Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy a pasik nem a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogy a pasik nem a külsőt nézik? Ez nem igaz, szerintetek? Sokan sírnak itt, hogy nem kellenek senkinek, és akkor jönnek a hímsoviniszta kommentek, hogy igen, mert a csajok csak a jó pasikra buknak.

2012. ápr. 6. 16:27
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:

"Az szerintem logikus, hogy a 175 cm-mel nem fogok alacsonyabb pasikkal kezdeni.. de van sok alacsony lány is. :)"

Úgy unom már ezt a szöveget... Akár hiszed, akár nem, az alacsony lányok közül is mindnek magas pasi kell!

2012. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom.. de amíg hozzájuk illik egy alacsonyabb pasi, addig nálam ez a szitu mindkettőnkre nézve nevetséges lenne..

http://www.youtube.com/watch?v=ABu_Q-qC3jI

2012. ápr. 6. 17:11
 23/53 anonim ***** válasza:
65%

"Az szerintem logikus, hogy a 175 cm-mel nem fogok alacsonyabb pasikkal kezdeni.. de van sok alacsony lány is. :)"


Az logikus is, csak én azt írtam, hogy egy 165 cm-es nő is min. 185 cm-est keres. Senki nem mondta, h neked 175 cm-esen 170 cmes fiúval kell járni. Szövegértés karó.De szívesen kifejtem bővebben is,h tiszta legyen:). Nemrég is beszéltem egy nálam jóval idősebb (38) nővel. 167 cm-es volt, és kérdeztem,h mik az elvárásai külső terén. aszondja, h minimum legyen 190(!) cm a férfi. A nők átlagmagasság 168 vm Mo-n, a férfiaké 176 körül van. Szted nem nevetséges, hogy egy átlag magas nő az átlagnál jóval magasabb férfival akar járni? És ez a legtöbb mai fiatal nőre igaz.Arról van szó, h Rózsika, a bolti eladó a 160 centijével és és 90 kilójával ne akarjon már 190 magas kisportolt 10 diplomás férfiakkal járni.

2012. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
12%
Kerdezo te egy kulsosegekre meno ribi vagy. En kopasz vagyok de ugy megdilgoznalak az agyban hogy ihaj csuhaj. Mas velemenyed lenne a kopaszokrol.
2012. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
63%

17:52: Miért is ne akarjon?

Legyen boldogtalan csak azért hogy igazságos legyen?


A vonzalom nem úgy működik, hogy "addíg nyújtózkodj ameddig a takaród ér".


Majd ha nem talál magának megfelelő embert saját maga fogja lejebb adni az igényeit ha akarja.



21F

2012. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
62%
18:04 Akkor lenne boldog, ha egy rendes, normális pasit találna. De a nők nem boldogok akarnak lenni, hanem villogni akarnak a pasijukkal, h milyen jól néz ki.
2012. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
47%
18:06: Ez abszolút hülyeség, tudhatnád nagyon jól.
2012. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
18:09 Ha csúnya v kicsi lennél, tudnád h így van ;)
2012. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
56%

"18:06: Ez abszolút hülyeség, tudhatnád nagyon jól."


Nem hülyeség. Régebben ismerkedtem egy több mint 10 évvel idősebb nővel. Nem azzal volt,h sokkal fiatalabb vagyok, hanem azzal, h mit fognak szólni mások. A nőknél nagyon számít az,h barinők mit fognak gondolni, sztem is főleg azért keresnek jó magas férfiakat,h villogjanak velük és elkáprásztassanak mindenkit.

2012. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

És te egy ember véleményéből vontál le messzemenő következtetéseket?

Ezek alapján te sem vagy sokkal jobb.


Érdekes, hogy én ezzel soha nem találkoztam. Pedig olyan suliban nőttem fel ahol a 3/4 része lány volt... De lehet csak én voltam rossz helyen..

2012. ápr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!