Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy a pasik nem a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogy a pasik nem a külsőt nézik? Ez nem igaz, szerintetek? Sokan sírnak itt, hogy nem kellenek senkinek, és akkor jönnek a hímsoviniszta kommentek, hogy igen, mert a csajok csak a jó pasikra buknak.

2012. ápr. 6. 16:27
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
83%

„7:13: Én vagyok az ostoba feminista, te agyatlan barom?

Ti hajtogatjátok az elképesztően nagy baromságaitokat.

Megrekedtetek valahol a szartenger közepén az önsajnáltatásotokkal meg a keserúségetekkel és próbáljátok itt osztani az észt...


Drága jó édesanyád is azért szeretett apádba mert apád egy jóképú gazdag ámbár kőbunkó f@szfej volt?


Ki mondta, hogy jópasinak kell lenned ahhoz, hogy nőd legyen? Eléggé lebutítottam a te szintedre a lényeget?

Egyszerűen csak vér kell a pitsádba, és szerezhetsz barátnőt. Az országban élők túlnyomó többsége önbizalomhiányos, félénk kislány. Felnőtt kislány. Elég csak a megfelelő szavakat használni és sínen vagy...

Persze ha a te nyomorod még ennél az önbizalomhiánynál is nagyobb, ne várj csodát. Egyedül döglesz meg. „


Látom, komoly gondok vannak az idegeiddel. Még nem késő orvoshoz fordulni. Az én anyám? szted anyám hány éves, 25? Az egész kérdés a fiatal nőkről szó, nem zavar? Ennyit nem sikerült felfognod ?:D. Ki mondta,h nincs barátnőm? Vagy hogy nem volt? Arról van szó,h mennyi nehéz ma Magyarországon normális nőt találni? így már érthető? Több oldalon keresztül azt sem sikerült felfognod, hogy miről beszélünk, és te nevezel másokat agyatlannak, kölyök ?:D. Félénk kislány ? Igen, annyira félénkek,h a fél mellük kint van és riszáljak magukat. Te tényleg a feministák szintjén vagy. Nem vagyok rád mérges, nem lehet mindenki okos , te egy gyengébb képességű versenyző vagy.

2012. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

14:04:

Te édesanyád 45 évesen született?!


Nagyon naív vagy és tényleg nagyon ostoba :D Te nevezel gyengébb képességű versenyzőnek? :DDD Kölyök. :D Te még ezt a szintet sem haladod meg.

Szerinted mi a szarért hordja az a lány kint a melleit? Gondolkozz már te agyatlan :D Mert dúl benne az önbizalomhiány és a félénkség. Ezzel próbálja az a szerencsétlen kompenzálni.

És sikerül is neki, mert tapadnak az ilyenre a férfiak. A sok agyatlan férfi meg feltúrbózza az ilyenek önbizalmát a ku*va nagy egó szintjére. Utána persze, hogy válogat mint a szar. Miért választana téged, ha jobbat is kaphat?


Tényleg ku*va nehéz normális NŐT találni. De mindenki azt kapja amilyen ő maga. Viszont rengeteg olyan lány van aki épkézláb keretek között mozog. Idővel vagy NŐvé érik vagy marad lánynak és lehet tovább állni.


Te pedig ne híreszteld magadról, hogy okos vagy. Nagyon messze vagy attól.

2012. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Beszéltem már pár buta emberrel, de te viszed eddig prímet. Sztem szórakozol, mert ennyi buta senki nem lehet:) . még egyszer megpróbálom neked elmagyarázni, hátha sikerült megértened. Te hogy tudtad elvégezni az általánost ennyi ésszel ? Mindegy:D. Figyelj, lassan szótagolva olvasd fel, hátha megérted: ARRÓL BESZÉLÜNK, HOGY MA MILYENEK A NŐK MAGYARORSZÁGON. ÉRTED? MA, 21.SZÁZAD, MAGYARORSZÁG, MA. SZTED ANYÁM FIATAL NŐ?? ANYÁM MA FIATAL NŐ? RÉGEN FIATAL VOLT, SZTED ARRÓL BESZÉLÜNK,H MILYENEK VOLTAK 20-25 ÉVE A NŐK?? ARRÓL VAN SZÓ,H MA NEHÉZ NORMÁLIS BARÁTNŐT TALÁLNI, ÉRTED, MA? NEM RÉGEN, MA. ÉS ARRÓL, HOY MILYENEK MA A NŐK MAGYARORSZÁGON. NEM RÉGEN, MA, MERT ANYÁM MA NEM FIATAL NŐ, ÉS ARRÓL BESZÉLÜNK, HOGY MA MAGYARORSZÁGON MILYEN NEHÉZ NORMÁLIS NŐT TALÁLNI, FIATAL NORMÁLIS NŐT., MIVEL FIATALOK VAGYUNK, MI IS FIATALOKAT KERESÜNK. AKKOR EZ A RÉSZE ÉRTHETŐ, UGYE? mehetünk tovább. Tehát a bunkó, beképzelt, kihívóan öltözködők nők mind félénkl kislányok legbelül ?:) aztarohadt, látom, te is pszichológusnak érzed magad. Az én eddigi barátnőim mind kedvesek, és félénkek voltak, mégsem öltöztek kihívóan, hoppá, de érdekes. A túlysúlyos nők mind önbizalomhiányosak, ők miért nem öltöznek kihívóan?:D. Istenem.


„Tényleg ku*va nehéz normális NŐT találni. De mindenki azt kapja amilyen ő maga. Viszont rengeteg olyan lány van aki épkézláb keretek között mozog. Idővel vagy NŐvé érik vagy marad lánynak és lehet tovább állni. „


Igen? akkor sok szerény, kedves férfi, miért nem kap rendes őt?


„Te pedig ne híreszteld magadról, hogy okos vagy. Nagyon messze vagy attól.”


Bemásolnád azokat a sorokat, ahol okosnak neveztem magam? Ha látom, hogy sikerült felfognod amit eddig írtam, akkor folytathatjuk. Nyugodtan kérj meg vkit,h értelmezze neked, ne félj segítséget kérni, 3x elmagyaráztam már neked, többet nem tudok tenni.

2012. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!