Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott ott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott ott a barátom, mert kiderült, hogy még szűz vagyok. és nem ő volt az első. Tényleg ennyire ciki egy szűz lánnyal járni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mit csinálok ennyire rosszul?

22 éves vagyok és még szűz, mert az Igazira vártam... de ahány fiúval összejöttem eddig, mind otthagyott, amikor megmondtam nekik, hogy eddig még senkivel sem voltam.

Az első srác 1 hónap után dobott ki, és azt mondta, neki nincs ennyi ideje az ő korában, hogy ennyit szórakozzon velem, meg hogy rám várjon, és szerinte jobb, ha még most befejezzük.

Nagyon összetörtem, de a barátnőim azt mondták, mindenki kifoghat egyszer 1-1 bunkót, és nyugodjak meg, majd jönni fog olyan srác, aki értékel... Ehhez képest a 2. barátom semmivel sem volt jobb. 2,5 hete jártunk, amikor megpróbált lefeküdni velem. Én akkor megmondtam neki, hogy még tapasztalatlan vagyok, mert gondoltam, jobb ezt még az elején tisztázni, hogy ő is tisztában legyen vele és ehhez képest a barátom fogta magát, felöltözött, és azt mondta, hogy akkor inkább hagyjuk, mert egy szűz lány neki túl macerás, és nem vagyunk egymásnak valók, ugyanis ő az olyan lányokat szereti, akinek van már tapasztalata és nem kell tanítóbácsisat játszania...

Szörnyen kiborultam, de megismertem a 3. barátomat... ő nagyjából ugyanazt mondta nekem, mint az első párom, csak ő másfél hónap után tett lapátra... az indok megint az volt, hogy én még szűz vagyok, és nincs ideje "kivárni", amíg én késznek érzem rá magam, meg amúgy is, túl sok gond van a szüzesség elvételéből... :S :(


Tényleg ennyire selejt vagyok?? Úgy érzem, hogy a szüzességem miatt értéktelen vagyok, és mindig semmibe vesznek a pasik... Már arra is gondoltam, hogy nem érdekel, legközelebb lefekszem az első jött-ment akárkivel, csak hogy túl legyek már rajta, de aztán sose visz rá a lelkiismeretem. :(

Viszont abból is elegem van már, hogy mindig emiatt kapok kosarat. :S


Mit csináljak? :(


22/L


2012. márc. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

De mi a lóf.sz bajod van azzal a szöveggel, hogy "nekem két hónap kell a bizalomhoz"???

Ha tudsz két hónapot várni, hiszen ezt szajkózod folyamatosan, akkor miért nem jó az az indok, hogy kell a bizalom?

Mégis milyen indokkal bírnál két hónapot várni akkor?


Komolyan képtelen vagyok felfogni, hogy ebben mi a tinip.icsa szöveg. Mi a fene tinip.csás azon, hogy "ne haragudj, még nem szeretnék veled lefeküdni, mert nekem több idő kell ehhez"????????

2012. márc. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
57%

#31

:D Kész...

Én a páromat a következő alapján VÁLASZTOM meg (Tehát már itt az első dolognál elbukott, hogy választani több közül kell) : Külső, öltözködés, illatok, aztán viselkedés, belső, és nem utolsó sorban szex alapján.

A lényeg az, hogy a kérdező komoly kapcsolatot keres, és szex nélkül szeretne választani, ami az egyik legfontosabb egy kapcsolatban.

2012. márc. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érthető is legyek, én a párommal a 3. vagy 4. randi után feküdtem le, és mivel ő volt a 11. az életembe, tapasztaltak alapján úgy gondoltam, hogy ő az akit keresek.

Ha ez nincs meg, tehát a 60. randi után fekszem le vele, és neki nincs választási lehetősége, egyszerűen nem építek rá, és bele sem kezdek egy olyan kapcsolatba, amiről pontosan tudom, hogy 99%-ra halálra van ítélve.

2012. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
54%

>>Mi a fene tinip.csás azon, hogy "ne haragudj, még nem szeretnék veled lefeküdni, mert nekem több idő kell ehhez"??????<<


Ebben különösebben semmi. Abban, ha bejelented előre: várjunk két hónapot, míg rád merem bízni magam és hasonlók, az nagyon is az. Ha ilyen érzékeny a lelkivilágod, akkor eleve miért kezdesz kapcsolatba egy olyan emberrel, akiben nem bízol? De igazából feladom, nem fogjuk egymást megérteni, már látom :(.

2012. márc. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
95%

Ellentmondasz magadnak basszus, vedd már észre!!!!!

"Ebben különösebben semmi."

