Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy a magyar nők a legszebbek? -. -

Figyelt kérdés

nem lehet,csak úgy rámondani egy országra,hogy "BIZONY ITT ÉLNEK A LEGSZEBB NŐK" aki mégis ezt állítja az egy retardált szerintem..sőt vidéken olyan csernobili nőket szoktam látni néha,hogy hányom kell..


20/f


2012. márc. 28. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
hát az utolsónak igaza van valamilyen szinten
2012. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 A kérdező kommentje:
Hamár Bukarest és Románia..na a székely nőkről meg aztán végképp nem mondok semmit,mert az már a legalja :DDD
2012. márc. 28. 22:41
 33/61 anonim ***** válasza:
48%

Menj fel a nyugatiba péntek délután 6-ra nyálat csorgatni, és megtudod h miért a magyar nők a legszebbek!


Vidéken vannak amúgy meg a legszebb lányok!!! Rossz helyen jártál!

27F

2012. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:

@utolsó

Nyugati mellett lakom ;) megnyugtatlak..csak a tipikus sablon magyar nőket szoktam látni.Semmi extrát.


Ez a "magyar nők a legszebbek duma" körülbelül ugyanolyan dolog mint a nacionalizmus,Szar. :D

2012. márc. 28. 23:10
 35/61 anonim ***** válasza:
83%

"Vidéken vannak amúgy meg a legszebb lányok!!! Rossz helyen jártál!"

:D:D:D ez viccnek is rossz :D

2012. márc. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
100%
Elég sablonduma,de ahogy már valaki említette,ez puszta nemzeti önfényezés.SOK mindenben nem jeleskedik ez az ország,próbálják a saját malmaikra hajtani a vizet és észrevenni a kisebbségben élő dekoratív teremtéseket.Nem itt vannak a legszebbek,az tuti.De szerintem a világon NEM LÉTEZIK olyan ország,amelyről lehetne tenni egy ilyen egyoldalú kijelentést.Rengeteg helyen vannak gyönyörű nők,de legalább olyan bűnrondák is.Szépek a latinok,de azok közül is nyilván a pozitív példákkal vagyunk csupán tisztában.Ja és a nemzeti megkeseredettségről és örökös magyar pesszimizmusról inkább nem tennék említést.Szóval ezt valaki kitalálta,de szerintem azért nem ilyen mértékű szabotálással kéne ehhez hozzáállni,főleg nem ilyen primitív és lekicsinylő módon.Tisztában kell lenni a tényekkel és főleg reális látókör határán kell szemlélni és építeni az életet.Nem biztos,hogy mindenből mindig a legjobb minőséget fogod kapni.
2012. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem vulgárisan hozzáállni a dolgokhoz,de nagyon kihoztak a sodromból,ezzel az ostoba gondolkodással,de nem csak ez az egyetlen ami miatt lehetne panaszkodni,hanem a NOBEL-DÍJAS dolog - itt most senki se értsen félre,egyáltalán nem antiszemita véleményként mondom - de a "MAGYAR" Nobel-díjasok közül körülbelül 1 ha jól tudom nem Zsidó.Szóval szánalmas amit a magyarok művelnek ezekkel a dolgokkal..
2012. márc. 28. 23:49
 38/61 anonim ***** válasza:
89%

Jajj kedves kerdezö... :) Mondjuk szerintem alapvetöen elmentel mar egy elegge alpari iranyba azzal, hogy csernobilinak titulalod a videki nöket... (En nem vagyok videki nö, csak mondom.)

Az a baj ezzel a külföld dologgal, hogy csaloka, de addig nagyon jonak tünik, ameddig meg nem tapasztalod. Ehhez hozzatartozik, hogy minden nepnek van ugymond habitusa, rendkivül idegen tud lenni egy masik nep beli ember viselkedese is, de vissza a külsöhöz...

