Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még hogy a pasik nem a külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még hogy a pasik nem a külsőt nézik? Ez nem igaz, szerintetek? Sokan sírnak itt, hogy nem kellenek senkinek, és akkor jönnek a hímsoviniszta kommentek, hogy igen, mert a csajok csak a jó pasikra buknak.

2012. ápr. 6. 16:27
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Van aki alapból jóképű, neki nem kell gyúrnia. Viszont aki ronda és kicsi, az még akkor se megy semmire, ha kigyúrja magát.
2012. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

"Bizony, egy férfinak ku*va nehéz normális öltözéket magára öltenie. Elmenni kéthavonta fodrászhoz... Hatalmas dolog.


Majd ha neked kéne minden nap sminkelni magad, megnézném mit pofáznál :DD

"

Látom, téged sem az eszedért szeretnek. Úgy értette, hogy nőnek egyszerűbb jól kinézni, hogy elég, ha vékony, magára tesz egy kiló sminket, és máris jó nőnek számít. Míg egy férfi akkor számít "jópasinak", ha magas, izmos, kisportolt. Sikerült megérteni, vagy lebutítsuk még jobban, h felfogd? Meg mi az,h sminkelniük kell? Fegyvert fognak a fejükhöz,h sminkeljék magukat? Te vmi feminista férfi vagy, azért írsz ennyi hülyeséget?

2012. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
egy férfi vagy legyen jóképű és vagány, amolyan rosszfiú. a másik alternatíva, hogy pénzes legyen! - ezt akarom megdönteni..... ez NEM IGY VAN, és nem tudom h honnan szeditek.. komolyan, azt hiszed, h pl. én úgy megyek oda vkihez, h hé haver, mutasd a pénztárcádat? :DDDDD
2012. ápr. 7. 10:13
 44/53 anonim ***** válasza:
62%
Természetesen nem így működik. Ha vkin nem látszik alapból, h gazdag, ahhoz nem mennek oda a lányok (csak ha jól néz ki). Viszont ha látják kiszállni egy BMW-ből, kilós fuxokkal a nyakában, akkor már esélyesebb.
2012. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
én nem tudom ti hol láttok ilyen nőket..... az egész társaságomban senkinek sincs bmw-je, és mégis mindnek van nője :D
2012. ápr. 7. 10:46
 46/53 anonim ***** válasza:
Nem is állítottuk, h minden nő a pénzre megy :) Aki nem, az a külsőre.
2012. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
és képzeld el, h azok a pasik közül nem is mind néz ki jól, és mégis van nőjük. nem is akármilyenek. mi lenne ha nem általánositanátok, meg nem sírnátok állandóan?
2012. ápr. 7. 11:10
 48/53 anonim ***** válasza:
A nőjük szerint biztos jól néznek ki, az ízlések különbözőek. Csak annak nem lehet nője, aki olyan ronda, h senkinek se tetszik, és pénze sincs.
2012. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
sírjunk már egy kicsit :D hát akkor adj magadra, és észrevesznek.. mittomén.. ha már ez annyira fontos neked..
2012. ápr. 7. 12:02
 50/53 anonim ***** válasza:

07:13: Én vagyok az ostoba feminista, te agyatlan barom?

Ti hajtogatjátok az elképesztően nagy baromságaitokat.

Megrekedtetek valahol a szartenger közepén az önsajnáltatásotokkal meg a keserúségetekkel és próbáljátok itt osztani az észt...


Drága jó édesanyád is azért szeretett apádba mert apád egy jóképú gazdag ámbár kőbunkó f@szfej volt?


Ki mondta, hogy jópasinak kell lenned ahhoz, hogy nőd legyen? Eléggé lebutítottam a te szintedre a lényeget?

Egyszerűen csak vér kell a pitsádba, és szerezhetsz barátnőt. Az országban élők túlnyomó többsége önbizalomhiányos, félénk kislány. Felnőtt kislány. Elég csak a megfelelő szavakat használni és sínen vagy...

Persze ha a te nyomorod még ennél az önbizalomhiánynál is nagyobb, ne várj csodát. Egyedül döglesz meg.



21F

2012. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!