Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott ott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott ott a barátom, mert kiderült, hogy még szűz vagyok. és nem ő volt az első. Tényleg ennyire ciki egy szűz lánnyal járni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mit csinálok ennyire rosszul?

22 éves vagyok és még szűz, mert az Igazira vártam... de ahány fiúval összejöttem eddig, mind otthagyott, amikor megmondtam nekik, hogy eddig még senkivel sem voltam.

Az első srác 1 hónap után dobott ki, és azt mondta, neki nincs ennyi ideje az ő korában, hogy ennyit szórakozzon velem, meg hogy rám várjon, és szerinte jobb, ha még most befejezzük.

Nagyon összetörtem, de a barátnőim azt mondták, mindenki kifoghat egyszer 1-1 bunkót, és nyugodjak meg, majd jönni fog olyan srác, aki értékel... Ehhez képest a 2. barátom semmivel sem volt jobb. 2,5 hete jártunk, amikor megpróbált lefeküdni velem. Én akkor megmondtam neki, hogy még tapasztalatlan vagyok, mert gondoltam, jobb ezt még az elején tisztázni, hogy ő is tisztában legyen vele és ehhez képest a barátom fogta magát, felöltözött, és azt mondta, hogy akkor inkább hagyjuk, mert egy szűz lány neki túl macerás, és nem vagyunk egymásnak valók, ugyanis ő az olyan lányokat szereti, akinek van már tapasztalata és nem kell tanítóbácsisat játszania...

Szörnyen kiborultam, de megismertem a 3. barátomat... ő nagyjából ugyanazt mondta nekem, mint az első párom, csak ő másfél hónap után tett lapátra... az indok megint az volt, hogy én még szűz vagyok, és nincs ideje "kivárni", amíg én késznek érzem rá magam, meg amúgy is, túl sok gond van a szüzesség elvételéből... :S :(


Tényleg ennyire selejt vagyok?? Úgy érzem, hogy a szüzességem miatt értéktelen vagyok, és mindig semmibe vesznek a pasik... Már arra is gondoltam, hogy nem érdekel, legközelebb lefekszem az első jött-ment akárkivel, csak hogy túl legyek már rajta, de aztán sose visz rá a lelkiismeretem. :(

Viszont abból is elegem van már, hogy mindig emiatt kapok kosarat. :S


Mit csináljak? :(


22/L


2012. márc. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
53%
Nekem mások a tapasztalataim a szűzlányokról. 24 éves vagyok eddig 3 szűz lánnyal volt dolgom, az egyik 5 hét után feküdt le velem a második 3, az utolsó pedig 2 hét után. Egyszerű volt. Ők mivel tapasztalatlanok voltak szép nyugodtan feküdtek, és felizgattam őket és tettem a dolgom. És láss csodát, mind a három élvezte. Szóval nem kell fantáziálni, hogy mi lesz ha, nem kell felesleges elméleteket gyártani, nem kell pánikolni, ha a csávó már tapasztalt akkor semmi gond nem lesz. Persze ezzel nem azt mondtam, hogy fűvel-fával le kell feküdni, de 22 évesen ez az "Igazira várok" szöveg eléggé túlzás.
2012. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 coachSzilvia ***** válasza:
81%
Azt írtad az Igazira vársz, azért vagy még szűz. Ezek a férfiak az életedben nem az Igaziak voltak. Ennyi. Szerintem csodálatos, hogy vannak elveid, és nem adod alább. Ezzel a hozzáállással bármit el tudsz érni az életben, minden területen. Fontos, hogy tisztán és világosan lássuk, mit akarunk és tartsuk magunkat ahhoz. Ha önmagadban rendben vagy azzal a ténnyel, hogy 22 évesen még szűz vagy és nem gondolod azt, hogy selejtes vagy, akkor nem fogsz több olyan férfit bevonzani, aki a legnagyobb félelmedet mondja a szemedbe, hanem olyan férfiakkal fogsz találkozni, akik tisztelik és becsülik az erkölcseidet és ha megtudják, hogy szűz vagy, még jobban fognak szeretni.
2012. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, le leszek pontozva, de az őszinteséggel többet érsz: én is kidobnálak, de NEM azért mert szűz vagy. Azért állnék fel "macerás" címszóval, mert egy 22 éves lánynál már nincs kedvem eljátszani a "meg tudjak bízni benne" köröket. 22 éves vagy, ne kelljen 2 hónap ahhoz, hogy el tudd dönteni, kiben bízhatsz. Simán benne van ám a pakliban, hogy kifogsz egy türelmesebb gyereket, aki megvárja a 2 hónapot, és aztán dob ki, miután megdugott; na akkor mennyire fogsz összetörni?


