Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk nektek mi a témátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk nektek mi a témátok, hobbitok?

Figyelt kérdés

Én személy szerint nem vagyok meleg de még csak biszexuális sem. És nálam meg a haveroknál az állandó téma az autók, csajok meg ilyen "férfias" dolgok :D De ti miről beszélgettek? És mi a hobbitok?


19/F


2012. ápr. 4. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egész nap a kukikra meg a férfi popókra gondolnak. Istenem olyan hülye a kérdés. Miért szerinted a melegek barbibabáznak meg cipővásárlásról beszélnek? Nem filmekből kell venni a meleg embereket.
2012. ápr. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

sztem ugyanaz mint a hetero fiúknak ,sztem attól h meleg ne mfog barbi babákkal játszadozni. sztem semmi különbség nincs


van ez a buta sztereotípia h a nőiesebb férfiakat,akiket nem érdekel a foci meg az autók, melegnek gondolják, holott a kettőenk semmi köze egymáshoz.

2012. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
mi más, mint a buzulás...
2012. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
a férfi széklet
2012. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Általában, hogy kivel mi történt, bulik, suli/meló, sport, hobbik, fiúk, ilyesmi :P Nincs nagy különbség, nem a cipővásárlásról dumálunk :D Vagyis néha szóba jön h vettem egy jó cuccot de max. ennyi, nem központi téma.

Az egyetlen nagyobb különbség, hogy mi érzelmesebb problémákat, dolgokat is meg szoktunk beszélni, ami tudtommal heteró fiúk között nem szokás.

A hobbim nekem az írás, a barátom műszaki érdeklődésű, ő szétszed mindent meg összerak (már ha sikerül neki XD), egy haverom elég sokat sportol, egy másik az ilyen telós kütyükért van oda, szóval kb. hétköznapi, normális hobbik :D Mondjuk olyat pont nem ismerek, aki az autókért rajong, de akár az is lehetne.

18f

2012. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a hetero srácok között is vannak érzelmes típusok,és a melgek között is vannak kőbunkók.
2012. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Csajok nem érdekelnek különösebben :), igazából az autók sem. A sport sem köt le (mármint nézni; csinálni nagyon is!). Szeretek viszont filmekről, játékokról, meg "az élet nagy dolgairól" beszélgetni. #5-nek van igaza, talán egy kicsit nyíltabb vagyok az érzelmi dolgokkal kapcsolatban, és bensőségesebb a viszonyom a barátaimmal, mint amit heteró srácoktól látok.

Hobbi? Filmek, számítógépes játékok, sport, fotózás, kütyük, olvasás. Nem vagyok a legérdekesebb személyiség :)

2012. ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonatok, metrók, városi vasút, közlekedési rendszerek. Nem egy vasutas meleget ismerek. Tehát semmi lányos dologok.Ugyan olyanok vagyunk, mint a heteró pasik, csak nem a csajokat szeretjük. Ennyi.
2012. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!