En pl. sokat jartam Amerikaban, ahol rengeteg az elhizott ember, de ettöl függetlenül vannak csinos, söt nagyon csinos lanyok is... Csak annyit teszek hozza, hogy nehogy azt hidd, hogy ott a feltünöen/kicsit is csinosabb lanyok leallnak valami kis hülyevel, a vilag ott is igy müködik. Par ezer kilometerrel tavolabb, Törökorszagban is hasonlo a helyzet, bar ott csak a nagyobb varosokban, videken elmaradottabbak.

Az azsiaiak között inkabb a vietnamiak szepek egyebkent, sokan keverik a kinaiakkal öket.

Az oroszok között sok a szep, de csunyakat is lelni, ugyanugy, mint mashol. Az arab nök nem feltetlen szepek, inkabb a perzsak.

Angolok, belgak, svajciak elegge mozdonyarcuak, a skandinavok pedig szep emberek - a fiuk es lanyok egyarant.

Mi magyarok elegge vegyesek vagyunk, velemenyem szerint inkabb a szlav tipushoz tartozunk, annak is a barna haj-barna szem vonalaba, es nyilvan több fajtaja van a nöknek - ez külföldön is igy van, van a proli k.rva, van, aki olyan, mintha a Vogue-bol lepett volna ki, van, aki el van ferfiasodva.

Hozzatennem, hogy a különbseg meg annyi, hogy mi, magyarok kevesebb penzböl gazdalkodunk, es a szepsegapolas bizonyos szinten rengeteg penzt emeszt fel - persze, nem CSAK a penzen mulik, de szerepe van benne.

Egyszer csak nezelödj olyan iskolaknal, ahova köztudottan penzesek jarnak, kapaszkodhatsz. :)

A masik, ami alapvetöen körbelengi ezt a "kultuszt", ez a "Bezzeg külföldön minden jo, itt meg szar b.zmeg" hozzaallas, megspekelve a szomszed kertje mindig zöldebb tudatallapottal. Hidd el, turistakent es a median keresztül maskepp lathatod az adott orszag lakosait, mas 3 nap alatt vegigszaladni Stockholmon, mintsem ott elni 1-2 evet. Ennek is van egyfajta lelektanja. Amikor a hetköznapokat eled, talalkozol a hetköznapi gondokkal, beszelgetsz ottaniakkal, erintkezel velük, rengeteg dologgal szembesülhetsz - egy magyar ferfinak rengeteg lehet pl. a svedeknel tapasztalhato feminizmus.


Szoval nem, nem a magyar nök a legszebbek, szerintem nem is lehet megallapitani, hogy hol elnek a legszebbek, mert ez rengeteg tenyezön es nezöponton mulik, es idövel lathatod maskent is.


Kivanom, hogy tapasztald meg ezeket, mert megeri, tenyleg.

Arrol nem beszelve, hogy sok magyar pasi besz.rna 1-2 mas orszagban elö nötöl, ott nincs am meleg vacsi, amikor hazaersz, söt, mirelit kaja van az asztalra b.szva, es az amcsi csaj nem tudja, hogy a paprikat nyersen is lehet enni stb, szoval az ilyen szempontokra is gondolj...

2012. márc. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
100%

Minden orszagban vannak szep es ronda nok is.

Egyebkent meg szep az amit szepnek latsz , ez relativ

Szoval max en is csak egy szubjektiv velemenyt tudok irni.

Szerintem az arab nok (azon belul is a libanoniak a szepek), naluk rendes szepsegkultusz van.Komolyan!

Illetve meg az orosz es latin noket tartom mutatosnak.

A hollandok kozott is latok sok szepet.

Egy nemet csaj pedig egyszer azt mondta nekem , h tudja h az o orszagukban, h a nemet lanyok nem valami fergeteges szepsegek.

2012. márc. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és ficamok. Szerintem is a magyar nők a legszebbek, úgy értve, h itt van a legtöbb szép lány. Viszont olyan ribancok, meg úgy el vannak szállva maguktól, h 100x inkább választanék még egy amerikait is, pedig ők a legcsúnyábbak sztem.
2012. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!