Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy a magyar nők a legszebbek? -. -

Figyelt kérdés

nem lehet,csak úgy rámondani egy országra,hogy "BIZONY ITT ÉLNEK A LEGSZEBB NŐK" aki mégis ezt állítja az egy retardált szerintem..sőt vidéken olyan csernobili nőket szoktam látni néha,hogy hányom kell..


20/f


2012. márc. 28. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
54%
Márpedig itt élnek a VILÁG LEGSZEBB NŐI!!! És ha nem tetszik ellehet innen menni kérem szépen... Ha belehalok akkor is MAGYAR barátnőm lesz ;) 18/F
2012. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
@22:06 most nagyon beoltottál kisfiam/lányom :D
2012. márc. 28. 22:11
 13/61 cathilina ***** válasza:
77%
Elég sok ország hirdeti magáról, hogy a nők ott a legszebbek, és bizony a nemzetközi felméréseken sem Magyarország vezet. (Bár az nyilván torzít, senki nem fog ránk szavazni, aki még életében nem látott magyar nőt.) Szerintem a nemzeti büszkeség mondatja ezt sokakkal, de persze ha összehasonlítod a magyar nőket az USA-átlaggal, azért valószínűleg mi nyernénk...
2012. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
51%
Akkor is a magyar nők a legszebbek, kedves Rejsz Mátyás!
2012. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
@22:08 miért kiakarja megtiltani neked,hogy "MAGYAR" barátnőd legyen? :D
2012. márc. 28. 22:13
 16/61 anonim ***** válasza:
56%
b@szod...láttál már szép angol nőt az életben??? mert én még nem...
2012. márc. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
78%
Ma láttam egy cseh filmet,abban is azt mondták,hogy az ő lányaik a legszebbek....
2012. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
29%

Na, Adonisz, ha már ilyen jó véleménnyel vagy a magyar nőkről: MUTASS EGY KÉPET MAGADRÓL hogy lássuk hogy mire vagy olyan büszke! :P Jaaaa hogy nem mersz, mert egy igencsak lepukkant fiúka vagy érteeem... Hát akkor meg ne pampogjál kiscsávó, érd be azzal amid van! :P :D


erre csak annyi bocsi lány vagyok és büszke arra amim van és ha neked meg nem tetszenek a magyar csajok akkor menjél innen Magyarországról és menj el Afrikába hátha egy kis AIDS-et össze is kapsz

2012. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
Degradáld csak le más országok nőit,úgy kell azt!:D mert MAGYARORSZÁGON nem élnek,bűn ronda nők,ááá nem :D sok országban jártam már,de közel és távol,itt találkoztam a legrondább teremtésekkel amit valaha láttam,főleg Kelet-Magyarország dúskál az ocsmány nőkben szerintem.
2012. márc. 28. 22:17
 20/61 anonim ***** válasza:
41%
Való igaz, ezt azok terjesztik, akik soha nem jártak külföldön. A Skandináv országokban is messze szebbek a nők például, de a legtöbb helyen ahol jártam arányában sokkal több és sokkal szebb nőket láttam.
2012. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!