok a hozzászólásaitokat, illetve azzal is, hogy férfi esetleg nő az aktuális válasz írója! :)

2012. márc. 7. 10:24
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem túlbonyolítod!

Egyszerűen bemégy a szobájukba (ha nem virággal, egy-egy kisebb tábla csokival), először a főnökasszony kezébe nyomod, arcára egy puszi, boldog nőnapot. Kész! Ugyanezt a másik két kolléganővel is. A kiszemelt maradjon utolsónak. Ekkor szólhatsz neki, hogy majd hívod telefonon. Még egy-két szó pl. időjárás, stb. és kijössz a szobából. Visszamégy a helyedre, feltárcsázod a kolléganőt és megmondod neki, hogy szeretnél vele randizni! Egy kávé, egy pizza stb. amihez kedve van! Majd válaszol valamit!

2012. márc. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Nem szeretek telefonálni bocs. :D


Azon kívül velem együtt négy asszony dolgozik az irodában, ahol én is és nemigazán tudnám diszkréten kezelni a dolgot, ahogy azt se szeretném, h a kolléganőm azt higgye, hogy nem merem szemtől szembe a szemébe mondani a dolgot. Azért köszönöm a te válaszodat is!

2012. márc. 7. 11:06
 18/20 coachSzilvia ***** válasza:

Mitől félsz? Mi történik, ha visszautasít? Nem csak kifogásokat keresel és azért vagy fennakadva a "hogyanon"? Képzeld el, hogy az életed múlik rajta, hogy randizz ezzel a lánnyal. Mondjuk 2 maszkos fickó közrekap és a fejedhez nyomnak egy pisztolyt, "Ha 24 órán belül nem hívod el randizni a lányt, akkor lelövünk és még a családodat is kiirtjuk". Találnál 80 féle lehetőséget, hogy elhívd randizni? Szerintem igen :))


Esetleg hamar ess túl a visszautasítástól való félelmeden és gyakorolj másokon. Itt egy vicces feladat: Menj be egy áruházba, ahol van mozgólépcső és állj meg az alján. Szólíts le minden lányt és hívd meg őket egy teára. Ha nincs mozgólépcső, akkor bármilyen forgalmas hely jó, ahol nem tudnak kitérni előled :) A cél, hogy legalább 10 NEM választ begyűjts 1 nap alatt.


Ezután hívd el a kolleganődet. :)

2012. márc. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tehát: áthívtam őket, megkapták a tábla csokit, örültek neki, aranyosak voltak, megpusziltak. Majd kettesben tudtam maradni a kiszemelttel, odaadtam neki a marcipán rózsát, megköszönte, megpuszilt megint, de neki van barátja, így nem szívesen találkozna velem munkaidőn kívül. :(


Azért köszönöm a válaszaitokat!

2012. márc. 8. 09:08
 20/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Tanulság? (= nem kell neki annyit készülődni legközelebb, a jót, a szépet gyorsan viszik)

Ne bánkódj, ha a sors így rendezte, akkor terád is vár valahol valaki, légy nyitott, és megtalálod!

2012. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!