Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a gimisek buknak rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a gimisek buknak rám?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és lassan végzek az iskolával is szóval hiányolok már egy érettebb lánnyal való kapcsolatot de eddig csak kis gimisekkel tudtam összejönni akik minimum 4-5 évvel fiatalabbak nálam(de elég jól néznek ki)de kb olyan életük van mellettem mint valami kiskirálynőnek mert mindent megkapnak de ugyanezt tudnám nyújtani bárkinek mégis a velem egykorú jobb főiskolás lányok meg levegőnek néznek néhány kivételével de ők már foglaltak.
2012. márc. 27. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez van haver,törődj bele.Örülj amíg fiatalabb barátnőd van,mert azok istenként tisztelnek,a veled egykorúak pedig kihasználnak és nem is vesznek semmibe se.Tapasztalat.
2012. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%

16 éves lány vagyok, és én csak azt tudom neked mondani, hogy manapság olyan éretlenek a gimis fiúk, hogy a legtöbb érettebb csaj a 20 éveseket vonzza. Nekem volt egy 20 éves barátom nem rég, és vele sokkal jobban éreztem magam, érettnek, és már szinte felnőttnek..

Én folyton azt kérdezem magamtól, hogy miért nem tetszenek a gimis fiúk... van pár osztály és évfolyam társam is, akiknek én tetszem, és szívesen elmennének velem egy-egy moziba vagy ilyesmi, de én egyszerűen nem érzem jól magam mellettük, mert nagyon éretlenek...

2012. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
hülyén fogalmaztam. A legtöbb csajnak a 20 évesek a vonzók.
2012. márc. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Ezt úgy mondod kedves második mintha a legtöbb 16 éves csaj érett lenne :D. Holott még pontosan annyira gyerekek mint a 16 éves fiúk. Csak hát ugye az egó...
2012. márc. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
mert az olyan menő ha a "pasijuk" huszonéves. amúgy azért, mert az idősebb lányoknak már kell az intelligencia is, nem csak a külsőt nézik mint ezek a kis hülyék
2012. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy lehet benne valami mert az itteni lányokat meg ilyen öregebb fazonok tolják de hogy mi abba a jó..)
2012. márc. 27. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi,naiv hülye p csák...
2012. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Mert ők még elhiszik neked, hogy azért pici és puha, hogy ne fájjon :)
2012. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!