Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott ott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott ott a barátom, mert kiderült, hogy még szűz vagyok. és nem ő volt az első. Tényleg ennyire ciki egy szűz lánnyal járni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mit csinálok ennyire rosszul?

22 éves vagyok és még szűz, mert az Igazira vártam... de ahány fiúval összejöttem eddig, mind otthagyott, amikor megmondtam nekik, hogy eddig még senkivel sem voltam.

Az első srác 1 hónap után dobott ki, és azt mondta, neki nincs ennyi ideje az ő korában, hogy ennyit szórakozzon velem, meg hogy rám várjon, és szerinte jobb, ha még most befejezzük.

Nagyon összetörtem, de a barátnőim azt mondták, mindenki kifoghat egyszer 1-1 bunkót, és nyugodjak meg, majd jönni fog olyan srác, aki értékel... Ehhez képest a 2. barátom semmivel sem volt jobb. 2,5 hete jártunk, amikor megpróbált lefeküdni velem. Én akkor megmondtam neki, hogy még tapasztalatlan vagyok, mert gondoltam, jobb ezt még az elején tisztázni, hogy ő is tisztában legyen vele és ehhez képest a barátom fogta magát, felöltözött, és azt mondta, hogy akkor inkább hagyjuk, mert egy szűz lány neki túl macerás, és nem vagyunk egymásnak valók, ugyanis ő az olyan lányokat szereti, akinek van már tapasztalata és nem kell tanítóbácsisat játszania...

Szörnyen kiborultam, de megismertem a 3. barátomat... ő nagyjából ugyanazt mondta nekem, mint az első párom, csak ő másfél hónap után tett lapátra... az indok megint az volt, hogy én még szűz vagyok, és nincs ideje "kivárni", amíg én késznek érzem rá magam, meg amúgy is, túl sok gond van a szüzesség elvételéből... :S :(


Tényleg ennyire selejt vagyok?? Úgy érzem, hogy a szüzességem miatt értéktelen vagyok, és mindig semmibe vesznek a pasik... Már arra is gondoltam, hogy nem érdekel, legközelebb lefekszem az első jött-ment akárkivel, csak hogy túl legyek már rajta, de aztán sose visz rá a lelkiismeretem. :(

Viszont abból is elegem van már, hogy mindig emiatt kapok kosarat. :S


Mit csináljak? :(


22/L


2012. márc. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
100%

19-es: De a kérdező leírta, hogy nem akart több hónapot várni, hanem szívesen lefeküdt volna a sráccal.

Egyszerűen csak megmondta, hogy tapasztalatlan. Nem azért, mert meghátrált, hanem azért, hogy:

1. legyen vele figyelmes a srác, izgassa fel, kicsit tágítsa ki, ne csak beverje neki

2. Ne írja le egy életre, ha esetleg nem lesz vmi hihetetlen vadmacska és szexistennő az ágyban, mert lehet, hogy kell neki pár alkalom, mire belerázódik.

Ennyi.


Szó sem volt itt arról, hogy a kérdő fél évig, vagy akár csak 2 hónapig is akarta volna húzni a srác agyát.


Nekem az a véleményem, hogy bár most szar, de a kérdező igen is örüljön neki, hogy megszabadult ezektől a gyökerektől.

Ha vki annyit nem képes megtenni, hogy fél órával többet szán egy kib.aszott előjátékra, akkor menjen a francba.

Nem olyan macerás azért egy szűz lány.

Az meg hogy jó lesz-e az ágyban vagy sem, nem attól függ, hogy szűz-e.

Attól még lehet egy fadarab, vagy épp prűd, hogy már x éve nemi életet él.

2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:

"Olyan nagy kérés az a 2 hónap "próbaidő", amíg megismerem annyira a másikat, hogy megbízzak benne és nyugodt szívvel rá merjem bízni magamat? "


Szerintem itt igenis volt szó 2 hónap próbaidőről, már bocs! Ja, és azt nem mondtam, bár igen egyértelmű: valóban vannak fickók, akik eleve szűz lánnyal nem kezdenek, velük nem is vesztettél túl sokat. Én csak azt írtam le, miért állnék ÉN fel ilyen helyzetben.


Fogalmam sincs hány évesek írogatják az "elvek", meg "igazira várakozás" fogalmakat támogató elképzeléseket. Tippem alapján 16-20 éves lányok, általában első komoly kapcsolatban. Nekik üzenem: kicsit idősebb vagyok, amikor 25 évesen friss diplomásként, vagy akármi más helyzetben megkattantok, akkor is jusson majd eszetekbe ez!

2012. márc. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
75%
Azért 2 hónap nem olyan sok idő. Ha vki két hónapot nem bír ki szex nélkül, az szerintem igen is gázos.
2012. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
54%

"Azért 2 hónap nem olyan sok idő. Ha vki két hónapot nem bír ki szex nélkül, az szerintem igen is gázos."


