Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy párkapcsolat mellett megtarthasd a másik nemű barátodat?

Figyelt kérdés

PL: nekem párom va, de a munkahelyemen annyira jókat beszélgetek egy srác kollegával. És mivel már nem dolgozom ott, mondta, hogy jó lenne beszélgetni, annyi minden bántja őt is, de annyi sincs, akinek elmondhatná.


Nagyon vacakul érzem magam, mert egy rendes, normális srácról van szó, és nekem is jó valakinek a kis gondjaimat elregélni, viszont a párom nem valami rugalmas etéren.


Viszont önzőségnek tartom, mert a kapcsolatunk elején meg ő pizzázott a barátnőivel, meg feljárkált hozzájuk. Egy szót nem szóltam.


Ne kombináljátok túl, nem férfiként érdekel, kedvelem a stílusát, nem sok ilyen ismerősöm van, nem szeretném hogy azt higgye bunkó vagyok. Annyiszor kérdezte már, én meg mindig csak annyit mondok, hogy majd meglátjuk.


Teljesen úgy érzem magam, mintha pórázon lennék, egy férfival sem beszélhetek, mert magyarázkodnom kell. :(


Ti mit gondoltok? Ha párom van a barátaimat dobjam félre? Ez megy 5 éve, besokaltam. Mi rossz van abban, hogy iszunk egy kávét, beszélgetünk egy órácskát és megyünk ki merre lát?


2012. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy társasági ember, de bármilyen szerelmes is voltam, sohasem lett volna elég, ha a párom az egyetlen emberi kapcsolatom. És ha a barátok véletlenül ellenkező neműek? Ettől még nem kell egymásba szeretni. Ha vigyáznom kell a beszélgetéssel is, mert bárkibe beleszeretek, aki ellenkező nemű és szóba áll velem, nincs értelme a kapcsolatnak.
2012. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:44- vagyok

Még annyit hozzá tennék, hogy így, hogy Ő megcsalt (Ott hagytam volna egyből, nem érdekelt volna a szerelem) nincs miről beszélnie. Én egyet értek a pasiddal, és a többivel is aki erre kéri a barátnőét, de akkor Ő is ehhez tartsa magát. Ha meg nem tetszik, akkor ellehet menni. Akkor nem is olyan nagy a szerelem. Nem azt mondom, hogy láncot tegyen rá, nem. De Én nem hiszek a Férfi-Női barátságban. Haverság az más. Abban hiszek. Az megint teljesen más tészta.

2012. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Én tudom,hogy nem bízik bennem, de erre azt szoktam neki mondani, ne magadból indulj ki!


Te megcsaltál, én soha.


Nagyon sok olyan ember van, akivel évek óta nem beszéltem már, mert amint hívtak, vagy felhívtam őket, már dünnyögött, hogy megint mit akar stb.


Unom már ezt! Egy férfit is szerethetek nőként, mint embert! Ráadásul nem is az esetem, de fújja a hülyeségét .

2012. márc. 30. 14:51
 14/34 anonim ***** válasza:

ma 14:48

Sajnálom, hogy nem egy tényálláson vagyunk, de ez így helyes. És szerintem Ő azért is csinálhatja ezt, mert Ő már megcsalt Téged, és fél. Magyarul saját magában nem bízik, nem benned. Persze ez máshogy jön ki. Meg ugye ismerve önmagát, így az többi férfiben sem bízik, mint feljebb leírtam.

2012. márc. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Pontosan. Akkor ilyen alapon nem megyek dolgozni meg boltba sem, mert még bele szeretek valakibe.


Az én esetemben arról van szó, hogy pl könyörögtem a páromnak, jöjjön el velem fallabdázni. Na ő nem, ő utálja a sportot. Oké.


Ez a gyerek jár, kérdezte nincs kedvem játszani egyet hétvégén? Úgy mennék, de nem, nem lehet.


Mi rosszat teszek azzal, hogy játszom vele egyet, vagy tényleg az a nyamvatt kávé.

2012. márc. 30. 14:55
 16/34 A kérdező kommentje:
Igazad van, de ha úgy alakul, bárki bármit tehet, nem tudja megakadályozni, hogy másba szeress. Érted...
2012. márc. 30. 14:56
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bízok a nőkben, mert tudom milyenek vannak közöttük de nem a páromat tiltom el a havernőitől. Neki is megmondtam h benne bíyok de ha 1 nő hozzáér annak eltöröm a karját. Miért a párját kell ahoz sanyargatni h jó legyen neki?
2012. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Írtátok, hogy ne a barátaimat dobjam el!


De egyszerűen nincsenek barátaim, amióta párom van. Csak annak élek nap mint nap, hogy munka, haza majd elöről.


Találkozom új emberekkel, új ismerősökkel. És most van elegem ebből a rabságból.

2012. márc. 30. 14:59
 19/34 anonim ***** válasza:

"Pontosan. Akkor ilyen alapon nem megyek dolgozni meg boltba sem, mert még bele szeretek valakibe."


Ez nem így működik. Te most éppen próbálod megérteni a férfiakat, amit nem lehet. :D Bár magától értetődő ebben az esetben, hogy Ő megcsalt. Az, hogy Ő nem ment el veled nagy hiba, mert neked ehhez kedved lenne. Nem tartanám helyesnek ha a másik palival mennél el, de akkor Ő (bocsánat a kifejezésért) mit nyavalyog, hogyha Ő meg nem is akar veled menni?! Én a helyedben, (bár most ellent mondok saját magammal) kéne egy közös találkozót szervezni. Hátha Ők is jó barátságba lennének.


ma 14:58 válaszolónak:

Tökéletes leírtad, nem a párját kéne nyaggatni ezzel, legalábbis nem nagy mértékben. Meg kell beszélni a dolgokat, ne rá akaszkodni. Ill. Kompromisszumokat kötni. Ne felejtsétek el, hogy egy ember sem ugyan olyan, mindenkinek más-más a jó.

2012. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott a srácot. Ez így nem normális. Te sem érzed így jól magad és már barátaid sincsenek. Ha otthagyod és szerencséd van akkor lesz pár régi barát aki annak ellenére h nem foglalkoztál velük melleted fognak állni
2012. márc. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!