Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a baromság, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság, hogy a magyar nők a legszebbek? -. -

Figyelt kérdés

nem lehet,csak úgy rámondani egy országra,hogy "BIZONY ITT ÉLNEK A LEGSZEBB NŐK" aki mégis ezt állítja az egy retardált szerintem..sőt vidéken olyan csernobili nőket szoktam látni néha,hogy hányom kell..


20/f


2012. márc. 28. 22:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a török Nök a legszebbek, de lényegtelen, mert mindenkinek más az ízlése.

Egy ami biztos, hogy arányaiban véve a kelet európai Nök szebbek és másabb a mentalitásuk is. Sokkal nyitottabbak, könnyebben ismerkednek..........

2012. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez szerintem is egy nagy baromság! Én pl. a Latin nőket szeretem nagyon, de más országokban is élnek szép nők, akik tetszenek. A nagy büdös lóf.aszt élnek itt a legszebb nők! Ugyan már...


20/F

2012. márc. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%

nemtök mindegy hogy hol vannak a legszebb nõk???

most komolyan, ha valaki nem tetszik ne nézz rá aki meg bejön nyomulj rá!

f@sznak kell itt játszani az agyatokat mindenhol vannak szépek és randák egyaránt csak néhol több van az utóbbiból...

2012. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
20%

'sőt vidéken olyan csernobili nőket szoktam látni néha,hogy hányom kell..'


te bunkó! én is vidéki vagyok, és jól nézek ki!

És igenis szép lányok vannak vidéken is !



Hányni meg szerintem tőled kell, te tapló!

mutass képet, utána ugass...!

aztán összehasonlítalak a baráti körömben lévő pasikkal, aztán meglátjuk, hogy te mennyire vagy jó pasi -.-


te nyomorék!

2012. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 A kérdező kommentje:
végre gyűlnek a normális gondolkodású emberek!:D ezt a "magyar nők a legszebbek" dumát meg tessék végre már elfelejteni...:D
2012. márc. 28. 22:30
 26/61 anonim ***** válasza:
75%

Akkor nézzük..USA..tele van nagy dagadt nigger nőkkel, és rettenetesen elvan hízva a nagy átlag..afriába a kis mellű vékony lányok vannak akiknek az arca nem igazán szép..-->+szegénység..Indiáról nem is szeretnék említést tenni..

Az ázsia részen van pár szép lány, de nem igazán sok[ kínában már jártam..] a rettenetes tömeg között ritkán akadt meg a szemem..

Oroszország..na az orosz nők azok tényleg szépek..nekem nagyon tetszenek a vonásaik..

Na nem is ez a lényeg, hanem az h mi [fehér középeurópai..europid[semmi rasszizmus] szemléletünk szerint nem igazán fogunk egy négert stb elvenni..

Pl a svédeknek nagy az orruk és a dánok mind szőkék és jellegzetes arcuk van.. A latin nők viszont szépek..

Nos látom kicsit többet írtam a kelleténél és kellően lefogtok pontozni, de én is egyet értek abban , hogyha nem is a magyarok, de akkor a közép európai nők a legszebbek..

2012. márc. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 A kérdező kommentje:
22:29 nem tudom,hogy melyik tanyasi beltenyészetből való vagy,de szívesen megnézném,mennyire vagy te jó nő :)
2012. márc. 28. 22:35
 28/61 anonim ***** válasza:
50%
Tudod mit... ? Ha itt nem tetszik húzz el Bukarestbe... aztán ott lesz is okod sírni!
2012. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok!


Na ugye! Mondom én, hogy szépek a Latin nők :D. 26-osnak ment a pont!

2012. márc. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
50%
A magyar nők olyanok, mint a sok szép alma.... Beleharapsz és kiderül, hogy kásás a belseje....
2012. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!