Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud írni manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud írni manapság a fiúk/lányok nagy része? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
annyira kiábrándító, ha elkezdek írni egy helyes lánnyal, és látom, hogy nem olyan hibákat vét, mint mikor valaki félreüt egy billentyűt (értelmiségi szintjére utal). Felőlem rövidítsen, vagy használjon szleng-et, tájszólást akár...,de mikor egyszerűen nem tudja leírni a szót, mert nem tudja mi a szótő...auuu, az fáj...skype, fb, msn stb...irritál az "ún" rajos szöveg. Egyik legdurvább a: rólam - "rollam"
2012. márc. 14. 16:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon zavar, ha nem tudnak írni, főleg azok akik ékezet nélkül írnak, felcserélik a betűket és méghozzá a szóközt is kihagyják..

Szerintem azért van ez mert gyorsan akarnak írni (ami egyáltalán nem menő, mert úgysem látja őket senki).

2012. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert manapság minden hülyére ráfogják, hogy diszlexiás. Régen ha valaki nem volt képes megtanulni írni, szimplán megbuktatták.
2012. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Elöre is bocsi, hogy ekezet nelkül irok, de nincsenek ekezetes betüim.

Szoval... Csak annyit füznek hozza, hogy szerintem az mindenkinek a sajat dolga, hogy msn-en, facebookon, twitteren, stb kivel hogyan milyen stilusban beszel/irogat.

Engem az keszit ki, mikor egy forumba, vagy akar ide, kiir valaki egy kerdest, egy hozzaszolast, es ott nem tud egy ertelmes mondatot összerakni. Borzasztoan idegesit, mikor olvasom a kerdest, es olvasom, es meg mindig a kerdest olvasom, mert a kedves kerdezö egyszerüen keptelen irasjeleket, ill. nagy betüket hasznalni, helyette mindent csak szoközzel valaszt el. Es a vegen mar azt sem tudom, hogy mivel kezdödött az egesz...:S

Meg a masik, mikor valaki ismeretlenül ir (itt privat üzenetet vagy facebookon), es nem tud irni. Nekem ez mar egy elsö benyomas, mikor meglatom az üzenetet, es sokszor fogom a fejem, hogy 20oneves pasik keptelen egy 3 mondatos üzenetet ertelmesen megfogalmazni...:S

Lenyeg a lenyeg, megertem a problemadat, engem is ugyanannyira zavar! :)

21L

2012. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

azért, mert most ez a menő. amúgy engem is k*rvára irritál

15/F

2012. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A múltkor beszélgettem egy csoportban és én éreztem magam hülyének. Irritáló mikor normálisan akarok beszélgetni, de a környezetem helyesírási hibái nem hagyják :/
2015. aug. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!