Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl vékony/sovány ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl vékony/sovány ez az alkat? (kép)

Figyelt kérdés
tudom hogy sok az ilyen kérdés,de fogalmam sincs hogy változtassak magamon...sokat piszkáltak 1-2 évvel ez előtt hogy nagyon vékony vagyok...és még mindig nem tudom el fogadni magam ilyennek..

2012. márc. 17. 22:42
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:

Én is küzdök ilyen dolgokkal, rengeteg kritikát kaptam már, hogy túl sovány vagyok. Ami részben igaz is, én szerintem Nálad rosszabbul nézek ki, és valóban sovány vagyok, de nem tehetek róla, alkati kérdés. Több, mint fél éve vagyok hízókúrán, 1-2 kg-ot sikerült felszednem, de nem vagyok elégedett.


És rengeteg kritika ér, sokan bántanak. Megkérdezik, hogy "mi a fenének hányatom magam?" mindezt mindenféle előzmény nélkül vagy kijelentik, hogy miért koplalok annyit. LOL. Eszem én rendesen, sőt mostanában hízókúrás étrendet tartok, nem tehetek róla, ha olyan vagyok amilyen. Lassan már strandra sem merek kimenni, mert mindenki megnéz... és nem azért mert jól nézek ki, hanem azért, hogy utána mondhassák: "Úristen! Ez a lány tuti nem kap enni!" :-(

2012. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 anonim ***** válasza:
54%
Én ilyet akarook !! Erre gyúrok xd csak neked kicsi a melled.
2012. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/140 A kérdező kommentje:
az e legkevesebb hogy kicsi :''DDDD.
2012. ápr. 5. 19:33
 54/140 anonim ***** válasza:

hány éves vagy bas.zki.

te egy igazi picture ribanc punci, pi.csa vagy.

2012. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/140 anonim ***** válasza:
94%
ööö...szerintem messze állsz a túl vékonytól. Sőőőt... Látszik, hogy képcsinálásnál direkt előnyös szögbe álltál be, de ismerek már ezeket. És még így is látszik, hogy nagy a combod. Az, hogy ennyire lehúzod a gatyát, az meg gusztustalan. Bocsi, de szánalmas, hogy kirakod ide a képed, ezzel a szöveggel, hogy nem tudod elfogadni magad, de azért pózolgatsz szinte félmeztelenül a tükörben. Gratulálok, szép pályafutás kezdete.
2012. ápr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 anonim ***** válasza:
+ semmi csípőd, és löttyedt a bőröd :D járj el sportolni picit.
2012. ápr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/140 A kérdező kommentje:

NAGY A COMBOM? LÖTTYEDT A BÖRÖM? =))

azért annyit megjegyeznék,hogy ha meg lennék magammal elégedve akkor nem nyomnán fel ide a képemet.

köszönöm amugy.:)

2012. ápr. 8. 15:24
 58/140 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

nem mondod el?

2012. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 A kérdező kommentje:

már százszor le irtam hogy 17.

és 171 cm,53 kg.....ugyhogy nincs ahogy löttyedt legyen a bőröm :)

2012. ápr. 8. 16:40
 60/140 anonim ***** válasza:

Szuper tested van, bárcsak ilyen alkatú barátnőm lenne.

Viszont ne mások véleménye alapján akard megváltoztatni, az legyen az elsődleges, hogy magadnak felelj meg, ha hízni akarsz, hízzál, de ne azért mert néhány irigy büdös ribanc azt mondja, őket küld el az anyjukba. Hidd el, akik kritizálnak, azok mindig találnak majd valamit, amibe beleköthetnek, ha hízol miattuk, akkor kövérezni fognak.

Szóval lépj a szájukba és vedd tudomásul, hogy szuper formás, ízléses és arányos tested van.

2012. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!