Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elküldött 8 lány (nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elküldött 8 lány (nem is engedte, hogy udvaroljak), akkor most csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Pedig nem bunk.n mentem oda, magamat adtam. Nem is voltak annyira szép lányok, nincs is pasijuk mégis tipli lett a vége. Menjek oda még egyszer hozzájuk hátha meggondolták magukat és csak rossz állapotban voltak? Lányok szeretitek ha egy pasi vagy 3 szor odamegy hozzátok és csak tesztelitek azért külditek el folyton? Be kellesz vállalnom.
2012. márc. 11. 09:25
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Nagyon egyszerű: Ha lekoppint, hagyd a g.cibe. Amint közli, hogy tipli, vágd hozzá: Hm cica... Igazad van... Ilyen pasit nem érdemelsz meg...

Vigyorogj bele a fejébe aztán tipegj tovább. Lilulni fog a csaj feje.

Az meg, hogy ronda vagy e vagy sem, hát... Egyéni vélemény. Én sem vagyok egy matyóhímzés, de a szöveg sokat segíthet...

Hajrá!!!

2012. márc. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nincs gond a modoroddal?Nem vagy tul ramenos?

Amugy tenyleg ne probalkozz olyan lanyoknal,amelyek nem is tetszenek.

Ha gondolod privatban kuldhetsz kepet es elmondom a velemenyem.

2012. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha átlagosan nézel ki, akkor kifejezetten csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod, másnak nem fogsz kelleni. Ha a csúnya lányok is elhajtanak, akkor csúnya vagy. De egyébként az is lehet, h a 8-ból 1-2 nem hajtott volna el, ha bunkón mentél volna oda.
2012. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rámenősség? Azt hallgatom itt nap mint nap, hogy ha rámenős vagy akkor vagy jó pasi? Mindenki azt írja itt, hogy légy bunkó a lányokkal, smárold le ok nélkül stb. Nem értem. Általában kedves vagyok, de lehet bunk.nak kellene lennem.
2012. márc. 11. 10:16
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ha átlagosan nézel ki, akkor kifejezetten csúnya lányoknál érdemes próbálkoznod, másnak nem fogsz kelleni."


Ilyen hozzáállással biztos nem fogsz kelleni, még a kutyának se. Ha átlagos vagy, de van személyiséged akkor menj oda nyugodtan jobb csajokhoz is. Ha nincs személyiséged, akkor tényleg csak a csúnyáknál van esélyed. De próbálkozni kell, nem lehetsz mindenkinek az ideálja, 1o-ből jó, ha 1-2 csajnak bejösz, mégha jóképű is vagy. Ennél lejjebb mégtöbbet kell próbálkozni.

2012. márc. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
akkor miért van az, hogy nagyon menő pasasok minden héten mást csajt cipelnek haza a diszkóból? Ha jóképűeket is elzavarják sokszor, akkor miért van ilyen pokoli mázlijuk?
2012. márc. 11. 10:20
 17/21 anonim ***** válasza:

mi lenne,ha nem 86féle változatban tennéd fel ide ezt a kérdést,hanem megpróbálnál ÉLNI?

mi nem fogunk tudni helyetted lányt találni,jó pár választ láthattál már,sok ember szingli,mégsem könyörög itt gyk-n,hogy úristen mit tegyek,jézus mi leheeet....

nőjj fel és kapd gatyába magad.

21L

2012. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mert azok olyan lányok is... ha kedves vagy, akkor olyan lányoknak fogsz kelleni, akik a kedvességért vannak oda, nem pedig olyanoknak, akik a dizsiben egy tánc után már smárolnak valakivel.

Nem azon vana hangsúly, hogy 8 hanem hogy a lányok milyenek voltak. Ha miniszoknya, feszülős top volt rajtuk lehet nem azért mennek oda, hogy kedves srácokkal ismerkedjenek.

2012. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%
10:17 Személyiség? Jó vicc. Nincs olyan lány, akinek a személyiség bármit is számítana. Ha jól néz ki a srác, akkor úgyis a személyiségét is tökéletesnek látják, ha nem, akkor meg nem is érdekli őket.
2012. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?

Lehet, hogy a koroddal van probléma...

Nekem van egy tuti tippem, ha érdekel, küldj egy privát üzit, és megírom ott. Másokhoz meg ne hasonlítsd magad, lehet azok, akik minden héten más csajt visznek haza, HÁT...

A lényeg, fel a fejjel, És ha segítség kell írj!

2012. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!