Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a csúnya lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a csúnya lányok rendesek csak jellemre manapság?

Figyelt kérdés

Adja le az igényeimet és jöjjek össze olyan lánnyal, akit egyáltalán nem kívánok, testileg, szexuálisna, de jellemre szép és nem beképzelt vagy próbáljak keresgélni olyat, aki tetszik és jellemre is szép vagy ilyne már nincs is?


Akkor összejövök egy kövér lánnyal, más megoldás nincs.


Csak szóljatok, ha már ennyire elromlott ez a mai társadalom.


Sokat csalódtam a lányokban, elég durván megsértettek már nem egyszer, mert nem vagyok a bunkó, nagydumás, menő típus az az igazság, hanem inkább az érzelmes, kedves, türelmes, megértő, hűséges kategóriát képviselem, ami nem kelendő manapság.



2012. ápr. 6. 06:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértem a kérdezőt, kb. ugyanebbe a cipőben járok.


Azok, akiket a többség jó csajnak tart, ugyan tényleg bejövősek külsőre, de képtelen vagyok velük két mondatot váltani, annyira más világ egy ilyen lány meg én. Csak a ribanckodás-vásárlás-suttyókkal való lógás tengelyen mozognak.


Vagy tényleg vannak akik megértőek, tökre normálisak, kedvesek, jól látják a dolgokat a világban, de basszus... nagyon nem néznek ki jól. De úgy tényleg. És itt még nem is a duciságra gondolok, mert lehet valaki úgymond igényesen duci, hanem arra hogy olyan az arca h semmi pozitív nem jut róla eszembe sajnos.


Köztes réteg kb. 1%, azok általában vagy foglaltak, vagy épp igyekeznek az első kategóriához tartozni.


És higgyétek el, nem hű de nagy igényekről van szó. Nem kell hogy szép legyen, de ne legyen csúnya. Ez ne legyen már nagy igény. (Engem minden más nem zavar, tőlem lehet bőrhibás, szemüveges, süket, akármi.)

2012. ápr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
És ez reggel fél7-kor jutott eszedbe:DD
2012. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést, b@szod...

Nem a társadalommal van a gond,

te gyógyegér, hanem veled.

"érzelmes, kedves, türelmes, megértő, hűséges"... ez a sok, egyébként remek tulajdonság mind nem ér kékeres lóf@szt se, ha értékrended és józan paraszti eszed zéró. -_-'

2012. ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!