"Abban, ha bejelented előre: várjunk két hónapot, míg rád merem bízni magam és hasonlók, az nagyon is az. "


Most akkor baj vagy nem baj?

Döntsd már el....


"A lényeg az, hogy a kérdező komoly kapcsolatot keres, és szex nélkül szeretne választani, ami az egyik legfontosabb egy kapcsolatban."

Ki mondta, hogy szex nélkül akar választani?


Szerinted úgy kellene ismerkedni, hogy "szia, helló, szexeljünk gyorsan, mert ha az nem működik, akkor úgy is halott az ügy"?

Mindenkinek az első randin szexelni kellene, mert szted ez a normális?


Nyilván a kérdező sem akar a házasságig várni vele. Csak akar várni pár hónapot, amíg úgy érzi, hogy a kapcsolat megérett arra, hogy lefeküdjenek.


"én a párommal a 3. vagy 4. randi után feküdtem le, és mivel ő volt a 11. az életembe"


Ha mondjuk összeismerkednék vkivel, aki előttem volt már 10 lánnyal, akkor FŐLEG nem feküdnék le vele a 3-4. randin. Hogy miért?

Mert 3-4 randi alatt nem fogom megtudni, hogy milyen emberekkel szexelt és hogyan.


A szex fontos egy kapcsolatban, de az ismerkedésnél nem az az első. Először megnézem kívülről, aztán megismerem (ehhez kell a 2 hónap), aztán ha jó minden, akkor UTÁNA megnézem, hogy működik-e a szex.

2012. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ilyen érzékeny a lelkivilágod, akkor eleve miért kezdesz kapcsolatba egy olyan emberrel, akiben nem bízol?"


??????? Komolyan nem értelek. Neked nem kell semennyi idő, míg kiépül a bizalom? Ha jön egy lány, akkor rögtön megbízol benne minden ismeretség nélkül?


Az, hogy vkiben meg lehet-e bízni, az nem a kapcsolat előtt derül ki.

2012. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de már csak nevetek... Ez az a pillanat a nőknél, amikor már nincs értelme folytatni a vitát, megsértődtél vége van. Nem mondtam ellent magamnak, csak nem érted, amit mondok, és már kettővel ezelőtt láttam be, hogy érzem, hogy nem is fogod.


22 évesen azt várnám el, hogy az a lány már kicsit kijöjjön a burokból, és ne legyen LELKILEG gyámoltalan kis mimózavirág, aki várja a tökéletességet. Nem, nálam sem jön egyből a bizalom, de van emberismeretem, tapasztalatom. A kérdező szempontjából pedig eleve nem tudnék úgy párkapcsolatba bonyolódni, hogy az illetőt nem ismertem meg jobban, nem alakultak ki érzelmek MÁR ELŐTTE. Ha megismertem, akkor nem várok MÉG két hónapot, meg eleve nem szabok semmitmondó határidőket.


Én ezt 17 éves koromban hallgattam: várjuk meg a két hónapot. Akkor sem értettem, miért pont két hónap? Mi lesz két hónap múlva? Honnan tudja, hogy két hónap múlva meg lesz a bizalom? Az a két hónap - amennyiben szükséges - a kapcsolat előtt kell meglegyen, nem közben. Ha ismeretség és komoly érzelmek nélkül kezdek kapcsolatba csak felszínes, szexuális kapcsolatról beszélünk - ez esetben szex nélkül. A kérdezőnek már több pasija is volt, mégsem érezte egyiket sem méltónak a feladatra, de akkor minek jött velük össze?



Na MOST mondtam magamnak ellent, mert már az előbb azt mondtam, reménytelen és befejezem, mégsem tettem :).

2012. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
50%

"Az, hogy vkiben meg lehet-e bízni, az nem a kapcsolat előtt derül ki."


Na ez az: ott kellene, ezt hívják emberismeretnek... :D

2012. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

"Ha mondjuk összeismerkednék vkivel, aki előttem volt már 10 lánnyal, akkor FŐLEG nem feküdnék le vele a 3-4. randin."


Annyira minket támasztasz alá: ők azóta is jól megvannak, a lány fel tudta mérni már 3-4 randi alapján is, NEM KELLETT KÉT HÓNAP!! Itt a kulcs, és köszönöm: a kollega sem a szexre ment, hát a párjáról van szó!

2012. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:

Amúgy bocs, de nagyon nő módon vitázol...


"Mindenkinek az első randin szexelni kellene, mert szted ez a normális? "


A kötelezően megvárandó 2 hónap mellőzése mióta egyenlő az első randis szexszel??? :D

2012. márc. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!