Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt megoldani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt megoldani, hogy párkapcsolat mellett megtarthasd a másik nemű barátodat?

Figyelt kérdés

PL: nekem párom va, de a munkahelyemen annyira jókat beszélgetek egy srác kollegával. És mivel már nem dolgozom ott, mondta, hogy jó lenne beszélgetni, annyi minden bántja őt is, de annyi sincs, akinek elmondhatná.


Nagyon vacakul érzem magam, mert egy rendes, normális srácról van szó, és nekem is jó valakinek a kis gondjaimat elregélni, viszont a párom nem valami rugalmas etéren.


Viszont önzőségnek tartom, mert a kapcsolatunk elején meg ő pizzázott a barátnőivel, meg feljárkált hozzájuk. Egy szót nem szóltam.


Ne kombináljátok túl, nem férfiként érdekel, kedvelem a stílusát, nem sok ilyen ismerősöm van, nem szeretném hogy azt higgye bunkó vagyok. Annyiszor kérdezte már, én meg mindig csak annyit mondok, hogy majd meglátjuk.


Teljesen úgy érzem magam, mintha pórázon lennék, egy férfival sem beszélhetek, mert magyarázkodnom kell. :(


Ti mit gondoltok? Ha párom van a barátaimat dobjam félre? Ez megy 5 éve, besokaltam. Mi rossz van abban, hogy iszunk egy kávét, beszélgetünk egy órácskát és megyünk ki merre lát?


2012. márc. 30. 14:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen fogalmaztad meg!
2012. márc. 30. 17:55
 32/34 anonim ***** válasza:
utolsó. Én voltam aki azt írta h eltöri a karját ha hozzá ér. Nem nem leszek ott és én tudom h lekoptatja, de ismerem az embereket. Nállam is előfordult már h valaki megfogta a seggem és sztem ha ezt megtudná a párom nem reagálna nyugodtan. Nem rám haragudna hanem az illetőre. Őn is erre (nem szóbeli hanem testi közeledésre) értettem a dolgot. Mert elküldheti, de valjuk be h vannak olyan bunkó emberek akik azért oda nyúlnak ahova nem kéne
2012. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fél nagyon attól hogy esetleg megcsalod...Ő is barátkozott lányokkal, meg is csalt...

Lehet hogy azthiszi teis elcsábulsz...

2012. márc. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Zolkoee válasza:
Mi lett a végeredmény vagy még gondolkodsz a lehetőségeken? Érdekel hogyan is döntöttél! :)
2012. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!