Kibírni két hónapot szex nélkül, meg két hónapot párkapcsolatban azért kibírni szex nélkül, mert az egyik fél "felkészül" az két külön dolog. Igazából megint csak lepontoztatom magam, mert a nők sosem fogják belátni, hogy a egyoldalúan mellőzni a szexet ugyanakkora önzőség, mint kívánni és kiharcolni.


Azért mégis hogy értsétek: egy férfi-nő párkapcsolat gyakran tartalmaz konfliktusokat az eltérő szexuális igények miatt. A fiatal férfiak többsége rendelkezik egy vészenergia-raktárral, ami a szexre félretett tartalékokat tartalmazza: soha életemben nem voltam még túl fáradt a szexhez, a páromat mindig kívántam. A nőknek meg sokszor a legkisebb gikszer is vétóok: fáradt, stresszes, fáj a feje, rossz a kedve stb. A férfiak számára ez nem érthető, de ez rendben is van, különbözünk, ez van. Csak azért ne vessetek már meg könyörgöm, hogy az ember egy olyan párkapcsolatba nem szívesen megy bele, ahol ELEVE bejelentik, hogy két hónap bizalomépítés szex nélkül a belépőkártya.


A te szempontodból, kedves kérdező - bár már korábban is utaltam erre - az a gond, hogy szex nélkül nem fogod tudni eldönteni ki az igazi, mert akkor ő az igazi, ha a szex is igazi. Ezen akarhatsz változtatni, attól ez még így marad. Lehet hozni a női sablonokat, hogy a szerelem nem a szexről szól, de a valóság akkor is az marad, hogy nem CSAK arról. A szex fizikai szerelem, ha lelkileg szereted, fizikailag nem, akkor b*szhatod az egészet és kereshetsz tovább. Ha belekezdesz egy párkapcsolatba, ahol a férfi éppen nem totál biztos benne, hogy neki te kellesz (és ez is akkor ér valamit, ha neked is ő kell), akkor nem fog rád ennyit várni. Ebből a szempontból 100%-ig igazad is van: arra várj, akinek te kellesz! A baj csak az, hogy nagyon "apu pici lánya" érzés árad a mondataidból, és ez az, amire nem vár senki két hónapot, mert egy 22 éves lánytól - még ha szűz is - NEM ezt várja az ember. Ezt próbálom már vagy a negyedik poszt alatt elmagyarázni a népnek de csak nem sikerül :).

2012. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Nagyon pontosan fogalmaztál #24-es.

A nők sosem fogják megérteni, hogy a férfiak számára egy kapcsolat fő tartópillére a szex, a nőknél pedig az érzelmi kapcsolat.

Amit még hozzá ténnék, hogy soha az életemben nem láttam olyan nőt, aki az első pasijához ment hozzá, és mellette is halt meg, és mind ezt megcsalás nélkül.

Esetleg a mesében...

A másik kérdés pedig az, hogy akarsz komoly kapcsolatot létesíteni férfival szex nélkül.

Ez hasonló ahhoz, hogy veszel húst a hentesnél láttatlanban.

2012. márc. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a pozitív visszajelzést, de szex, mint a fő tartópillér megítéléssel annyiban vitatkoznék, hogy az egyik fő tartópillér. Csak a jó szexért nem maradnék együtt senkivel.
2012. márc. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
91%

De basszus, 2 tetves hónap. Nem fél év, meg nem meghatározatlan idő. 2 cseszett hónap.

Mi lesz akkor, ha mondjuk terhes lesz a barátnőd/feleséged, és nem szexelhettek két hónapig? Vagy szülés után?

Akkor keresel másik k.rópajtit, mert nem bírod ki?


Párkapcsolatban vagyok elég régóta és bizony eü okok miatt volt, hogy 2 hónapig nem volt szex. Bajom volt és nem lehetett. Most akkor szted az lett volna a normális, ha a barátom megcsalt volna?


És képzeld, most ugyanez van fordítva. A páromnak olyan eü problémája van, hogy 3 hónapig nem volt szex. Igen, hiányzott baromira. De eszembe sem jutott, hogy akkor keresek mást.


A kapcsolatnak fontos része a szex, szerintem is. Nem mondtam egy szóval se, hogy hosszú távon működhet nélküle.

De két tetves hónapról beszélünk. És igen is a nőknek ehhez is kell a bizalom.

Te mondjuk összeköltöznél vkivel 2 hét után? Meg tudnál benne bízni annyira, hogy rögtön közös kassza legyen pl?


Igen is kell a bizalom. És az nem épül ki 1 hét alatt.


Egyébként meg arról sem volt szó, hogy a 2 hónap az teljes erotika mentes 2 hónap.

Én sem feküdtem le az első barátommal jó ideig, de azért volt petting, volt kézimunka, volt orál.

Egyszerűen nekem a szexhez több idő kellett és kész.

2012. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
45%

#27-es!

Mit nem értesz ezen?

Leírtad a lényeget!

Nem csak a 2 hónappal van a baj.

Ti együtt vagytok, tehát szexuálisan ismeritek egymást...

A kapocs te és a párod között testi és lelki!