Azért raknak ki, mert hímestojás vagy, nem azért mert szűz vagy. Kudarc nélkül NINCS párkapcsolat és nincs igazi sem. Ez olyan dolog, mintha kóstolás nélkül főznél, és azonnal 2 michelin csillaggal szeretnél születni. Ez kislányos butaság, ehhez senkinek sincs kedve. Az nem baj, hogy szűz vagy, de az "igazi", "két hónap" és "meg tudjak bízni" sablonokhoz nekem sincs kedvem.


Persze ettől lehet, hogy majd egyszer jön valaki, aki ezt vállalja, mert olyan értékesnek tart téged, kivárja ezt az egészet, megtanítja a csínját bínját, és minden rózsaszín lesz és pillangók repdesnek mindenhol. A baj az, hogy az ilyen lányok maguk szokták ezt szétcseszni. Most vársz az igazira, ha eljön, akkor simán lehet, hogy majd 26 évesen elkap az ékszíj, és rájössz: elmúlt a nagy varázs, kalandozni akarsz. Csak rád senki nem fog ekkor köpködni, hogy minden csaj egyforma, mert te a "szívedre hallgattál"...


Hát ezért nem kellesz senkinek, ezt a kört a pasik többsége tizenéves lányokkal már megélte és nem kell már neki még egyszer a szerencsétlenkedés.

2012. márc. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
42%

#15-ös, én felpontoztalak!

Ugyan ezt írtam a hozzászólásomban.

És azért mert te ilyen vagy, nem jelenti azt, hogy rossz ember vagy.

2012. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
31%

Egyet értek a 15-össel bár kicsit más vonatkozásban.


Nekem lány létemre nem lenne kedvem egy szűz fiúhoz. 4 éve élet szexuális életet, nem sok, de ezalatt rengeteg dolgot tanultam, tapasztaltam, fejlődtem... stb. Egyáltalán semmi kedvem nem lenne hozzá, hogy egy szűz sráccal megint tök előröl kezdjünk mindent. Persze, elsőre jó, de aztán az ember igen, tapasztalt valakit akar.

Fiúismerőseim beszámolói alapján meg ez lányban hatványozottan igaz. Egy szűz lány még az orálra is fúj néha, meg fekszik mint a fakocka, nem is élvezi úgy igazán... ez nem valami vonzó, és abszolút megértem, hogy egy huszonéves valaki már nem igazán vágyik erre, hogy újracsinálja.


Persze van, aki kivárja, mert megéri neki, de a többség inkább továbbáll, mert igen, ennyire fontos neki a szexualitás. És nem, ettől nem lesznek érzéketlen f.szfejek, csak mégis mit gondol mindenki, miért kéne a párodnak türelmesen a mosolyodért melletted maradnia, és még hűségesnek is lennie, miközben a vágyait nem elégíted ki, pont te, aki elvileg egyedül "megteheti".

Az, hogy szeressük egymás lelkét, azt a sima barátokkal is megtehetem. Az, hogy szexeljek is valakivel azt csak a pasimmal. Ha ez egy srácnak v. lánynak nem fekszik, hogy a párkapcsolat a kettőt együtt jelenti, akkor menjen és keressen mást, mert azzal az illetővel nincsenek azonos igényeik, és ebből csak gond lesz.


Egyébként szerintem a srácaid még viszonylag "korrektek" is voltak, ha bunkón is, mert simán megtehették volna, hogy inkább megdugnak, és aztán lépnek le, hamár azért mégiscsak "elszenvedtek" némi időt melletted. Hidd el, hogy rengeteg ilyen pöts van, és az sokkal nagyobb trauma.


20L

2012. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor mit csináljak? Szerezzek egy céleszközt a szexshopból és vegyem el magamnak?


Ha egyszerűen senki nem hajlandó együtt lenni velem, csak azért, mert még szűz vagyok, és nekik macerát, gondot, problémát okoz egy kis odafigyelés, gyengédség, kedvesség az első pár alkalomnál, és a hozzászólók némelyike szerint ez teljességgel érthető is, akkor mégis mit csináljak?

Szűzen fogok meghalni? Vagy várjak, hátha egyszer elkap valaki egy sötét sikátorban és megerőszakol?


Nem miért nem jár normális párkapcsolat? 22 évesen túl öreg vagyok már ahhoz, hogy friss hús legyek, gondolom... de ezzel gyakorlatilag meg is pecsételődött az egész szexuális életem?


Értem én, hogy a mai huszonéves férfiaknak vágyaik, szükségleteik vannak... nekem is lennének vágyaim, például egy normális srác, aki nem csak lyukra játszik, de mégse találok... mert ezekből nekem az jön le, hogy csak azért kavarnak velem, hogy megfektessenek, és amikor rájönnek, hogy ez mégsem lenne olyan egyszerű, mindenki lekoptat...

