Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért hagyott ott a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért hagyott ott a barátom, mert kiderült, hogy még szűz vagyok. és nem ő volt az első. Tényleg ennyire ciki egy szűz lánnyal járni? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Mit csinálok ennyire rosszul?

22 éves vagyok és még szűz, mert az Igazira vártam... de ahány fiúval összejöttem eddig, mind otthagyott, amikor megmondtam nekik, hogy eddig még senkivel sem voltam.

Az első srác 1 hónap után dobott ki, és azt mondta, neki nincs ennyi ideje az ő korában, hogy ennyit szórakozzon velem, meg hogy rám várjon, és szerinte jobb, ha még most befejezzük.

Nagyon összetörtem, de a barátnőim azt mondták, mindenki kifoghat egyszer 1-1 bunkót, és nyugodjak meg, majd jönni fog olyan srác, aki értékel... Ehhez képest a 2. barátom semmivel sem volt jobb. 2,5 hete jártunk, amikor megpróbált lefeküdni velem. Én akkor megmondtam neki, hogy még tapasztalatlan vagyok, mert gondoltam, jobb ezt még az elején tisztázni, hogy ő is tisztában legyen vele és ehhez képest a barátom fogta magát, felöltözött, és azt mondta, hogy akkor inkább hagyjuk, mert egy szűz lány neki túl macerás, és nem vagyunk egymásnak valók, ugyanis ő az olyan lányokat szereti, akinek van már tapasztalata és nem kell tanítóbácsisat játszania...

Szörnyen kiborultam, de megismertem a 3. barátomat... ő nagyjából ugyanazt mondta nekem, mint az első párom, csak ő másfél hónap után tett lapátra... az indok megint az volt, hogy én még szűz vagyok, és nincs ideje "kivárni", amíg én késznek érzem rá magam, meg amúgy is, túl sok gond van a szüzesség elvételéből... :S :(


Tényleg ennyire selejt vagyok?? Úgy érzem, hogy a szüzességem miatt értéktelen vagyok, és mindig semmibe vesznek a pasik... Már arra is gondoltam, hogy nem érdekel, legközelebb lefekszem az első jött-ment akárkivel, csak hogy túl legyek már rajta, de aztán sose visz rá a lelkiismeretem. :(

Viszont abból is elegem van már, hogy mindig emiatt kapok kosarat. :S


Mit csináljak? :(


22/L


2012. márc. 8. 10:58
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdezőnek már több pasija is volt, mégsem érezte egyiket sem méltónak a feladatra, de akkor minek jött velük össze?"


A kérdező méltónak érezte őket a feladatra, csak a pasik otthagyták, mikor szexre került volna a sor.


"ne legyen LELKILEG gyámoltalan kis mimózavirág, aki várja a tökéletességet."

Szerintem elég értelmesen és érthetően kifejtettem, hogy a nők nem a tökéletességet keresik az első alkalomra. Csak egy olyat, aki nem szarik rájuk.

Mint mondtam, a legtöbb nő nem azt várja, hogy jöjjön a herceg fehér lovon, hozzon rózsát, várjon rá 1 évig és aztán örök életre vele maradjon és tartson ki mellette a sírig.

Csak te képzeled azt, hogy a nőknél ezt jelenti az, hogy várnak az "igazira".

Szimplán egy olyat szeretnének az első alkalomra, akivel egy hullámhosszon vannak, meg tudják beszélni a dolgokat, hajlandó arra, hogy esetleg fél órával többet fordítson az előjátékra és óvatos legyen. Ennyi.


"eleve nem tudnék úgy párkapcsolatba bonyolódni, hogy az illetőt nem ismertem meg jobban, nem alakultak ki érzelmek MÁR ELŐTTE. Ha megismertem, akkor nem várok MÉG két hónapot, meg eleve nem szabok semmitmondó határidőket."


Nagyon elbeszélünk egymás mellett.

Teszem azt ismerek vkit egy ideje. Mondjuk megtetszik egy csoporttársam az egyetemen. Nyilván alapból ismerem vmennyire, hiszen gyakran találkozom vele. Teszem fel elkezdek vele többet találkozni, elmegyek vele ide-oda, sokat beszélgetünk, beleszeretek, ő is megszeret. Majd 3 hónap ilyen ismerkedés után kimondjuk -bár alapból én egyik partneremmel sem mondtam ki, hogy "na akkor most járunk"-, de tegyük fel, hogy kimondjuk, járunk.

Ilyen esetben nem fogom neki azt mondani, hogy a szexig várjunk már még két hónapot, mert még nem ismerlek eléggé:D

Miért mondanám? Hiszen az ismerkedős fázis megvolt.

A bizalom kiépült azalatt a 3 hónap alatt.


Viszont tegyük fel azt, hogy odajön hozzám egy VADIDEGEN srác egy buliban, hogy bejövök neki, és teszem azt nekem is bejön külsőre. Tehát ITT kezdjük az ismerkedést, a NULLÁRÓL. Akkor nem fogom 3 randi alatt annyira megismerni, hogy lefeküdjek vele! Mert 3 randi alatt nem lehet és kész.


Remélem így már érthető, hogy mire akarok kilyukadni.

2012. márc. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem miért vitáztok.

Annyira más emberek vannak, hogy nem lehet azt mondani, hogy "így és így" csinálja, és akkor majd jó lesz.


Én ugyan nem voltam szűz 19 évesen, mikor összejöttem egy palival, de mivel hosszú szingliség után az első komoly srác volt, gondoltam várok, mert várni kell, mert mindenki vár, akkor nem leszek "könnyen kaphatós" nőci, meg minden...

