Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 6 éve ismerjük egymást! Már másodszor csókolóztunk és mindig Ő kezdeményezett. (Nekem már régóta bejön) Amikor más sráccal voltam féltékeny volt. Közben meg nem hajlandó lépni azután h csókolóztunk. Az első csókunk egy buliban volt a második pedig iskola után csak úgy random. Nem értettem azt gondoltam huuu.. akkor tuti van valami több nála és megfogja velem beszélni és talán még össze is jövünk de azóta csak egy köszönés és még a szemembe sem akar nézni. Nagyon rosszul esik, mert kicsit "elhasznált papír zsebkendő-nek" érzem magam. Jó gondoltam ha élőben nem akarja megdumálni talán facebook-on de ott meg nincs fent tovább 3 percnél. Szóval nem értem mért csinálta mindezt ha közben meg nem akar tőlem ennél többet. A gondolkodást nem értem. Megcsókol 2szer is féltékeny, és amikor meg igazán léphetne vagy esélye lenne megbeszélni nem teszi!!!
2012. márc. 8. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt leírhatnád neki egy az egyben üzenetben, hamarabb kapnál választ, lehet csak nem mer lépni...
2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ! Nálam is ugyan ez van mondjuk csók még nem volt csak féltékenykedés, én fiú vagyok de nem nagyon merek lépni x'D
2012. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!