Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék, de nem merek találkozni vele. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Egy látásból ismert srác felvett msn-re, és jól el is beszélgettünk ott, aztán pár nap múlva szóba jött, hogy talizhatnánk (mert egy faluban lakunk). Nagyon örültem, meg minden, de nem merek talizni vele.:S Ha jönne vmelyik bnőm, akkor simán menne, de így egyedül valamiért nem merek. Pedig nagyon szeretnék. Nem tudom, mi a baj, lehethogy az, hogy még nem ismerem, és kicsit tartok tőle, vagy azért, mert félek, hogy nem tetszenék neki, vagy attól félek, hogy nem tudok majd mit mondani, és csend lesz végig.:D Tudnátok valamit tanácsolni? mit csináljak, mert így tényleg nem merek kimenni.:S

16/L vagyok, Ő 17/F.


2009. jún. 16. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne barátnővel menj,az milyen tali lenne már? Lehet,hogy a barátnődet kezdené el fűzni,azt meg nem akarod nem?Ha már egyszer megbeszéltétek,hogy taliztok,akkor menj el ne csinálj magadból bohócot,menjetek el fagyizni pl,vagy sétálni,kérdezd meg tőle mit csinál a nyáron,milyen volt a suli,megy-e táborba,nyaralni,miket szeret csinálni szabadidejében,fel a fejjel és legyél bátor,szorítok.
2009. jún. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaza van az elozo komment irojanak. Ha mar megigerted, akkor menj el. Latott mar teged fenykepen?
2009. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Élőben is látott már. Ezért vett fel msn-re.:D Még nem beszéltük meg a talit... csak felhozta a dolgot. Ma valszínű megint fel fogja hozni, mert tegnap azt mondtam, hogy azért nem megyek ki, mert késő van.
2009. jún. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!