Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen férfi 20-30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen férfi 20-30 év között?

Figyelt kérdés
Olyan férfi,akivel lehet lelkizni és spirituális dolgokról beszélgetni,tehát nem materialista.Mélyen érző típus,vannak álmai,amelyekről nem mondana le sohasem.Nem szidja a világot és az életet,hanem meglátja a szépet és a jót.Érdeklik a művészetek,ki tudja fejezni az egyéniségét.Optimista,életvidám,erős lelkű,széles látókörű,gondolkodó típus.Másokkal lovagias,kedves,türelmes.A testét is edzi,meditál,el akarja érni a megvilágosodást,az igazi énjét.
2012. ápr. 6. 19:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Olvastam ezo. könyveket. Nem szeretem a funkcionalista stílusirányzatot, mert kiszúrja a szemem, inkább klasszicizmus vagy reneszánsz, belefér egy kis rokokó najó egy csipetnyi szecesszió, de ez már eklektika.


Egyébként nem vagyok gárdista, sem ávántgárdista:-)


Gondolom ez nem elég:-)


F/25+

2012. ápr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?

Mert ez eléggé illik rám és nem csak úgy mondom ... Amúgy szerintem valahol minden ember legfőbb vágya hogy megtalálja önmagát vagy elérje a megvilágosodást. Persze az emberek szerintem 90% nem tesz semmit ezért.

De azért remélem nem valami szerzetest akarsz felszedni aki másról sem beszél csak a csakrákról és otthon ül meg meditál és keresi a megvilágosodást.

Mert akkor mégsem én vagyok :d

2012. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Neem,olyat,aki tudja értékelni az evilági élet szépségeit is! :D


Amúgy 22 leszek.

2012. ápr. 6. 20:46
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát a másvilági élet szépségeit nem igen tudjuk értékelni :)

Amúgy te talán ilyen vagy ? Afféle hedonista ?:D

2012. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A művészetekbe bele tartozik a költészet is? A versekkel jóba vagyok :) A többi az 90%ban még igaz is.
2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Létezik, én, bár annyi, hogy nem edzem a testemet. Viszont 190 cm vagyok és igen én ilyen vagyok, de éppen ezért sosem fogok kelleni a kutya f@szának sem :)
2012. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ram illik amiket irtal.

Most egy darabig magammal kell foglalkoznom melott belemennek egy kapcsolatba, de beszelgetni szivesen beszelgetnek veled.

Irj ram ha gondolod

2012. ápr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Lifeishard ***** válasza:

"Többé-kevésbé" ilyen vagyok. Ami "hibádzik": Érdekel a másik lelkivilága, érzelmei, asztrálja, de a túlzásba vitt lelkizés ("mindent mondj el...", stb.) nem a kenyerem. A megfoghatatlan is érdekel, de nem hiszem, hogy az életem minden területét angyalok irányítják. Régebben meditáltam, de csak a megnyugvás, a koncentráció végett, illetve, hogy feldolgozzam a dolgokat, amik a nap folyamán értek. Az igazi énemet a céljaim határozzák meg, és az, hogy mennyit teszek értük, nem az elmélkedés. A megvilágosodást sajnos nem keresem, magam akarok lenni a fény. :)

26/F

2012. ápr. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A barátom pont ilyen, leszámítva ezeket a spirituális hókuszpókuszokat. Ő is 30 éves.
2012. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
én ilyen vagyok, de csak 15
2012. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!