Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldött 8 lány (nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött 8 lány (nem is engedte, hogy udvaroljak), akkor most csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Pedig nem bunk.n mentem oda, magamat adtam. Nem is voltak annyira szép lányok, nincs is pasijuk mégis tipli lett a vége. Menjek oda még egyszer hozzájuk hátha meggondolták magukat és csak rossz állapotban voltak? Lányok szeretitek ha egy pasi vagy 3 szor odamegy hozzátok és csak tesztelitek azért külditek el folyton? Be kellesz vállalnom.
2012. márc. 11. 09:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért azt is vedd számításba, hogy ezek a lányok, akiket hazahordanak nem épp azok a lányok, akiket otthon szívesen bemutatnál és nem is esélyesek arra, hogy hosszabb távon a társaid legyenek.

Szóval ha normális barátnőt szeretnél, akkor igenis válogasd meg és olyanhoz menj oda, akit nem minden héten mással látsz és valami fogjon meg benne.

2012. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!