A kérdező pedig pillanatnyilag csak lelki kapcsolatot tud biztosítani, testit csak akkor ha úgy érzi, megtalálta az igazit.

Amiben még biztos vagyok, hogy mielőtt megtaláltátok egymást, mindkettőtöknek volt partnere, ami alapján tudtál választani!

Ezekre írtam a láttatlanba hús vásárlás példáját.

Nem az a baj, hogy szűz, és nem avval van a baj, hogy 2 hónapot kell rá várni, hanem azzal, hogy szűzen akarja megtalálni az igazit.

Ez lehetetlen, és pontosan ettől is félnek a pasik!

2012. márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

Nem az igazt akarja basszus!!!!

Ez egy nagy hülye tévedés, hogy mikor a nők azt mondják az "igazira" várnak, akkor arra gondolnak, hogy tényleg arra az emberre várnak, akivel utána az egész életüket le akarják élni.

Egyszerűen olyan embert szeretnének, akiben meg tudnak bízni annyira, hogy rábízzák a szüzességük elvételét. Akiről úgy érzik, hogy nem kell előtte szégyenkezniük semmi miatt. Akinek megmondhatják, ha fáj vagy kellemetlen, és érdekelni fogja, nem leszarja.

Aki nem hányja le, ha kicsit véres lesz a lepedő.

Aki nem fogja lenézni akkor, ha első alkalommal nem lesz szexisten.


Én is mindig azt mondtam, hogy nem fogok lefeküdni akárkivel, hanem kivárom a megfelelőt. De ezzel nem azt gondoltam, hogy majd az egész életemet azzal az emberrel fogom leélni. Nem vagyok ennyire idealista hülye. Persze azt sem bántam volna, ha úgy alakul, de tudtam én is, hogy nem valószínű.


Egyszerűen csak olyannal szerettem volna, akit az adott pillanatban viszonylag hosszú távon biztos partnernek érzek.

Az első barátommal jó pár hónap után feküdtem csak le (előtte volt petting persze, nem csak "húztam az agyát")

Szerelmes voltam, kívántam, tudtam, hogy ha elvesztem vele, nem fogom megbánni.

Azóta már nem vagyunk együtt, de sosem bántam meg. Pedig mint kiderült, nem ő volt az igazi, de első alkalomra nekem az volt.

2012. márc. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
48%

Nem vagyok képes felfogni, hogy mit nem lehet érteni abban, amit mondok. Na mindegy, akkor még egyszer.


Ha terhes/beteg/akármi a párom, és nincs szex két hónapig, NEM keresek "kúrópajtit", mert kibírom szó nélkül. Ha a kapcsolat elején esetleg nincs szex két hónapig, azt is kibírom. Ha egy 22 éves lány előre bejelenti, ő szűz és az igazira vár, hogy a bizalomhoz neki kell két hónap, akkor felállok és elmegyek. És nem azért, mert nem bírok ki két kib*szott hónapot szex nélkül, nem azért mert szűz a csaj, és nincs kedvem hozzá, hanem azért, mert ha egy 22 éves csaj egy ilyen éretlen, rózsaszín tinip1csa szöveggel áll elém, és még erre két hónapot várjak is, hát köszönöm, nem kell.


Eleve nem akarok egyből az igazi lenni, mert lehet, nekem nem ő az. És azzal is tisztában vagyok, hogy ha én tényleg őt érzem az igazinak, jó eséllyel minden hiába, mert ő pár év múlva "felnő" és elhagy. Ez az "igazi keresés" egyrészt iszonyat gyerekes hozzáállás, másrészt meg olyan plusz felelősséget rak a kapcsolatra mindjárt az elején, hogy a francnak sincs kedve belevágni, egyszerűen nem éri meg.


Kedves kérdező, nem akartalak megbántani, csak felb*sz ez az értetlenség, hogy minden nő azon van leragadva, hogy 2 hónapot nem tudok várni. Értsétek már meg: arról van szó, hogy ha 22 évesen ilyen szöveggel áll elém egy szűz lány, akkor ŐRÁ nem vagyok hajlandó két hónapot várni, de lehet, hogy egy hetet sem. Kérdező, hagyd csak történni a dolgokat, nem kell ezt a hülye dumát tolni a pasiknak. Ha nem érzed úgy, hogy le akarsz feküdni a pasiddal, elmondod mi van. Aztán lehet, hogy megint kiraknak persze, de ha ezt így eleve bejelented, hogy neked két hónap, meg bizalom, meg igazi, meg egyéb, akkor majd mindenki szépen feláll és elmegy.


Tegyük fel, egy párkapcsolat kezdetén mondjuk 10% esélyed van arra, hogy komoly, tartós és tartalmas kapcsolat alakul belőle, és 1% esély, hogy vele éled le az életed. Na ezeket az esélyeket szeretnéd te 100%-ra biztosítani, ezzel olyan bonyodalmat és terhet akasztasz a kapcsolatra, hogy mindenki inkább kiszáll hamar.

2012. márc. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!