Csávó nagyon gáláns lovag is volt, türelmes, várakozós, udvarias, olyan kicsi ártatlan naiv szememnek tökéletes. Kivártam ezt az 1 v. 2 hónap már nem emlékszem kötelező próbaidős várakozást, mígnem lefeküdtünk, aztán byebye azóta sem láttam. Mint kiderült volt neki még jóóó sok kis naiv lánykája, akikre várt ő "birkatürelemmel" szüzek, nem szüzek, édesmindegy, valaki mindig volt épp.


Utána nagyon kibuktam, dühös voltam mindenkire, meg magamra, hogy ugyan mi értelme a kötelező várakozásnak, ha valaki akar, hát átver!!!


És így történt, hogy megismerkedtem egy konkrétan általatok említett "Vadidegent", akivel 3. randin (ami 1 héttel volt csak később az elsőnél) már lefeküdtem, olyan minden mindegy alapon.

És most ő a vőlegényem. Az az "Igazi", a Nagy Ő.


Tehát a várakozás is olyan, hogyha belefutsz egy f.szfejbe, akkor tökmindegy, mennyit vártál. Ha pedig valaki komolyan vesz, megint tökmindegy, hogy meddig vártál.


És nem vagyok h.ülye, jó emberismerő vagyok, de még engem is át lehet verni, ahogy a kérdezőt is, és mindenki mást.


Kérdező, lehet közhely, de tégy úgy, ahogy jónak látod. Nem ahogy mások mondják, meg mások látják jónak. Úgy, ahogy te azt annak érzed.

2012. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
60%

Igen, így már érthető :D. Egyébként most nagyjából kimondtad, amire - részben - ki akartam lyukadni :D. Én csak azt szerettem volna kihozni az egészből, hogy ha a kérdező ennyire fél a kudarctól, akkor ne kavarodjon bele ilyen románcokba, hanem ismerkedjen kapcsolaton kívül.


Meg, ha azt mondja a lány, hogy még nem áll készen, azt mondom, ok (azt is leírtam, hogy nem feltétlen bukott bármit az előző fickókkal). De, ha azt, hogy várjunk x hónapot, azon kiakadok, mert nem lehet előre eldönteni, mennyi idő kell az ismeretséghez, és ezt érzem butaságnak. 22 évesen már komolyabb szemléletet várok. Pontosan ahogy az előző nagyon jó példát adott, vagy éppen az előzőleg oldalamon érvelő hozzászóló (akinek 11-ik a sorban a párja): ha nem olyan emberrel vagy, hiába a két hónap, ha meg igen, akkor ne várasd két hónapot.


Mindenesetre örülök, hogy sikerült közös nevezőre jutni (komolyan) :)

2012. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
100%

"De, ha azt, hogy várjunk x hónapot, azon kiakadok, mert nem lehet előre eldönteni, mennyi idő kell az ismeretséghez, és ezt érzem butaságnak."


Jogosan érzed ezt butaságnak. Mert igazából nem is erre gondoltam (és teszem fel, a kérdező sem). A 2 hónap egy példa volt.

Nyilván nem mondja senki szerintem egy srácnak, hogy na akkor napra pontosan 2 hónap.

Csak annyit, hogy még kell idő, mert nem alakul ki a bizalom.

Azért írtam példának a két hónapot, hogy kicsit kézzelfoghatóbb legyen az időtartam. Mert a 2 hónap szerintem kb. reális.


"Mindenesetre örülök, hogy sikerült közös nevezőre jutni (komolyan) :)"

Én is:)

2012. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:

#39-es...

Nem csak a párom, 15 éve a feleségem :)

2012. márc. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kedves Kérdező, szerintem ne bánd a dolgot. Azt pedig sürgősen felejtsd el, hogy Te vagy a béna a szüzességed miatt. Egyszerűen azok a srácok, akiket eddig "kifogtál", nem tudják értékelni a dolgot. Te nem veszítesz azzal, ha otthagynak, ellenben ők igen! Menjenek csak, keressenek akkor maguknak egy olyan csajt, akinek 21-22 évesen már több f@sz volt a kezében, mint ajtókilincs!

Te pedig ne keseredj el, biztos, hogy előbb-utóbb találsz egy olyan férfit, aki örülni fog, hogy ő lesz Neked az első. Egy normális fiú szerintem inkább örül, ha a párjának ő a legelső a szexben. :)


27/L

2012. márc. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már a kapcsolat legelején tisztázd le. Ha akkor kidob nincs még "akkora veszteség" de tudod hogy csak miért volt veled. Ha egy fiú tényleg szeretni fog ki fogja várni.

17/F.

2012. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Na ekkor lehet meglátni igazán, hogy kinek a szex kell, kinek meg te. Sokkal jobban kellett nekik a szex.


Ráadásul amikor elkezdenek komolyabban érni a férfiak, és szeretnének családot, akkor egy nőt szeretnének, akinek nincsen hosszú listája az előző partnereiről. Nem egy szajha kell, hanem NŐ! Eltitkolni pedig hazugság a házasságban, nincs mit szépiteni ezen.

Aki megtartja magát minél jobban szűznek, (ami lássuk be, igen nehéz,) az lesz a kelendő az érett, normális kapcsolatra, aminek a végén: család.

2013. júl. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Ez már szarfűrészelés, ami itt megy
2021. dec. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Már 8 éve nem megy :)
2021. dec. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!