Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy a pasik nem a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogy a pasik nem a külsőt nézik? Ez nem igaz, szerintetek? Sokan sírnak itt, hogy nem kellenek senkinek, és akkor jönnek a hímsoviniszta kommentek, hogy igen, mert a csajok csak a jó pasikra buknak.

2012. ápr. 6. 16:27
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
általánosítottam, ahogy te is ennyiről van szó. amúgy voltak itt ilyesfajta kérdések is lányoknak és ott is az jött, ki, hogy inkább a kocsis, pénzes csávót választják...még ha picit bunkó is, mondom többségében nem mindenki, vannak kivételek.
2012. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Fúú, nekem volt már bunkó pasim, és soha többet.. viszont pénzes nem volt, csak nem bánt velem jól.
2012. ápr. 6. 16:47
 13/53 anonim ***** válasza:
66%

Nálam már elég annyi, hogy esélyem sem legyen a lányoknál, ha megtudják, hogy alacsony, vékony vagyok.


A lányok sokkal jobban nézik a külsőt.


Rengeteg túlsúlyos lányt láttam már igazán jóképű fickóval. Fordítva ez ritkább vagy ott már anyagi okok miatt lehetséges a kapcsolat.

2012. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az jön le a linkelt kérdésből, h a kérdező összejönne egy csúnya lánnyal is, ha a szépeknek nem kell. Ezzel szemben egy lányban fel se merül ilyesmi, inkább maradtok örökre egyedül, mint h egy csúnya fiúval összejöjjetek. Tehát akkor kinek is számít jobban a külső?
2012. ápr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
84%

"A lányok sokkal jobban nézik a külsőt. "


Nem teljesen. A férfiak is ugyanúgy nézik, mint a nők, ugyanannyira fontos neki, csak nincsenek akkora elvárásaik. Egy férfinak az,h mondjuk 170 cm körül van, már nagyon megnehezítheti az életét csajozás terén, mert pl. a nők legújabb hülyesége az,h 165 cm-esen is min. 185 magas férfit akarnak maguknak.

2012. ápr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
68%

Én kb csak itt találkoztam a kérdező által említett dologgal, mert itt tényleg rendszeresen látom, hogy a fickók szapulják a nőket, mert csak a külső számít nekik. Pedig szerintem ez hülyeség, én még nem találkoztam olyan nővel, aki csak erre menne. A haveri társaságomban is egyetlen tipikus adoniszt tudnék hirtelen felhozni, és hát kb ő volt a legsikertelenebb.


A félreértés szerintem abból adódik, hogy csak a pasik kapnak kosarat, mivel ők a kezdeményezők. Na most, ha egy szórakozóhelyen ismerkedsz, akkor alap, hogy a csaj a külső alapján már szelektál (mi más alapján tenné, csak ennyit érzékel), mert különben minden pasit meg kellene hallgasson, aki odamegy hozzá. És mellesleg a pasi is külső alapján választotta a csajt, csak a csúnya csajokat nem küldik el, hanem szimplán nem megy oda senki.


26f

2012. ápr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
66%

Már hogy a francba ne néznék? Persze hogy nézzük.

Sőt hangyányit fontosabb is mint a belső. A belsőhöz tudok alkalmaszkodni. De ez én vagyok. Minden ember más.

Férfiak sokkal vizuálisabbak, én még jobban is, természetesen fontos hogy a páromra felálljon a zászló b@szki! És természetesen ugyan úgy tetszenek a cicababák meg a bombanők, de ahhoz nem kell annak lennie, hogy bele szeressek valakibe! Csak szépnek lássam a lányt. Ez olyan nagy dolog? Te is ugyan így működsz kérdező!

Te sem kezdesz olyannal akitől a gyomrod kifordul. És nincsenek rétegek. Vagy tetszik valaki vagy nem.


Lehet itt jönni a maszlaggal, hogy a férfiak csak a bomba nőket szeretik a nők meg csak a gazdag jóképűeket... Ostoba, naív emberek mindíg voltak, figyelmen kívül kell hagyni az ilyet.


Örökké a végleteken lovagoltok...



21F

2012. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Az szerintem logikus, hogy a 175 cm-mel nem fogok alacsonyabb pasikkal kezdeni.. de van sok alacsony lány is. :)
2012. ápr. 6. 17:05
 19/53 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam, hogy olyannal nem kezdek, "akitől a gyomrom kifordul". De itt arról van szó, hogy szerintetek mi CSAK a külsőre megyünk, holott, köztetek is vannak, akik csak erre mennek, mi mégse pattogunk, meg síránkozunk.
2012. ápr. 6. 17:06
 20/53 A kérdező kommentje:

Lehet itt jönni a maszlaggal, hogy a férfiak csak a bomba nőket szeretik a nők meg csak a gazdag jóképűeket... Ostoba, naív emberek mindíg voltak, figyelmen kívül kell hagyni az ilyet.



TÉTELMONDAT :D

2012. ápr. 6. 17:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!