Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vékony/sovány ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony/sovány ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés
tudom hogy sok az ilyen kérdés,de fogalmam sincs hogy változtassak magamon...sokat piszkáltak 1-2 évvel ez előtt hogy nagyon vékony vagyok...és még mindig nem tudom el fogadni magam ilyennek..

2012. márc. 17. 22:42
 91/140 anonim ***** válasza:

Minden áron negatív véleményt akarsz kicsikarni a népből?

Gyönyörű vékony vagy, de nem gebe, rendkívül vonzó melleid vannak, amik még arányosak is, ám ezek csak a külsőségnek nagyon kis momentumai, a döntő az arc, utána a belső megismerése, de akinek az arcod és a jellemed bejön, annak fantasztikus bónusz a tested.

2012. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/140 A kérdező kommentje:

igen bizony,a döntő az arc meg a jellem :D

amugy nagyon kicsik a melleim,70 A -B :D de szerencsére nem logó :))

2012. jún. 11. 21:52
 93/140 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább legyen kisebb a melled mint hogy akkora legyen mint egy görögdinnye....

Főleg egy vékonyabb testalkathoz főleg. így arányos.

2012. jún. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/140 anonim ***** válasza:

Szia! Kicsit elkéstem a válasszal, de ha ennél is izmosabb hasat szeretnél akkor csináld meg ezt heti 3-4szer.

http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474&feature=related

Én is ezt szoktam. Jó kockás is a hasam:P

Amúgy nem túl sovány, pont jó*.*

190cm/16f

2012. jún. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/140 anonim ***** válasza:
Megkivántalak.Tökéletes alkat, ha mégvékonyabb lennél még az is jó lenne, a túl vékonytól még jó messze állsz.
2012. jún. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/140 anonim ***** válasza:

Szerintem például ez a csaj, Nina Dobrev túl sovány de attól még bármikor szeretném barátnőnek mert gyönyörü:


[link]

2012. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/140 A kérdező kommentje:

köszönöm a videót,nagyon sokat segitettél vele!!

és utolsó,én ennél a nőnél soványabb vagyok :D !

ha a képen nem is,de élőben százas..

2012. jún. 18. 22:53
 98/140 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az eddigi kommnenteket, de megnéztem a linket: kérdező: szerintem nincs semmi gond a testeddel. Legalábbis számomra szép.
2012. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/140 A kérdező kommentje:

[link]

itt azért látszik a vékonyság.

2012. jún. 18. 23:06
 100/140 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2012. jún. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!