Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljunk? Egyre nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk? Egyre nehezebben bírom már.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egyre kevesebbet tudok találkozni, ami azért is nehéz mert bele vagyok esve eléggé. Viszont az hogy egyre ritkulnak a találkozások nagyon megnehezíti a dolgomat. :( Nem nagyon tud eljönni otthonról mert rá szakadt az egész háztartás bizonyos okok miatt.

Én abszolút megértő vagyok és támogatom, de szerelmesen marhára nehéz hogy nincs ideje és hogy ritkán találkozunk. Ezzel nem csak az én álmaim (hogy összejövünk) mennek a süllyesztőbe, hanem a barátságunk is megtépődhet. Amit viszont nem szeretnék. Ő is szenved azt mondja.

Valami ötlet amivel könnyebbé tehetnénk? És a szerelem résszel mi legyen? Jöjjek össze mással? Az nem tom hogy menne, mert mást nem tudnék elképzelni mellettem.

Mit csináljak? Fiatalok vagyunk, huszonévesek, nem egy városban lakunk.


2012. márc. 7. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki szerelmes, mind így érzi. Mindíg szeretne együtt lenni a kedvessel, stb. Egy darabig megy így, aztán jön a házasság, mint megoldás. De azért ne kapkodd el a dolgot. Kitartás!
2012. márc. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aludj nála, segíts neki.
2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Szilvásbuktát mert azt mindenki szereti ;)
2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én például felajánlanám, sőt kérném, had segítsek bármiben, még vasalok is, ha kell, csak had legyek vele.


27/F

2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Régebben egy csomót aludtam náluk, de most még arra sem hív át, úgy el van merülve az otthoni gondokban. És ez csak vitákat szül. Annyira hiányzik, de "szemét" sem akarok lenni, mert tudom hogy nehéz neki is.
2012. márc. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!