Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz helyzetben vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben vagyok. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi,aki fél éve bejön.Az utóbbi időben mindenkit kidobtam miatta,bejövünk egymásnak nagyon,úriember,kedves,egyszóval boldogan élhetnénk.De a múlt héten megjelent egy pasi,aki már fű alatt régóta tetszett,és mindig is szerettem volna vele jóban lenni,és randira hívott.Tegnapelőtt pedig megjelent egy ember az életemből,aki szintén bejött,és szintén randira hívott.Fogalmam nincsen,mit csináljak,ott van egy pasi,akiért 2 napja még az életemet fel tudtam volna adni,és itt van 2 másik pasi,akik közül nem tudok választani.Mit tegyek?

2012. márc. 15. 00:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én mindegyikkel randiznék:)Aztán amelyiknél a randin érzel igazán kémiát,azt választanám!
2012. márc. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
azt valaszd, aki jobban bejon :D
2012. márc. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hát az úriembert szeretem,igaz,hogy nagyon lassan haladunk,de mint mondtam,nem vagyok ribanc,és szeretem ezt a részét a dolognak.Viszont érthető módon vonz az újdonság varázsa is.Ésszel fogom végiggondolni,nem szívvel.
2012. márc. 15. 01:24
 14/15 A kérdező kommentje:
Fiúk-lányok! :) Megvan a döntés.Az elsőt kivéve egyik sem jött be.Nagyon nem passzolunk emberileg.Jó ötlet volt ez a mindegyiket ˝kipróbálom˝,sokat tanultam,köszönöm nektek! :))
2012. márc. 18. 00:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen és örülök, hogy sikerült dönteni!

Sok boldogságot;)

2012. márc. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!