Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak igaza van?

Figyelt kérdés

Két hete veszekedtem egy sort anyuval egy pasi miatt. Megmondtam a pasinak, hogy mit érzek iránta és hát úgy tűnik hoppon maradtam, de már muszáj volt valamit lépnem, de nem ez a lényeg, hanem hogy erre anyám leszidott, hogy ő ilyet sose csinálna, nem akaszkodna rá egy pasira , ő nem így nevelt engem, szégyellhetem magam és most jól megijedt, hogy milyen lánya van neki.


De mi van abban ha egy lány kezdeményez? Mondtam neki, hogy ez nem a 19. század, felnőtt vagyok már (23 éves), miért ne tehetném. De még mindig haragszik rám és alapjaiban csalódott bennem. Szerintem ez túlzás, de lehet, hogy mégis én látom rosszul?


2012. márc. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

inkább 20. és 21. századi vagy.

Node ha már udvarlási szokások.

Anyukád szerintem nem azért szidott le mert kezdeményeztél ,hanem mert mint mondtad ő nemet mondott te pedig nyomultál ennek ellenére, ami már teljesen más.

20/F

2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
JESUS CHRIST :D Enyhén szólva is túlzás, nem gondolod rosszul :)
2012. márc. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs igaza.23 éves vagy és felnőtt.Elmondhatja a véleményét,de cselekedj úgy,ahogy jónak látod.
2012. márc. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hagyd őt, más kor gyermeke, mások voltak akkor a szokások és mást neveltek belé. Te nem csináltál hülyeséget.
2012. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

az attól függ milyen módon tudattad a pasival h mi is van... szerintem próbáld megbeszélni anyukáddal...

különben meg felnőtt ember vagy állj a sarkadra

2012. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amit anyu nem tud az nem fáj neki:D ezek után meg majd csodálkozik, ha nem beszélsz a pasi ügyeidről többet
2012. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Diavolino44 ***** válasza:
39%

A szulok mindig a sajat kepukre akarnak nevelni, csak egy ido utan mar elfelejtik hogy valamikor el kell engedni a kezedet.

Szerinted ezzel a hozzaallasaval szeretet akart adni? Sajnos nem, buntudatot akart benned kellteni amit sikerult is. Ha az eletben nem lennenek pofonok akkor senki nem fejlodne.

2012. márc. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!