Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a csúnya lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csúnya lányok rendesek csak jellemre manapság?

Figyelt kérdés

Adja le az igényeimet és jöjjek össze olyan lánnyal, akit egyáltalán nem kívánok, testileg, szexuálisna, de jellemre szép és nem beképzelt vagy próbáljak keresgélni olyat, aki tetszik és jellemre is szép vagy ilyne már nincs is?


Akkor összejövök egy kövér lánnyal, más megoldás nincs.


Csak szóljatok, ha már ennyire elromlott ez a mai társadalom.


Sokat csalódtam a lányokban, elég durván megsértettek már nem egyszer, mert nem vagyok a bunkó, nagydumás, menő típus az az igazság, hanem inkább az érzelmes, kedves, türelmes, megértő, hűséges kategóriát képviselem, ami nem kelendő manapság.



2012. ápr. 6. 06:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

a kövérség nem egyenlő a csúnyasággal.

Szerintem olyan nővel kezdjél, aki tetszik, különben igen hamar vége lesz, vagy boldogtalanok lesztek, plusz még őt is átvágod.

2012. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nincsenek csuf lanyok csak a ducibbak kellnek nehezebben. en nekem is nehezemre esik egy duci lanyert mely erzeseket ereznem, vagy megkivanom oket. ami teny hogy egy lany szemelyisege oly sokat szamit amikor a vonzalomrol van szo es hosszu tavu boldogsagrol, erzelmekrol!
2012. ápr. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Először is egy nagy igazsággal szeretném kezdeni. "Nincs ronda nő csak kevés pia." Másodszor én is pont azon gondolkodtam, hogy nem azokra fogok rámozdulni akik nagyon-nagyon tetszenek, hanem akik csak 1 picit tetszenek. És megvan az aranyközépút. Ha sikerül szólok :D
2012. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ez marhasag, bocsi. 34 eves vagyok mar, szoval van egy kis elet tapasztalatom. Legalabbis velem az emberek, nok/ferfiak mindig is olyanok, ahogy en viszonyulok hozzajuk. Ha en kedves vagyok veluk, ok is kedvesek. Persze ez csak az en velemenyem, nem kell egyet erteni.
2012. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, szép, csinos lányok között is van normális, igaz ritka, de a "csúnyák" között is elég ritka sztem.
2012. ápr. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
jah csak annyi, hogy aki szép, normális, okos, annak nagy valszínűséggel te nem fogsz kelleni:)
2012. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
a szép lányokat halálra dícsérik, ezért megszokják. egy idő után elszalad velük a ló és mindent természetesnek vesznek. egy szép lány sokkal bunkóbb és beképzeltebb mint egy átlag lány.
2012. ápr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
Nem fogod nekem elhinni, de több beképzelt csúnya lány van, mint beképzelt szép. Legalábbis itt az én környékemen.
2012. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Már megint felesleges hiszti.

Annyi ilyen férfinak van nője és még egész jó nője is...

2012. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal,hogy aki belül nem szép,az kívül sem lehet az!!!!Ugyanis,ha valaki buta,bunkó,beképzelt,az kiül az arcára és az nagyon sokat ront az összképen.


Mondjuk úgy,hogy azért nincs akkora kereslet az érzelmes,kedves emberekre,mert az egész világ túl materialista,az anyagi értékek fontosak - és ez már régóta így van!!

Persze,ez nem azt jelenti,hogy nincsenek ilyen emberek,csak kevesebben vannak.


Másik dolog:Múltkor láttam egy mozgásszínház előadást.Feltűnt,hogy ott milyen szép lányok vannak,akik biztosan okosak is és érzelmileg nagyon nyitottnak kell lenniük,hogy ki tudják fejezni magukat.

Szóval az sem mindegy,hogy hol keresgélsz.Szép,okos,csendes,érzelmes lányokat nem diszkóban kell keresni.

2012. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!