2012. márc. 8. 13:13
 17/50 anonim ***** válasza:

nem. egyszerűen nem kell elmondani hogy szűz vagy.

randizni kell párszor és ha minden tekintetben bejön a srác, írni/mondani neki hogy a következő alkalommal legyen szex és romantikus, mert ugye ez lesz az 1. Vele.

nem azt mondani hogy az 1. az életemben, csak ennyit.

mert ha így csinálsz, a srác nem vad dolgot tervez hanem gyertyák, kilóméterhosszú előjáték stb.

és mivel így lesz, vlsz rohadt izgatott leszel már addigra mire behatol és elárulom, így szinte nem fáj semennyire.

nem ráparázni, úgy odamenni hogy jó lesz és az is lesz.

én így csináltam, bevált.

2012. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:
Ne görcsölj, legyél laza. Ne add fel az elveidet, legyél türelmes. Velem is történt hasonló, egyszerűen nem azt az embert találtad meg aki hozzád való. Akinek igazán tetszel az nem lép le. Nem minden szűz fekszik mint egy farönk és várja hogy megdöntsék.:D Egy szűz lány is lehet jó szerető, csak türelem kell hozzá, ami sok férfinak nincs.18L
2012. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
63%

ma 12:12 vagyok


Nem fogsz szűzen meghalni, csak épp azt kellene megértened, hogy nem kell két hónap a bizalomhoz, ahhoz emberismeret és élettapasztalat kell(ene). Én sem azt mondtam, hogy dobnálak, mert szűz vagy. 22 évesen már legyen annyi emberismereted, hogy eldöntöd, lefekszel velem, vagy sem. Ha ott elkezdenél tötymörögni, hogy várjunk, meg felkészülök, meg stb, akkor felállok, és megköszönöm a részvételt, mert ez éretlen viselkedés, párkapcsolat helyett gyereket nevelni meg nem akarok.


Értsd meg, egy szűz lánnyal kezdeni hosszú folyamat, nem "kis figyelmesség". Ha annyira félsz elveszíteni, akkor keress szerelmi kapcsolatot, és ne kezdj olyan kapcsolatba, ami párkapcsolaton belüli ismerkedéssel indul. Ha az első aktus előtt azt mondod, szűz vagy, számomra nem lenne akadály, de ha azt mondod, nem vagy kész, várjunk még két hónapot, hogy "meg tudj bennem bízni", arra azt mondom, ha két hónap kell a bizalomhoz, akkor hagyjuk az egészet. És NEM azért, mert bunkó pasi vagyok, és csak a p1na kell, hanem azért, mert ez éretlen, kislányos magatartás, éretlen kislányra meg huszonévesen nem vágyom köszönöm. Főleg, hogy - ahogy írtam is -, simán megvan az esélye, hogy pár év kiegyensúlyozott kapcsolat után kitalálod, hogy mennyi mindent kipróbálnál még, és elhagysz, mert neked ez lesz az a hosszú kapcsolat, ahol megtanulod a dolgokat, és elköveted a hibáidat mielőtt kilépsz a világba (ami nekem mondjuk már megvolt). Na akkor aztán megérte a hosszú türelmes folyamat, hogy hónapokig nem volt, majd hónapokig, évekig számomra lapos és rossz volt a szex, mire te rájöttél, hogy nem kell mindig szerelmeskedni mert dugni igenis jó, hogy spontán jobb a szex, mint megvárni az estét és összebújni, hogy az orális szex nem visszataszító, hogy a pasid nem bunkó, ha akkor is kívánja a szexet mikor te nem, hogy NEM csak a pasinak kell dolgozni, hanem te is tedd hozzá a magadét és még sorolhatnám azokat a tipikus állomásait annak a folyamatnak, ami alatt anyu jólnevelt kislányából kielégítő szexuális partner lesz. Ez a folyamat nevelés, és ráadásul nagyon jó esélye van, hogy nem is én leszek a kedvezményezettje.


Ettől függetlenül hangsúlyzom: nem dobnálak, mert szűz vagy, azért dobnálak, mert egy 16-17 éves szűzlányra emlékeztet a hozzáállásod. Erre persze nem feltétlen az a megoldás, hogy "essünk túl rajta" és legközelebb belemégy akkor is, ha nem akarod. Olyan pasival jöjj csak össze, akivel ELEVE akarod.

2012. márc. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. A mai világgal van probléma. A konzeratív szemléletmód egyszerűen eltűnt, csak a rohanás maradt hátra. És sajnos nagyon sokan beleesnek ennek csapdájába. Én például kifejezetten tudnék örülni egy szűz lánynak, a szükséges időt is ki tudnám várni.
2012. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!