Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vékony/sovány ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony/sovány ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés
tudom hogy sok az ilyen kérdés,de fogalmam sincs hogy változtassak magamon...sokat piszkáltak 1-2 évvel ez előtt hogy nagyon vékony vagyok...és még mindig nem tudom el fogadni magam ilyennek..

2012. márc. 17. 22:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/140 anonim ***** válasza:
Mi az a basszus..? :D
2012. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/140 A kérdező kommentje:
hát csak egy ilyen reakció a hozzászolásra,mert viccesnek találtam :D
2012. márc. 18. 13:59
 43/140 A kérdező kommentje:

egypáran kérték levélben hogy töltsek fel a lábaimról képet.... hát itt van a link ,de itt már sokkal jobban kivehető az hogy milyen vékony:

[link]

2012. márc. 18. 22:48
 44/140 anonim ***** válasza:
76%

Óóó dehogy vékony! :) Pont jó! :) Amúgy tük aranyos vénusz dombod van :D Igazán falnivaló! :D Nyammmiii! :D



21F

2012. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/140 anonim ***** válasza:
58%

Ne haragudj, kegyetlen őszinte leszek.


Szerintem is nagyon vékony vagy. Nem azt mondom, hogy kórosan sovány, de nagyon vékony. Az a két kiálló csont a combodnál pedig egyenesen ijesztő. Elhiszem, hogy nem tehetsz róla, mert nekem is vannak ismerőseim, akik ilyen vékonyak, pedig rengeteget esznek.

Én bizony nem irigyellek, nem is szeretnék hasonló alakot. Vannak pasik, akik ezt szeretik, de szerintem nem sok. (vagy legalábbis nem fogtak még ilyen csajt, nem húzták őket az ölükbe)

Mindenképpen étkezz kiegyensúlyozottan! Tehát ne csak édességgel tömd magad mondván, hogy attól majd híni fogsz. Mert az hülyeség.

Inkább egyél sok rostos dolgot, gabonaféléket, gyümölcsöket. És szedj valami vitamint. A magnéziumot tudom neked ajánlani.

Járj el sportolni. Lehet gyúrás is, de azzal vigyáz, mert csak még fiúsabbá teszed az alakod, ha túlzásba viszed. Inkább valami zumbát, aerobikot, vagy alakformáló tornát tudnék neked ajánlani.


És mindenek előtt fogadd el magad! Mert ha azon vagy, hogy mindenkinek megfelelj, akkor csúf éget fogsz érni...


Akinek nem tetszik a válaszom, az lepontozhat, de emberek vagyunk, különböző véleményekkel. És higgyétek el, nem az irigység beszél belőlem, mert soha életemben nem volt jobb alakom, mint amilyen most van. Tökéletesen meg vagyok elégedve magammal.


27N

2012. márc. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/140 A kérdező kommentje:

jólvan én teljesen el fogadom a véleményedet,de századjára le irom hogy nem tudok hizni,max 3kg tudnék felszedni...

amugy milyen kiálló csont a combomnál?:o az nem a csipőcsontom véletlenül? na igen,az az egyik tulajdonságom ami ellen nem tudok tenni semmit.

köszönöm.

2012. márc. 20. 14:29
 47/140 anonim ***** válasza:
74%
Hát :DD kb én is ilyen vékony vagyok, mint te :) és én sem szeretem magam annyira.. :)
2012. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/140 anonim ***** válasza:
65%

Hm, akkor en vagyok a kivetel.

Nekem is ilyen alakom van, igaz, hogy en mar 30 vagyok es szultem ket gyermeket, de en tokeletesen elegedett vagyok ezzel a mai napig. Mindig is az voltam, nekem ez tetszik.

Voltam vastagabb is, nem kover, csak ettol teltebb az elso szulesem utan, de nem ereztem jol magam a boromben.

A kulonbseg csak annyi kettonk kozott, hogy a csipom a terhessegek alatt szelesebb lett, mint a kepen neked, ez hatarozottan jott tett, mert igy lett 91-es a csipom a 60-as derekamhoz, jobban ervenyesul a derekam.

Illetve en tornazom es futok rendszeresen, igy egy fokkal szalkasabb vagyok, a hasam is kockas-jellegu. (Ettol jobban nem akarom.)


De en a helyedben nem aggodnek ezen, en tenyleg oszinten elegedett vagyok, pedig nekem a cicim sem nagy, de ehhez az alakhoz en nem is vagyom nagyobbra. Szerintem ez ruhaban is jol mutat, ruha nelkul is.

2012. márc. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/140 A kérdező kommentje:

énis szálkásodni szeretnék,és jobb ha rád hallgatok és elfogadom magam úgy ahogy vagyok.(legalább is abból hozom ki a legtöbbet amim van)

köszönöm szépen,ment a zöld:D

2012. márc. 21. 14:19
 50/140 anonim válasza:
normális az alkatod
2012. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!